LAWETA LEŻAJSK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LEŻAJSK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością witamy na stronie MegaHol


Słusznie, że w tym miejscu się znalazłeś! Bowiem to najlepsze miejsce w bliskości Leżajska do którego mogłeś dotrzeć. Ratujemy we wszystkich przypadkach losowych, które mogą zdarzyć się na szosie. Skasujemy dowolną niesprawność. Skutecznie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a oraz innych pojazdów ciężarowych względnie dostawczych. 24h na dobę, stu procentową rękojmię klasy, a także bezpieczeństwa umożliwia autolawety wynajęta z MegaHol.


Skoro to taka paląca sytuacja to teraz nie trwoń ani chwili i wystukaj nasz numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak jeśli twoja gościna jest podyktowana poszukiwaniem zaufania. Zabezpieczenia sobie w przyszłości gwarancji skutecznej pomocy. To powinien być dobry moment na otwarcie rozmowy. Możesz nabrać pewności co do wyboru MegaHol. To jest ogólnopolska platforma warsztatów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej o nadzwyczaj bogatej propozycji usług znacznie rozleglejszej aniżeli usługi holowania. Wstępnie do konsultacji wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na kilka najczęściej kierowanych do nas pytań.


To pytanie pojawia się przeważnie jako pierwsze:Z kim się komunikujecie?


MegaHol pod sprawdzone skrzydła przyjął liczną liczbę zespołów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, ale rzecz jasna nie sprowadzają działalności jedynie do pomocy dla TIR-ów, a swoje usługi dostarczają w odniesieniu do wszelkich samochodów ciężarowych oraz dostawczych, i także dla aut osobowych, a także pozostałych pojazdów. Od lżejszych pojazdów, załóżmy kładów lub motocykli po fracht lawetą czy autolawetą aut osobowych ewentualnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naturalną prawidłowością specjalizowania się w TIR-ach musi być dostarczanie usług w charakterze frachtu trudnych maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych, bowiem w sieciowej dyspozycji są stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Pewien czas temu rozpoczynaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a teraz pracujemy w całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Systematyczny progres doprowadził nas do zrealizowania pomysłu naszej platformy w Leżajsku oraz w wielu nowych lokalizacjach w Kraju, w których dostarczamy kompetentne, jakościowe usługi.


Idziemy do tego, żeby odkryć takie miejsca w całej Polsce.Jakie wartości niesie taka platforma klientom?


Usługę o niezawodnej jakości i bezpieczeństwie w czasie 24h na dobę. To zapewne największa wartość usługi holowania jakiej powinien spodziewać się kierowca? Także zasobni kontrahenci przykładają znaczną siłę do wysokości wydatków na usługi, natomiast tylko sporadycznie zdarza się tak w wypadku wezwań pomocy drogowej. To dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol tak szybko dociera na miejsce kolizji. Uczestniczenie w platformie MegaHol daje nam znacznie bogatsze możliwości w wyborze ekipy właściwie zorganizowanej do zamówienia, a tym samym już na starcie zwiększa markę usługi. Chętni też jesteśmy na znacznie uciążliwe usługi domagające się mechaników z wielu dziedzin, bo dzięki platformie zarządzamy nie jedynie uniwersalnymi, ale i profesjonalistami skoncentrowanymi na jednej dziedzinie. Chociażby ekstra grupę serwisu mobilnego oraz specjalistyczny ciągnik siodłowy, który wydostanie TIR-a z rowu, a zarazem przyślemy lawetę o optymalnych parametrach. Właściwie to platforma gwarantuje nam sprzęt o jaki ciężko by było lokalnej, jednostkowej firmie nie bacząc na to jak doskonałej jakości są jej usługi.Czy na skutek działania w sieci stawka za usługi się zmniejsza?


Pomoc drogowa to uciążliwy przedmiot do zdefiniowania nie zmiennej ceny za usługę tym bardziej, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są przed wyruszeniem nieprzewidywalne. Tu podstawą jest pierwsza kalkulacja usługi przygotowana w chwili przyjmowania zlecenia. Niektóre konieczne czynności stosunkowo łatwo ustalić w zasadzie przy wezwaniu. Jasne jest wszak jaki pojazd będziemy holować i w jakim jest stanie na podstawie oględzin klienta, jaka okaże się potrzebna autolawety względnie naczepa niskopodwoziowa, czy potrzebny jest dojazd serwisu mobilnego itp. Takie szczegóły dopuszczą natychmiastową kalkulację początkowych kosztów usługi. Jednakże powinno się wspomnieć, że na miejscu kolizji często może pojawić się mnóstwo nieprzewidzianych problemów, które zmuszą nas do poprawki wyceny. Jednak często stawki za nasze usługi są skromniejsze niż u skromniejszych usługodawców i jest to konsekwencją sieciowego charakteru naszej marki. MegaHol ma również podpisane umowy z silną liczbą ubezpieczycieli co umożliwia kontrahentom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Jakie zlecenia podejmujecie obok holowania pojazdów?


 • MegaHol na skutek działania w platformie posiada znaczący arsenał usług.
 • Pomoc drogowa to oczywiście holowanielawetowanie.
 • Mamy autolawety z ofertą przerzutu konkretnie do 6 osób jadących wcześniej transportowanym autem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych samochodów ciężarowychdostawczych, ale oczywiście także osobowych.
 • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a wprost do osobówki.
 • Usługa frachtu samochodów ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Indywidualne i ciągłe umowy na fracht pojazdów budowlanych, rolniczych oraz drogowych.
 • Usługi przewozowe obejmują dodatkowo tramwaje, przyczepy mieszkalne, autobusy i pozostałe wyjątkowe pojazdy.
 • W ramach nie tylko stałych umów nie tylko dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy leśnictwa świadczymy usługi przewozu dłużycowego.
 • Wyciąganie z pobocza, kanału czy pola aut ciężarowych i zdecydowanie nie jedynie tych.
 • Kompletna obsługa na trasie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Dzięki strukturze sieciowej możemy udźwignąć całkowitą gotowość do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy jednoczesnym bezkonfliktowym dostarczaniu usług transportowych. w MegaHol wykorzystujemy liczebność i paletę specjalizacji lawet, autolawet, a ponadto naczep niskopodwoziowych o wszelkim przeznaczeniu, którymi zarządzamy dzięki sieci. Rozwój naszej platformy gwarantuje nam dzisiaj sposobność podjęcia się nawet kilku usług jednocześnie bez jakichkolwiek szkód na klasie i bezpieczeństwie usługi. Nasze usługi oferujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu w granicach całego kraju oraz w granicach Unii Europejskiej.W jaki sposób zdobyć sobie tę kompetentną pomoc?


Wystarczy posiadać nasz kontakt pod ręką, reszta to kompetentna, standardowa, normalna reakcja na otrzymanie zlecenia. MegaHol oferuje swoje usługi kontrahentom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi może podpisać stałą umowę obsługi. Długoterminowe umowy deklarujące pomoc drogową to w tej dziedzinie częsta rutyna. Podobnie floty TIR jak też lżejszych aut ciężarowych lub dostawczych oraz busów, a bywa że i korporacje taksówkowe, szukają takich umów, a my przedstawiamy je w naszym wachlarzu usług. Długoterminowa opieka zaręcza, że do awarii samochodów z floty dojedziemy szybciej niż nasz średni czas dojazdu. Wartością stabilnej umowy staje się także odpowiedniejsze przygotowanie do zrealizowania usługi, ponieważ będziemy z pewnością znać typ taboru naszego klienta. Poślemy przypuśćmy z góry gotowy do zlecenia serwis mobilny i wasza firma poniesie mniejsze straty. Jeśli wasza instytucja funkcjonuje w rejonie Leżajska to umowa z nami powinna być naturalna, ale grupy spoza regionu, których samochody poruszają się w tej przestrzeni dostatecznie regularnie, także podpisują z MegaHol umowy zmniejszając niebezpieczeństwo strat. Mówią, iż nie ma nic pewnego. To może dobrze zastrzec sobie choć pomoc drogową od ręki w przypadku niespodziewanego zajścia.


Holujemy po triumf – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: