LAWETA MIĘDZYZDROJE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIĘDZYZDROJE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością zauważamy Państwa wizytę na łamach portalu MegaHol.pl dedykowanego sprawom różnych aspektów funkcjonowania pomocy drogowej. Awarie, kolizje czy wypadki potrafią się nam wydarzyć choćby i w najmniejszej podróży. Dobrze kiedy pomoc drogowa będzie chciała nam w tej sytuacji zapewnić wsparcie. Wymiana koła lub wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu wydarzenia różnorodnych nieskomplikowanych usterek, a w ostateczności usługa lawetowania czy holowania – standardowo lub na sztywnym holu. Bliźniacze działania prowadzimy dla jakiegokolwiek typu samochodu w tym naturalnie też dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Na stronach tego portalu MegaHol.pl zbliżamy specjalistów z kierowcami. Codziennie nasi mechanicy służą pomocą w niezwykle różnych okolicznościach. Rozporządzają stosownym transportem przystosowanym do lekkich samochodów czy ciężarowych zespołów, i w każdym przypadku mają pod ręką mobilny serwis oraz mobilną wulkanizację. Obdarowało nas zaufaniem niemało kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim podejściem.


Absolutnie nie znajduj nas jako jednostkę pierwszą z całego szeregu. Tutaj może być twój zaufany przyjaciel pomoc drogowa ciągle skłonna natychmiast ruszyć z ochroną. Przyjaciel któremu możesz zaufać bo jest przygotowany na każdą okoliczności.


Zdarzyła Ci się usterka bądź stłuczka w okolicy Międzyzdroje, nie przeciągaj, ale wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń do MegaHol. Dotrzemy bezzwłocznie. Z nami przyjdzie mobilny serwis oraz profesjonalna obsada.


Drobne naprawy na ulicy nie będą dla nas kłopotem. Nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na zostawiony śmieć na trasie oraz zniszczyć oponę, zapomnieć o konserwacji wycieraczek, które psują się w gwałtowny deszcz na autostradzie bądź nie wymienić w odpowiedniej chwili akumulatora i mieć znaczący kłopot z odpaleniem samochodu. Te wszystkie drobne awarie wykluczymy dla Ciebie ku obustronnej przyjemności. W jakiejkolwiek minucie zadania możemy ustalić, że niezbędna musi być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Jeśli to jest niezbędne każdorazowo zabezpieczamy teren usterki albo kraksy. Nie rozpamiętuj miejsca w którym utknąłeś. Ścieżka gminna bądź autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się problemu My natychmiast potrafimy Cię znaleźć i wiemy jaki wybrać model pomocy. Bowiem rodzime drogi rozpoznajemy jak własną kieszeń.

NASZA GALERIA


Toteż Pamiętaj kontakt do przyjaciela. W całym kraju potrafi być rzeczywiście potrzebny. Dzwoń o każdej porze każdego dnia. Zameldujemy się – na sto procent! MegaHol w ten sposób rzeczywiście działa. Pewna pomoc drogowa! Bowiem w potrzebie licz na przyjaciela.Możemy otoczyć Cię kuratelą przez całą dobę:

  • Usługi w zakresie Assistance lub nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na drogę czy ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie mylnie zatankowanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Międzyzdroje jest zdeklarowany do pracy!LawetaAutoautolawety 24h


Transport unieruchomionych pojazdów będzie na pewno sprawny, a także funkcjonalny kiedy do tej roboty użyta zostanie autolawety lub autoautolawety. Powinno się jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie wzbronione, więc to jedyny sposób z którego możemy tu skorzystać. W okolicy Międzyzdroje zarządzamy doskonale zaopatrzonymi profesjonalnymi pojazdami z kompetentną kadrą. W zespół flotylli wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Daje nam to podstawy solidnego kredytu zaufania w sprawie całkowitego bezpieczeństwa załadunku i przewozu pojazdu. Wszyscy pasażerowie i jednocześnie samochód całodobowo będą przewiezieni na określone miejsce.


Jeśli stan techniczny pojazdu to dopuszcza i oczywiście przepisy kodeksu drogowego w dowolnej chwili można postanowić o holowaniu. Holowanie będzie na pewno wyraźnie wolniejsze. Ten zespół pojazdów zdecydowanie nie powinien przekroczyć na drodze 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to dylemat gdy na drodze ulega kolizji pojazd ciężarowy. TIR jeżeli ulegnie kolizji zwykle może być powodem dylematów na drodze. Holowanie tego samochodu staję się nierzadko nader optymalną receptą na odkorkowanie drogi. Tutaj sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Specjalny sprzęt przyzwala nam na holowanie jakiegokolwiek typu samochodu. Przewieziemy nawet zestaw ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna samochód ciężarowy ewentualnie dostawczy. Zrealizujemy to profesjonalnie i solidnie dzięki znakomitej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej rodziny sprzętu dodatkowego. Absolutnie nie ma dla nas ciężko przystępnych położeń, ani pojazdów w takim stanie, że są nie do wydobycia. Nawet TIR-a po wypadku wydostaniemy z rowu, a nastepnie ulokujemy na kołach.


Możemy też dostarczyć właściwy samochód do przewozu ładunków przewożonych w unieruchomionym aucie. Zaaranżujemy natychmiast przewóz zastępczy oraz załogę, która skutecznie przeładuje materiały.


Wasz spokój i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas priorytetem dlatego 24 godziny na dobę czuwa nad nim nasza kompetentna, wykwalifikowana załoga. Obojętnie jakie zlecenie dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w gotowości wykonać, bez względu na sytuację pogodową, w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Mogą być także nietrudne w naprawie awarie. Mogą to być usterki uniemożliwiające dalszą podróż, jednak łatwe do rozwiązania z dala od warsztatu. Choćby zniszczone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przebita opona albo ubytek oleju, paliwa bądź czasami zatankowanie do baku niedobrego paliwa. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis właśnie w tych przypadkach potrafi się całodobowo wykazać swobodą. Zajęcia dla lawety trudno tu się spodziewać. Całodobowo, obok sprawnego serwisu jest także dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Profesjonalizm mechaników jest istotą usług jakie poleca mobilny serwis. Na drodze będą mogli zrealizować rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Oddzwonimy natychmiast jeśliby się okazało, że ten numer jest zajęty. Dane, które powinny być nam potrzebne to niuanse niesprawności, marka pojazdu i naturalnie lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zdarzenia zapewne w kilkanaście minut. Każdy epizod rozpatrujemy kompleksowo w taki sposób żeby w największym stopniu wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Opinie kontrahentów budują pełną propozycję naszych usług wśród nich przewóz maszyn budowanych. Dostarczymy bezpiecznie koparkę gąsienicową, a także duży spychacz i jakąkolwiek inną z wielkich maszyn drogowych. Wykonujemy przewóz wszelkich maszyn rolniczych. Wyraźnie mniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy małe, jednak ciężkie mamy wszak należycie przeszkolonych kierowców. Kierujemy zespołem pojazdów wspierającym przewóz ładunków ponadnormatywnych czy transport dłużycowy. Trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenia oraz… wielokrotnie więcej różnych niestandardowych towarów.


Usługi te przeprowadzamy na terenie całego kraju i zagranicą. Zabezpieczamy kompletną dokumentacje i ubezpieczenie.Dlaczego my?


Ze względu na to, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Bowiem cały szereg zawodowców z udokumentowanymi umiejętnościami, pracujących w naszym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i teorią byśmy mogli stworzyć procedury przynoszące pożądany rezultat. Otóż z takiego powodu w dobrej wycenie odbieracie usługi na wysokim, kompetentnym pułapie.


Wszelką usługę szacujemy rozdzielnie. W wycenie brane są pod rozwagę: przekrój czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zajścia, typ samochodu, który serwisujemy i zastosowanie części zamiennych.


Nasze usługi utrzymują dobre ceny, jednak potrafią być darmowe jeżeli Państwo posiadają optymalne ubezpieczenie Assistance bądź jeśli nasza aktywność jest spowodowana wcześniejszą kolizją do której doszło z przyczyny osób trzecich i koszty opłaca się z OC sprawcy.


Najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo!
W każdym przypadku Pomoc drogowa MegaHol – na telefon, gotowy do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Międzyzdroje.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: