LAWETA GOLCZEWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GOLCZEWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, ma prawo następować w wyniku przykrego zajścia które przytrafić potrafi się w czasie jazdy, jednak jest nam przyjemnie, iż zdecydowali się Państwo skorzystać z pomocy MegaHol. Choćby i najszybsza droga potrafi skończyć się wypadkiem, kraksą względnie chociażby usterką. Dobrze kiedy pomoc drogowa może nam wówczas użyczyć wsparcia. Drobna naprawa na miejscu powstania usterki utrudniającej jazdę, wymiana koła lub reperacja opony, holowanie standardowe bądź na sztywnym holu, transport lawetą… Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zawsze ma prawo mu się przytrafić zasadność tych przedsięwzięć. Na łamach naszego portalu MegaHol.pl łączymy fachowców z kierowcami. Są specjalistami, którzy regularnie udzielają rzetelnej pomocy w niezwykle różnych okolicznościach. Zarządzają odpowiednim transportem dopasowanym do lekkich samochodów i ciężarowych składów, oczywiście niezmiennie mają pod ręką mobilny serwis oraz mobilną wulkanizację. Obdarzyło nas zaufaniem niemało kierowców natomiast nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim traktowaniem.


Na formalne firmy jesteś w stanie trafić gdziekolwiek. Oto może być pomoc drogowa, jaka wyciągnie do Ciebie uczynną rękę jak prawdziwy przyjaciel. I wyłącznie przyjaciel może być skłonny Tobie pomóc w każdych okolicznościach, więc możesz mu zawierzyć.


Przytrafił się kłopot z pojazdem dokładnie niedaleko Golczewa? Wystukaj numer do MegaHol – do przyjaciela, który zadziała tak by usunąć awarię i zaradzi skutkom kolizji. Zjawimy się na miejscu zaskakująco szybko. Przybędziemy z rzetelną ekipą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy to wcale nie jest bariera, która na poboczu jezdni umiała by zostać dla nas kłopotem nie do usunięcia. Opony pękają, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się psują, i bywa też, że brakuje paliwa. A każda ta sytuację może Cię spotkać powiedzmy na środku autostrady. A my przyjeżdżamy aby skasować awarię ku Twojej i naszej radości. Jeżeli jest potrzebne holowanie względnie autoautolawety, bądź opcjonalnie autolawety podobnie nie będziemy mieli z tym problemu. W rejonie kraksy względnie awarii zawsze ułatwiamy odpowiednio ją ochronić. Nie rozpamiętuj miejsca w którym Cię zatrzymało. Droga gminna bądź autostrada nam to nie sprawia różnicy Potrzebujemy kilku minut aby Cię zlokalizować oraz użyczyć skutecznej pomocy. Ponieważ miejscowe dróżki rozpoznajemy jak własną kieszeń.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj ten telefon do przyjaciela. W całym kraju potrafi być bardzo pożyteczny. Dzwoń o dowolnej porze dnia i nocy. Przybędziemy z pomocą – niechybnie! W taki sposób pracuje zaufana pomoc drogowa. MegaHol pamięta o was. Przyjaciele właściwie tacy są.Zabezpieczamy współpracę o dowolnej porze dnia lub nocy:

  • Pomoc w granicach Assistance czy niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię czy ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa

Jeżeli masz czas przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Golczewa bezwzględnie jest zdeklarowany do pracy!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to w sumie najszybsza jak również najłatwiejsza technika przewiezienia naruszonego samochodu. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna możliwa technika bowiem holowanie jest w tym wypadku legislacyjnie zabronione. Fachowcy, a także doskonale wyposażona flota specjalnych pojazdów to siła jaką zarządza pomoc drogowa w regionie Golczewa. Dla podróżnych zadysponujemy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Pojazd jest pod opieką naszych pracowników zupełnie bezpieczny w momencie załadunku i w czasie przewozu. Na wskazane miejsce przez całą dobę przewieziemy pojazd oraz potencjalnych pasażerów.


Jeśli stan techniczny samochodu na to pozwoli i oczywiście przepisy w którejkolwiek chwili wolno Państwu postanowić o holowaniu. Jesteśmy na to przygotowani, powinno się jednak pamiętać, że taki zespół musi się poruszać maksimum z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria samochodu ciężarowego na drodze, z czego zdajemy sobie sprawę, to spory kłopot. Awaryjny TIR na wiele godzin zdoła pogmatwać ruch na drodze. W tej sytuacji istotne staje się udrożnienie trasy więc zdarza się, że pilnie należy podejmować holowanie. Tu odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Holowanie pojazdów nie jest dla nas zagadką bowiem rozporządzamy profesjonalnym sprzętem. W momencie kiedy zdarzy się, że jest to konieczne doskonałej klasy wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam solidnie oraz skutecznie przetransportować pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Każdy samochód możemy postawić na kołach przedtem wydobywszy go z rowu także TIR-a, chociażby był w kiepskim stanie czy w trudno dostępnym miejscu.


Zaaranżujemy dodatkowo transport towarów z zepsutego samochodu. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przywieziemy zgodnie z życzeniem administratora ładunku.


Całodobowo nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i stabilizacji czuwa doświadczona, wykwalifikowana kadra. Nie przykuwają naszej uwagi warunki atmosferyczne bo dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć każde wezwanie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Są także proste do rozwiązania awarie. Mogą to być usterki utrudniające dalszą drogę, jednak proste do usunięcia z dala od warsztatu. Choćby zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przebita opona albo ubytek oleju, paliwa bądź czasami dolanie do baku innego paliwa. Ściągaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który natychmiastowe reperacje przeprowadza w terenie 24 godziny na dobę. Jeśli mówić o lawecie nie będzie na pewno w tym wypadku dla niej pracy. Szybki dojazd to wizytówka naszego serwisu szczególnie kiedy potrzebny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który całodobowo jest w ofercie.


Ten mobilny serwis doglądają gruntownie wyszkoleni mechanicy. Znajomość szczegółów wielu różnorodnych pojazdów nie bacząc na markę pozwala im podjąć drobne naprawy wprost na ulicy w dowolnej sytuacji.


Jeżeli telefon okaże się zajęty momentalnie oddzwonimy. Po rozpoznaniu elementów usterki, marki samochodu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. Kompleksowe przystąpienie do wszystkich epizodów jest zasadą naszego działania gdyż naszym celem jest w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest sprawna reakcja na listę życzeń kontrahentów z tego powodu też w ofercie usług odnajdziecie Państwo między innymi transport maszyn budowlanych. koparka gąsienicowa lub drogowy to tylko przykład jednych z wielu wielkich maszyn drogowych, które możemy bezpiecznie przewozić. Również transport wielkich maszyn rolniczych nie stanowi problemu. Do transportu wózków widłowych używamy nieco skromniejszych pojazdów, lecz nasi kierowcy są właściwie przeszkoleni do transportu niewielkich, lecz wagowo kłopotliwych pojazdów. Fracht towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy również są w naszej propozycji usług. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i duży gruz.


Te usługi transportowe prowadzimy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Wszystkie nasze usługi podparte są odpowiednią dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Albowiem pomoc drogowa MegaHol bezwzględnie w 100% kompetentnie przystąpi do twojego problemu przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku również w całym kraju, a nie jedynie w naszym regionie. Ponieważ to długoletnie doświadczenie wspierających się wzajemnie ośrodków oraz zawodowcy z znajomością zawodu i rzecz jasna udowodnionymi kompetencjami. To dlatego realnie każdą usterkę usuwamy ewidentnie sprawnie. Każdy pojazd przewozimy z gwarancją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej należałoby określić jako odpowiednią.


Zlecenia podlegają osobnej kalkulacji. Na cenę usługi oddziałują: rejon zajścia, model pojazdu, który serwisujemy, użycie części zamiennych, charakter robót przeprowadzonych na miejscu, a także czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik.


Jeżeli strata nastąpi z przyczyny osoby trzeciej wtedy nasze usługi będzie można opłacić z OC winnego kolizji. Tak samo może być jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.


Przyjaciel nie nawali!
W każdym przypadku Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Golczewa gotowy do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: