LAWETA WAŁBRZYCH 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WAŁBRZYCH i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy w wspólnej dziedzinie pracują podobnie, ale… My jesteśmy jak twój najlepszy przyjaciel, doskonała pomoc drogowa od początku zdecydowana by służyć pomocą. I będziesz mógł mu zawierzyć bowiem przyjaciel jest gotowy Tobie pomóc w każdych okolicznościach.


Brałeś współudział w kraksie ewentualnie miałeś awarię w bliskiej odległości od Wałbrzycha? Natychmiast wystukaj numer do PDS24h Marek Chudzik. Do przyjaciele który czuwa obok oraz dokładnie wie jakie czynności powinno się podjąć żeby uporać się z defektami. Przybędziemy zaskakująco szybko. Za nami dojedzie mobilny serwis oraz biegła brygada.


Kłopoty to nasza specjalność z tego powodu robimy na ulicy wszystkie drobne naprawy. Wulkanizacja ewentualnie zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek oraz inne w sumie nieduże awarie z satysfakcją usuniemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia. Stopień uszkodzenia pojazdu może wpłynąć na decyzję, że pożądana okaże się autolawety ewentualnie autoautolawety, natomiast w przypadku pojazdów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy na to stale przygotowani. Gdy okaże się, że to jest potrzebne każdorazowo zabezpieczamy teren usterki bądź kraksy. Na jakiejkolwiek trasie, w którymkolwiek miejscu, w dowolnym zakamarku – nie jest istotne gdzie stanął Twój samochód. Udzielimy pomocy w dowolnym miejscu. Mianowicie dlatego, że znamy dowolną trasę na rodzimym gruncie.


Absolutnie nie wyrzucaj z pamięci telefonu do przyjaciela. Potrafi być przydatny na obszarze całej Polski. Dzwoń o którejkolwiek porze dnia lub nocy. Trafimy na miejsce – na pewno! Gdyż PDS24h Marek Chudzik, gwarantowana pomoc drogowa, absolutnie taka jest. Bo w biedzie zaufaj przyjaciołom.


Będziesz mógł rozważać naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Usunięcie pomyłkowo zatankowanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance, a także nieodpłatne usługi z OC sprawcy

Przejrzyj niuanse! Przyjaciel z Wałbrzycha jest zdeklarowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy i najspokojniejszy model przetransportowania zniszczonego samochodu to autoautolawety albo autolawety. Możemy ponadto zadeklarować holowanie, ale już na autostradzie wygląda to całkowicie odmiennie bowiem tu ten model przewozu samochodów jest legislacyjnie wzbroniony. Nasza pomoc drogowa w regionie Wałbrzycha rozporządza wieloma specjalistycznymi, świetnie wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także wysoce wykwalifikowaną załogą. Samochód jest w naszych rękach całkowicie bezpieczny w przebiegu załadunku, a także w transporcie. Wszyscy pasażerowie i naturalnie samochód przez całą dobę będą dowiezieni na wskazane miejsce.


Gdy stan techniczny pojazdu na to zezwala i naturalnie przepisy w dowolnej chwili wolno Państwu postanowić o holowaniu. Holowanie będzie na pewno wyraźnie wolniejsze. Ten skład samochodów nie może jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy ulegający usterce na trasie to duży dylemat, a my zdajemy sobie z tego sprawę. Zazwyczaj awaria TIR-a stwarza zatory na drogach. W takim przypadku wielokrotnie holowanie jest ostatnim ratunkiem udrożnienia drogi. W takim przypadku warto wezwać naszą pomoc drogową.


Zarządzamy fachowym sprzętem, który umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek samochodu. Przywieziemy nawet zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna samochód ciężarowy ewentualnie dostawczy. Wykonamy to umiejętnie i pewnie zawdzięczając to doskonałej próby wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej rodziny sprzętu pomocniczego. Nawet TIR-a wyciągniemy z rowu, a potem ulokujemy na kołach nie bacząc na stan samochodu czy nieprzyjemny dostęp.


Zrealizujemy także transport ładunków z uszkodzonego pojazdu. Zawsze jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie ich transportu w ustalone miejsce.


Całodobowo profesjonalna, wykwalifikowana kadra pilnuje by zagwarantować Wam zabezpieczenie i stabilizację. Nie zwracamy uwagi na sytuację pogodową bo dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w gotowości wypełnić dowolne zadanie i to w każdej godzinie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Są także łatwe w naprawie awarie. Przebita opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź też nalanie do baku niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki, a także ogrom innych uniemożliwiających dalszą drogę, ale takich które da się zamknąć z dala od warsztatu. Tu otwiera się furtka w której pojawić się może nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Nie będzie pretekstu do wykorzystania lawety. Szeroka paleta usług serwisu obejmuje jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem bezzwłocznie.


Nasz mobilny serwis hołubią gruntownie wykształceni mechanicy. Znaczny limit drobnych napraw, oddzielnych od marki i typu pojazdów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, rezultatem rzetelnego wykształcenia.


Pojedynczy telefon to jedyne co jest potrzebne. Doprecyzujemy szczegóły niesprawności i oczywiście markę samochodu, a zaledwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na miejscu zdarzenia. Aby w największym stopniu pomóc kierowcy do dowolnego epizodu podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Naszym kontrahentom mamy do zaproponowania pełną propozycję usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. Miejscowa baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na przewóz dużych maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezpieczny. Na porządku dziennym jest również przewóz dużych maszyn rolniczych. Niewielkie, lecz wagowo dokuczliwe pojazdy powodują nieco mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, przyjmijmy mniejszy samochód. To naturalnie wygoda jednakże ważne jest żeby za kierownicą siedział kierowca wyszkolony do tego typu usługi i dokładnie takich przeszkolonych kierowców mamy w naszym oddziale. Posiadając optymalny tabor wdrażamy fracht ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. To ma prawo być na przykład uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę dostarczymy jakikolwiek nietypowy towar.


Nie tylko w kraju, lecz również i zagranicą wykonujemy takie usługi. Ubezpieczamy ładunki, a na oferowane usługi rozporządzamy kompletną, nieodzowną dokumentację.Dlaczego my?


Albowiem możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Gdyż to całe wieloletnie doświadczenie wzmacniających się wzajemnie ośrodków, a także fachmani z praktyką i rzecz jasna uznanymi kompetencjami. Tworząc ten pomysł spodziewaliśmy się efektu w formie doskonałej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim stosunku ceny.


Na każdą usługę patrzymy oddzielnie i oczywiście każdą osobno szacujemy. Cena zależna jest od wielu składników: rozmiar czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zdarzenia zajścia, rodzaj samochodu, który serwisujemy i rzecz jasna użycie części zamiennych.


Nasze zlecenia utrzymują przystępne ceny, jednak mogą też być bezpłatne jeśli Państwo przedstawią właściwe ubezpieczenie Assistance bądź jeśli nasza działalność jest podyktowana wcześniejszą kraksą do jakiej doszło z winy osób trzecich i koszty rozlicza się z OC winnego kolizji.Stale jesteśmy pod ręką!

Masz problem wzywaj Pomoc drogową PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem czeka przyjaciel z Wałbrzycha który absolutnie nie zawodzi.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: