LAWETA RADZIEJÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RADZIEJÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział winien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że przecież jesteśmy gotowi i zdecydowani na dowolne działanie. Zawsze kontrahenta widzimy jako przyjaciela więc tak podchodzimy do pomocy której dobry przyjaciel potrzebuje nie zważając na to jakie gabaryty ma jego auto. Mając to na uwadze, dowolny z wszystkich oddziałów, rozsianych po całej Polsce, musi być przygotowany w bliźniaczym zakresie na holowanie samochodów ciężarowych jak i innego dowolnego auta.


Nie znajdziesz stref chronionych i na ogół potrafimy mieć usterkę samochodu. Absolutnie w takiej chwili nie marnuj czasu na wyszukiwanie porady jedynie od razu wybierz numer do MegaHol, w rejonie Radziejowa to jedna z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Choć w rzeczywistości holowanie pojazdu może być niepraktyczne. Mobilny serwis to aktualnie bezwzględnie jest absolutnie typowa usługa, a kiedy do tego dorzucimy wyspecjalizowaną kadrę to dojedziemy do was z rzetelnym warsztatem. Zatem w efekcie awaria będzie wyeliminowana na miejscu powstania.


Nawiasem mówiąc damy radę sobie z każdą awarią. Jak do tej chwili w każdym przypadku zamykaliśmy pomyślnie kłopoty, nabraliśmy w związku z tym przekonania choćby do naszych możliwości. Naturalnie nie istnieją takie reguły, jakkolwiek zwykle wiele wstrzymujących dalszą jazdę usterek okazuje się być banalnymi usterkami, które po drobnej naprawie w rejonie zdarzenia powinny być efektywnie usuwane przez nasze ekipy. Zaakceptuj, iż zainteresujemy się jeszcze drobnymi naprawami na drodze, jakie utrudniają dalsza podróż, a nie możecie ich sami naprawić. Jesteśmy gotowi zająć się jakąkolwiek błahostką czy wówczas, kiedy to będą wycieraczki czy raczej nieodpalający napęd, pęknięta opona czy może brak paliwa, jako pomoc drogowa skutecznie to załatwimy.


Zapamiętaj! Jeżeli jesteś z odległego miejsca, nie zadręczaj się jak należy nam objaśnić w którym miejscu zafundowałeś sobie usterkę, bo my jesteśmy z okolicy. Pamiętaj, iż posiadasz w nas przyjaciół, w związku z tym nie martw się, że nie kojarzysz gdzie oczekujesz my na sto procent cię znajdziemy. Dzwoń gdy jesteś w potrzebie bez zwracania uwagi na porę dnia. Zapamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol posiada dużo przyjaciół i jeszcze nigdy żadnego oczywiście nie zawiodła. To nasz system na funkcjonowanie.Umiemy objąć Cię troską przez całą dobę:

  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji i w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku

NASZA GALERIA


Cała oferta jest tutaj zaprezentowana w drobiazgach zatem będziesz mógł rozproszyć obiekcje. Masz rację, iż nie powinno się uwierzyć tylko zapewnieniom, jednak wiedz, że tutaj w Radziejowie posiadasz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno posiadała u nas palmę pierwszeństwa, nie znaczy to wcale, iż nasze lawety czy autolawety nie są zaadaptowane do przerzutu innych samochodów. I choć powszechną metodą przerzutu uszkodzonego samochodu osobowego jest holowanie, jakiego może się podjąć każdy prowadzący, to jednak sugerowalibyśmy skorzystać z profesjonalnej interwencji.


Nie lekceważcie tej rady. Zdecydowanie najistotniejszym jest doświadczenie i profesjonalizm usługi. Oczywiście nie da się w stu procentach zaufać prostej linie holowniczej ponieważ nie rzadko jest ona niedoskonała. Musi się jeszcze mieć na uwadze, że holowanie tego typu na autostradzie i drodze szybkiego ruchu jest wzbronione. Z tego powodu powinno się wybrać pomoc drogową MegaHol, gdyż administrujemy i odpowiednim sprzętem i fachową załogą.


Nawet nie ma potrzeby przypominać, iż w stałej dyspozycji znajdą się niezbędne do tego lawety lub autolawety. O dowolnej godzinie umiemy, dość szybko dostarczyć na miejsce zderzenia stosowny tabor oraz bezawaryjnie dowieźć i pojazd i pasażerów do określonego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To profesja nas interesuje. Naszym priorytetem jest móc być najlepszym w przerzucie aut ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Bogata oferta i gwarancja wysokiej marki naszych prac jest znaczącym krokiem w kierunku uzyskania podobnego finału. Z popsutym TIR-em zatykającym ulicę spotkał się chyba każdy użytkownik dróg. Wyłączenie jednego pasa ruchu jest zdolne stworzyć długie korki choćby i na drodze dwupasmowej. Nie wierzmy, że będzie łatwiej na bocznych szosach gdyż zdarzają się one wyjątkowo często uczęszczane, tymczasem niesprawność TIR-a może je totalnie zatkać. Stąd prędka reperacja względnie pewny, fachowy transport tego auta jest naprawdę ważny.


W ofercie MegaHolholowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz profesjonalny sprzęt dodatkowy, w tym także optymalny sprzęt do wyciągnięcia dużego pojazdu z dołu czy też ulokowania go na kołach. Mamy więc zdolność szybkiego otwarcia ulicy i przewiezienia TIR-a w najdogodniejsze położenie zapewniające przystąpienie do bezpiecznej reperacji. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, kompletny wachlarz uciążliwych samochodów przewieziemy skutecznie oraz bezawaryjnie przez całą dobę.


Ale w naszych brygadach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu czuwa specjalistyczna załoga i to przede wszystkim oni gwarantują powodzenie i wartość naszych usług.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku potrafi się wyjaśnić, iż absolutnie nie będzie dyspozycji na holownik i niskopodwoziówkę. Też na drodze szybkiego ruchu rezultaty awarii może zlikwidować mobilny serwis, jaki w rejon zajścia dojedzie skutecznie oraz przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


Czy może to będzie usługa wulkanizacji opony czy może usługi przy drobnych awariach motoru, stale musimy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Dzieje się tak dlatego, że przy zarejestrowaniu zgłoszenia prowadzimy na tyle skrupulatny rekonesans żeby mechanik mobilnego serwisu mógł w drogę wyjechać kompletnie zorganizowany do akcji. Jest oczywiste, że zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na hasło czeka autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu potrafi się okazać, że krótka reperacja jest nie realna.


Jakiekolwiek wezwanie to dla nas jednostkowy incydent dlatego, że każda awaria jest wyjątkowa. Kontrahent może akurat nie mieć racji co do diagnozy okoliczności zdarzenia, ale my możemy wsłuchać się w jego potrzeby i sugestie, a potem wyciągnąć konieczne wnioski, bo w taki sposób postępuje się z przyjaciółmi. Komfort wykonania usługi zapewnia nam kompletnie wyekwipowane zaplecze, więc wysłuchanie zleceniodawcy może nam jedynie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Operujemy ogromną infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników dlatego wydało nam się normalnym powiększenie własnej propozycji o przywóz sporych maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy też drogowych. To absolutnie poważna decyzja, gdyż wykorzystuje potencjał firmowych profesjonalnych kierowców i taboru, a tym samy redukuje koszty funkcjonowania pośrednio wpływając na zminimalizowanie wycen standardowych usług.


Bezbłędnie przywieziemy na wskazane położenie kombajny, pikapy i busy, koparki, walce drogowe, na terenie naszego kraju i zagranicą. Realizujemy także usługi na ładunki ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Jesteśmy pewni firmowych kierowców oraz sprzętu z jakiego korzystają, na szczęście każdorazowo nasze przewozy są całkowicie ubezpieczone. Absolutnie nie obciążamy naszych kontrahentów załatwianiem formalności i uzyskiwaniem certyfikatów obowiązkowych do finalizacji zadanego frachtu.Dlaczego my?

Istnieje jakikolwiek sens, aby tym razem nie? Czemu nie MegaHol? Nie pragniemy by inni odbierali się gorsi, jednak szczególnie mocno pragniemy być najlepsi. Prawdopodobnie potwierdzają się w działaniu wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe choć jest ich na rynku bardzo dużo.


Spójrz na to wszakże inaczej. Skoro zdążyliśmy zdobyć, aż tylu kooperantów to prawdopodobieństwo zdobycia właściwego sprzętu jest dużo większe niż w jednostkowym warsztacie. O przeszkolonych mechaników lub zawodowych kierowców także zapewne jest łatwiej w samej markowej sieci niż w jednostkowym warsztacie. Sieć warsztatów umiejscowionych blisko wydarzenia, współpracując nierozerwalnie ze sobą ma możliwość skierowania pomocy z specjalnie przystosowaną do sytuacji kadrą i odpowiednim sprzętem.


Idea „Bądź przyjacielem klienta”, jaka czyni podwalinę dostarczania naszych usług sprawdza się dokładnie z tego powodu. Właściwie do usługi przyjeżdża dobrze dobrana drużyna mechaników z niewielkiego warsztatu związana przyjaźniami względnie wręcz familijnie, jakkolwiek to drużyna jaka może, w dowolnej minucie zlecenia, dostać wsparcie całej sieci podobnych oddziałów.


U nas nie potrzebujemy cennika bo jakiekolwiek zamówienie szacujemy odrębnie, a to ma bezpośrednie odzwierciedlenie w regularnie niższych stawkach niż zwykle się spodziewacie. Wyjątkowo wygodną formą fakturowania za nasze prace wydaje się być bezpośrednie rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale oczywiście warunkiem jest możliwość wykonania usługi w granicach OC względnie Assistance.


MegaHol, nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, jest właśnie taka. Niezmiennie Twój uważny przyjaciel z Radziejowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: