LAWETA KAMIEŃ POMORSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KAMIEŃ POMORSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autUprzejmie witamy na MegaHol.pl portalu dedykowanym szeroko kojarzonej pomocy drogowej. Nawet najszybsza podróż może zakończyć się wypadkiem, stłuczką względnie nawet małą awarią. W większości takich incydentów konieczne jest wtedy wsparcie kompetentnej pomocy drogowej. Niesprawność uniemożliwiającą jazdę potrafimy usunąć drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zajścia czy zwykła wymiana koła, jeśli pojawia się taka konieczność do dyspozycji posiadamy sztywny hol czy przerzut lawetą względnie autolawetą. Te same działania prowadzimy dla dowolnego typu samochodu w tym naturalnie też dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Na stronach naszego portalu MegaHol.pl kojarzymy ekspertów z kierowcami. Nasi specjaliści, systematycznie w bardzo różnych sytuacjach dostarczają kompetentnej pomocy. Rozporządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, wszelkim transportem zarówno lekkich samochodów tak jak i ciężkich zespołów ciężarowych bądź maszyn. Obdarzyło nas zaufaniem sporo kierowców natomiast nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim podejściem.


Absolutnie nie uważaj nas za jednostkę jedną z całego szeregu. Nasza pomoc drogowa będzie na pewno niby zaufany przyjaciel, który wyruszy natychmiast aby udzielić Tobie ochrony. Przyjaciel któremu będziesz mógł zaufać ponieważ jest gotowy na każdą okoliczności.


Doszło do nieoczekiwanej awarii ewentualnie stłuczki? Jeżeli podróżujesz w pobliżu Kamienia Pomorskiego o nic nie potrzebujesz się martwić spokojnie wystukaj numer do przyjaciela – wybierz numer do MegaHol. Pojawimy się natychmiast. Z nami nadjedzie mobilny serwis i fachowa brygada.


Problemy to nasza profesja stąd robimy na trasie wszelkie drobne naprawy. Zmiana ewentualnie regeneracja koła, regeneracja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie oraz wiele kolejnych detali naprawimy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z satysfakcją. Autoautolawety ewentualnie autolawety zawsze będą planowo dostępne do jazdy. Jeśli okażą się konieczne nie będzie na pewno z tym żadnego kłopotu. Jesteśmy podobnie gotowi na holowanie w każdym zespole czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Chronimy przestrzeń zdarzenia zaraz po przybyciu. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – każdorazowo posiadasz luksus wiedząc, że dla nas nie czyni to przeszkody. Odnajdziemy dowolne stanowisko, a następnie zapewnimy pomoc. Gdyż na naszym terenie rozpoznamy każdą ścieżkę czy wojewódzką czy komunalną.

NASZA GALERIA


Pamiętaj ten telefon. Okaże się, że to kontakt do przyjaciela! W całym kraju prawdopodobnie może być naprawdę potrzebny. Którakolwiek by nie była pora na pewno jest odpowiednia. Dzwoń kiedy znalazłeś się w potrzebie. Dojedziemy – na sto procent! Naprawdę tak funkcjonuje prawdziwa pomoc drogowa. MegaHol dla was. Przyjaciele stanowczo tacy są.Zdecydowanie jesteśmy zdeterminowani do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Dowóz paliwa bądź wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę albo postawienie go na kołach

Przejrzyj niuanse! Przyjaciel z Kamienia Pomorskiego bezwzględnie jest zdeklarowany do służby!LawetaAutoautolawety 24h


Zniszczone pojazdy szybko i najprościej można przewieźć gdy w grę wkracza autolawety ewentualnie autoautolawety. Na autostradzie tylko z tej procedury transportu jesteśmy w stanie skorzystać ponieważ holowanie jest w tym wypadku prawomocnie zabronione. Pewność dają nam kompletnie zaopatrzone, profesjonalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu podróżnych) oraz fachowa brygada. Absolutnie nie ma obiekcji co do tego, że pojazd i w przebiegu załadunku, a także przewozu będzie na pewno całkowicie zabezpieczony. Na określone miejsce przez całą dobę przywieziemy samochód i wszystkich pasażerów.


Jeżeli stan pojazdu to umożliwia i jednoznacznie również paragrafy w dowolnej chwili można podjąć decyzję o holowaniu. Taki zestaw zdecydowanie powinien przemieszczać się po trasie z prędkością do 60 km/h, ale na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest sporym dylematem i my zdajemy sobie z tego sprawę, niesprawność samochodu ciężarowego na trasie. TIR jeżeli ulegnie usterce przeważnie jest początkiem dylematów na drodze. W tym przypadku nierzadko holowanie może być wyłącznym środkiem odkorkowania drogi. Tu odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Specjalny sprzęt umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek modelu samochodu. Możemy solidnie oraz sprawnie przewieźć nawet skład ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, ponieważ umożliwia nam to pierwszorzędnej klasy naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i rzecz jasna sztywny hol. Choćby TIR-a wyciągniemy z parowu, a następnie postawimy na kołach nie bacząc na stan pojazdu czy trudny dostęp.


Nie ma potrzeby by gdzieś składować materiały przewożone przez zepsuty pojazd, bowiem zawsze jesteśmy w stanie taki przewóz zaaranżować. Zawsze jesteśmy przygotowani na zrealizowanie ich przewozu w wyznaczone miejsce.


Przez całą dobę nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i spokoju dyżuruje profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Szerokie zaplecze umożliwia nam bez względu na pogodę którekolwiek zamówienie przeprowadzić w dowolnej godzinie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Proste do usunięcia awarie pojawiają się powszechnie. Niedobór oleju, paliwa bądź czasami dolanie do zbiornika niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą drogę, ale nietrudnych do wyeliminowania przypadków awarii. Tu kreuje się furtka w której pojawić się może pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Nie zasadna okaże się autolawety. Serwis dotrze w rejon zdarzenia bezzwłocznie, a wśród palety usług jest też działający całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Obsługa, jaka obsługuje mobilny serwis wyróżnia się wysokim profesjonalizmem. Na drodze są w stanie wykonać różne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego bez względu na markę.


Jeden telefon to jedyne co jest potrzebne. Nie potrzeba nam wiele czasu na odpowiedzi. Kilkanaście minut na przyjazd na miejsce a także kilka minut na telefoniczne rozpoznanie elementów niesprawności, marki pojazdu i oczywiście rejonu zdarzenia. Pokrewna awaria może mieć odmienne scenariusze dlatego, by w całości dopomóc kierowcy do konkretnych zamówień podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Naszym partnerom mamy do zaproponowania szeroką paletę usług w tym na przykład przewóz maszyn budowlanych. Dostarczymy bezawaryjnie koparkę gąsienicową jak również ciężki spychacz i rzecz jasna każdą inną z dużych maszyn drogowych. Decydujemy się przewozu wszystkich maszyn rolniczych. Zdecydowanie skromniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy drobne, lecz ciężkie mamy jednak właściwie wyszkolonych kierowców. Organizujemy dodatkowo usługi z zakresu transportu dłużycowego oraz towarów ponadnormatywnych. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i duży gruz.


Nie wyłącznie w kraju, ale również i zagranicą przeprowadzamy te usługi. Podstawą oferowania tego typu usług jest pełna dokumentacja potwierdzająca nasze możliwości oraz kompetencje. Poza tym grupa nasza zapewnia indywidualne ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Otóż nie jest łatwo praktycznie dać porękę na zapewnienie Ci fachowej pomocy drogowej przez 24h na dobę i 365 dni w roku, jednak MegaHol ją zapewnia. Bo to długie doświadczenie wzmacniających się obopólnie ośrodków oraz specjaliści z biegłością w swojej profesji oraz udowodnionymi kompetencjami. Realizując ten pomysł spodziewaliśmy się skutku w postaci wysokiej efektywności i jakości usług przy korzystnym stosunku wyceny.


Na dowolną usługę patrzymy odrębnie, a potem każdą rozdzielnie szacujemy. Na ostateczną cenę posiadają wpływ: czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik, rozmiar robót przeprowadzonych na miejscu, wykorzystanie części zamiennych, rodzaj pojazdu, który serwisujemy i miejsce zajścia.


Kompletne nasze usługi będą mogły być nieodpłatne jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, lub do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i oczywiście naszą działalność będzie można zapłacić z OC sprawcy kraksy.


W każdym przypadku masz nas pod ręką!
Jedynie Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Kamienia Pomorskiego gotów do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: