LAWETA DZIWNÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DZIWNÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ przyjemnością zauważamy Państwa wizytę na łamach portalu MegaHol.pl oddanego kwestiom różnorodnych aspektów działania pomocy drogowej. W każdej podróży trzeba być gotowym na możliwość uczestnictwa w wypadku lub kraksie albo powstania usterki nawet w nowym samochodzie. W większości takich incydentów konieczne może być wówczas wsparcie profesjonalnej pomocy drogowej. Usterkę uniemożliwiającą jazdę potrafimy usunąć drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zdarzenia lub prozaiczna wymiana koła, jeśli istnieje taka konieczność do dyspozycji posiadamy sztywny hol bądź przerzut lawetą albo autolawetą. Potrzeba takich przedsięwzięć przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl jest środowiskiem w którym kierowca w biedzie zastanie ekspertów. Są zawodowcami, jacy regularnie dostarczają kompetentnej pomocy w bardzo różnych okolicznościach. Przerzut lekkich samochodów i ogromnych zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie stanowi dla naszej ekipy żadnego kłopotu bowiem otrzymują do dyspozycji pełną gamę pojazdów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Obdarzyło nas zaufaniem sporo kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim traktowaniem.


Bynajmniej nie uważaj nas za firmę jedną spośród wielu. Tutaj jest prawdopodobnie twój najbliższy przyjaciel pomoc drogowa zawsze zdeterminowana natychmiast ruszyć z ochroną. I wyłącznie przyjaciel może być skłonny Ci ulżyć w każdej sytuacji, dlatego jesteś w stanie mu zawierzyć.


Przebywając nieopodal Dziwnów brałeś udział w kraksie bądź dotknęła Cię się awaria pojazdu? Zadzwoń do przyjaciele – do MegaHol. On zawsze jest w sąsiedztwie oraz będzie wiedział jakie kroki trzeba podjąć Przybędziemy zaskakująco szybko. Dowieziemy mobilny serwis oraz wyuczonych fachowców.


Drobne naprawy to nie jest trudność, która na szosie umiała by zaistnieć dla nas problemem nie do usunięcia. Wymiana lub wulkanizacja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie oraz znacznie więcej kolejnych szczegółów naprawimy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z radością. W jakiejkolwiek minucie zlecenia potrafimy ustalić, że niezbędna jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Możesz także oczekiwać na współpracę w materii zabezpieczenia miejsca zajścia. Nie istotne czy ewentualna kolizja bądź awaria miała miejsce na autostradzie, drodze ekspresowej bądź na peryferyjnej drodze dojazdowej. My takie miejsce odnajdziemy by Ci dopomóc. Ponieważ mapa lokalnych ścieżek nie jest dla nas zagadką.

NASZA GALERIA


Kontakt do przyjaciela uważnie zapamiętaj. Dosłownie w granicach całego kraju absolutnie Cię nie rozczaruje. Nie istnieje za późna godzina ani nie ma niefortunnego dnia na kontakt. Dotrzemy – to pewne! Gdyż MegaHol, wydajna pomoc drogowa, właśnie taka jest. Tacy mają być przyjaciele.Ręczymy za współpracę o dowolnej porze dnia czy nocy:

  • Usługi w zakresie Assistance i bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie samochodu na kołach albo wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie błędnie zatankowanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa

Jeśli masz czas przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Dziwnów jest gotowy do akcji!LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety ewentualnie autolawety wchodzą w grę jeśli zamierzamy zastosować szybki, a także łatwy klucz przewozu popsutych samochodów. Trzeba jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie wzbronione, więc to jedyny klucz z jakiego możemy tu skorzystać. Nasza pomoc drogowa w regionie Dziwnów kieruje wieloma branżowymi, doskonale wyposażonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) jak również specjalnie wykwalifikowaną załogą. Na skutek tego możemy być pewni o zabezpieczenie transportu samochodu i oczywiście załadunku. Unieruchomiony pojazd, a także wszystkich pasażerów 24 godziny na dobę dowieziemy szybko oraz bezpiecznie na określone miejsce.


Oczywiście jeśli pozwalają na taki ruch przepisy i rzecz jasna stan samochodu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. Zawsze jesteśmy na to gotowi, pozostaje jednakże pamiętać, iż taki zespół powinien się poruszać maksimum z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Doświadczyliśmy jaki to dylemat jeżeli na drodze kolizji ulegnie samochód ciężarowy. Naogół kolizja TIR-a inicjuje ograniczenie ruchu na drogach. Gdy taka kolizja przebiega zbyt długo wielokrotnie trzeba planować holowanie. Niewątpliwie zawsze jesteśmy gotowi na takie panaceum.


Holowanie pojazdów nie ma przed nami niewiadomych ponieważ zarządzamy specjalistycznym sprzętem. Pierwszorzędnej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy pomagają nam solidnie i oczywiście skutecznie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy czy autobus w momencie gdy może być to pożądane. Nie ma dla nas mało dostępnych miejsc, ani samochodów w takim stanie, że są nie do wyciągnięcia. Nawet TIR-a po incydencie drogowym wystawimy z parowu i ulokujemy na kołach.


Jeśli będzie potrzebny transport produktów transportowanych przez uszkodzony samochód również się takim problemem zainteresujemy i zaaranżujemy pomoc. Przepakujemy je i przywieziemy na zlecone miejsce.


Waszego bezpieczeństwa i stabilizacji przez całą dobę pilnuje profesjonalna, wyspecjalizowana kadra. Rozwojowe zaplecze pomaga nam bez względu na sytuację pogodową każde zamówienie skutecznie podjąć w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo awarii wydaje się być łatwych w naprawie. Takie bezproblemowe awarie, jednakże przerywające dalszą jazdę to pospolite zajścia. Niedobór oleju, paliwa bądź czasami nalanie do zbiornika niedobrego paliwa, zamknięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona, zepsute wycieraczki i wiele innych drobnych incydentów, które potrafią nas dosięgnąć na trasie. Nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w tych przypadkach umie się całodobowo wykazać skutecznością. Eksploatowanie lawety będzie nie celowe. W całodobowej ofercie usług istnieje także mobilny punkt wulkanizacji, z którym ten serwis dotrze bardzo szybko.


Obsada, która obsługuje mobilny serwis cechuje się prawdziwym profesjonalizmem. Na trasie będą mogli zrealizować różne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego bez względu na markę.


Dzwonisz wyłącznie raz. Rozmowę podejmujemy bezzwłocznie. Nie potrzeba nam wiele czasu na odpowiedzi. Kilkanaście chwil na dojazd i chwila na telefoniczne stwierdzenie szczegółów awarii, marki pojazdu i rejonu zajścia. Na każdy przypadek reagujemy wszechstronnie oczywiście po to by w pełni wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna paleta usług jaką świadczymy swoim klientom mieści również przewóz maszyn budowlanych. Bezawaryjny transport możemy zapewnić którejkolwiek dużej maszynie drogowej. Maszyny rolnicze, tym bardziej te wymagające specyficznej dbałości, także obecne są w naszej ewidencji pojazdów, których przewóz przyjmujemy. Zdecydowanie skromniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, jednak ciężkie mamy jednak odpowiednio przeszkolonych kierowców. Tabor jakim zarządzamy gwarantuje skuteczny transport dłużycowy i fracht towarów ponadnormatywnych. To ma prawo zdarzyć się uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy każdy nietypowy ładunek.


Tego standardu usługę można u nas zapotrzebować na terenie naszego kraju. Transportu podejmujemy się również zagranicą. Przesłanką do oferowania takiego modelu usług jest kompleksowa dokumentacja stwierdzająca nasze zdolności operacyjne oraz kompetencje. Ponadto grupa nasza zabezpiecza jednostkowe ubezpieczenie transportowanych towarów.Dlaczego my?


Z tego powodu że nie jest łatwo praktycznie dać porękę na zapewnienie Ci rzetelnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i 365 dni w roku, ale MegaHol ją gwarantuje. Albowiem doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje fachmanów z wielu ośrodków akumulują się w jednym miejscu. W doskonałej efektywności, a także jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu dzisiaj zaoferować w korzystnej wycenie, widać wyraźnie jak ogromny wpływ miał na to ten model działania.


Usługi podlegają jednostkowej ocenie. Wartość uzależniona jest od następujących składników: model pojazdu który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych, przekrój prac wykonanych na miejscu, czy została użyta autoautolawety względnie holownik, a także miejsce zdarzenia.


Wszelkie nasze usługi będą mogły być bezpłatne jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, ewentualnie do awarii doszło z winy osoby trzeciej i naszą pracę będzie na pewno można sfinansować z OC winnego kolizji.


Nie zapomnij!
Tylko Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem czeka przyjaciel z Dziwnów gotowy do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: