LAWETA MIEROSZÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIEROSZÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa instytucja naprawdę jest zupełnie inna. Ta pomoc drogowa jest niby najdroższy przyjaciel, który wyruszy natychmiast aby udzielić Tobie ochrony. Przyjaciel jakiemu potrafisz zawierzyć bo jest przygotowany na każdą okoliczności.


Zdarzyła Ci się usterka bądź kolizja w okolicy Mieroszów, nie zwlekaj, lecz wykonaj telefon do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Dotrzemy bezzwłocznie. Z nami przyjedzie mobilny serwis i doświadczona obsługa.


Nie ma takiej przeciwności byśmy na szosie musieli darować sobie drobne naprawy. Oczywiste, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na zostawiony odłamek na ulicy i w ten sposób uszkodzić oponę, zapomnieć o pielęgnacji wycieraczek, które psują się w intensywny deszcz na autostradzie czy nie wymienić w porę akumulatora i w zamian dostać ogromny problem z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie nieduże niesprawności skasujemy dla Ciebie ku wzajemnej satysfakcji. W dowolnej minucie zadania potrafimy uzgodnić, że pożądana wydaje się być autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Będziesz mógł również oczekiwać na pomoc w materii ubezpieczenia przestrzeni zdarzenia. Nie ma znaczenia czy stanąłeś na autostradzie, szosie ekspresowej bądź na bocznej ścieżce dojazdowej. Udzielimy pomocy w którejkolwiek lokalizacji. Bowiem na własnym obszarze rozpoznamy każdą ścieżkę czy krajową czy gminną.


Więc Zapamiętaj telefon do przyjaciela. Będziesz mógł się zorientować w całej Polsce jak potrafi być potrzebny. Wybierz numer o każdej porze dnia oraz nocy. Zjawimy się na miejscu – na sto procent! Bowiem tak pracuje pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Tacy są przyjaciele.


Zabezpieczamy współpracę o każdej porze dnia i nocy:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie błędnie wlanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji, a także w zakresie usług Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów

Jeżeli możesz zajrzyj w szczegóły! Przyjaciel z Mieroszów czuwa gotowy do akcji!

NASZA GALERIA


AutolawetyAutoautolawety 24h


Autoautolawety bądź autolawety wkraczają w grę jeżeli zamierzamy zastosować szybki, a także łatwy sposób przewozu defektowych samochodów. Tam gdzie w grę wkracza autostrada jest to jedyna możliwa technika gdyż holowanie jest tutaj oficjalnie wzbronione. Fachmani i znakomicie zaopatrzona flota branżowych pojazdów to energia jaką rozporządza pomoc drogowa w obszarze Mieroszów. Dla pasażerów mamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Bezpieczeństwo załadunku, a także transportu samochodu jest gwarantowane dzięki takiej taktyce w sprawach parku maszynowego i kadry. Przez całą dobę zarówno defektowy samochód jak też jego podróżnych odwieziemy pewnie na określone miejsce.


stan pojazdu zdecydowanie powinien być właściwy i przepisy kodeksu drogowego muszą umożliwiać holowanie gdybyśmy chcieli postulować tą formę przewozu. Zawsze jesteśmy na taką ewentualność przygotowani, wypada jednak mieć w pamięci, iż ten zespół może się poruszać maksymalnie z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na jezdni usterce to oczywiście spory problem i my musimy mieć tego świadomość. Niesprawny TIR na mnóstwo godzin potrafi skomplikować ruch na drodze. W tej sytuacji kluczowe staje się udrożnienie drogi zatem zdarza się, że natychmiast należy planować holowanie. Doskonale jesteśmy gotowi na takie panaceum.


Profesjonalny sprzęt będący w naszej dyspozycji przyzwala na holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Wśród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz pełna rodzina sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, pewnie i skutecznie przewozimy samochody dostawcze i ciężarowe, zestawy ciężarowe i autobusy. Jest jasne, że nie ma dla nas mało dostępnych położeń, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydobycia. Nawet TIR-a po wypadku wydobędziemy z kanału, a nastepnie ustawimy na kołach.


Uszkodzony samochód może prawdopodobnie przewozić materiały, które nie przepadły ulegając skasowaniu, lecz wymagają przewiezienia do odbiory. Jesteśmy przygotowani na zorganizowanie takiej pomocy. Jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli chodzi o przewóz jak też ekipę, która ładunki przeładuje.


Nad zagwarantowaniem Wam wewnętrznego spokoju i zabezpieczenia dyżur pełni całodobowo wykwalifikowana, doświadczona kadra. Przez całą dobę, nie bacząc na warunki atmosferyczne, okazałe zaplecze dozwala nam skutecznie podjąć którekolwiek zadanie.Mobilny serwis 24h


W grupie awarii znajdują się też te łatwe w naprawie. Mogą to być niesprawności uniemożliwiające dalszą drogę, jednak proste do naprawienia na poczekaniu. Choćby uszkodzone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przebita opona albo brak oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do baku innego paliwa. W takim przypadku 24 godziny na dobę trzeba przywołać lokalną pomoc drogową i jej mobilny serwis. Okaże się, że nie ma argumentu by korzystać z lawety. Serwis przyjedzie na miejsce zdarzenia najszybciej, a wśród palety usług jest również funkcjonujący 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Ten mobilny serwis doglądają świetnie przygotowani mechanicy. Znaczny próg drobnych napraw, wolnych od marki i modelu pojazdów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, skutkiem dobrego szkolenia.


Jeśli telefon będzie zajęty bezzwłocznie oddzwonimy. Chwila omówienia to moment, który jest nam potrzebny do zdefiniowania niuansów usterki, marki samochodu i lokalizacji zdarzenia, a następnie w kilkanaście chwil zjawimy się na miejscu. Priorytetem naszych działań jest w największym stopniu pomóc kierowcy dlatego do każdego z epizodów przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych potrzebuje specjalistycznego taboru, którym administrujemy i oczywiście dlatego proponujemy taką usługę. Przewieziemy każdą ciężką maszynę drogową bezawaryjnie i szybko czy też to będzie spychacz czy koparka gąsienicowa. Podobnie transport wielkich maszyn rolniczych nie przedstawia problemu. Niewielkie, ale wagowo dokuczliwe pojazdy sprawiają nieco mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, przyznajmy mniejszy samochód. To bezwzględnie wygoda jednak ważne jest by za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do tego rodzaju usługi i właśnie tych przeszkolonych kierowców mamy w miejscowym zespole. Oferta naszych usług obejmuje też fracht towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Niech to będzie wielkogabarytowe zbrojenie, duży gruz i zdecydowanie więcej.


Możesz liczyć na takie usługi tak samo na terenie kraju jak i zagranicą. Wszelkie nasze usługi podparte są konieczną dokumentacją w tym jednostkowym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Z tego powodu że nie jest łatwo praktycznie dać gwarancję na udzielenie Ci profesjonalnej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, lecz PDS24h Marek Chudzik ją zapewnia. Z tego powodu, że podstawy funkcjonowania w danych sytuacjach opracowujemy w oparciu o uwagi i doświadczenie wyspecjalizowanych specjalistów z całego szeregu ośrodków. W znakomitej efektywności oraz jakości usług, jaką potrafimy państwu dziś zaoferować w dobrej cenie, widać ewidentnie jak duży wpływ posiadał na to ten sposób funkcjonowania.


Pojedynczej kalkulacji podlega każda usługa. Na wartość usługi oddziałują: użycie części zamiennych, rozmiar robót przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zdarzenia i rzecz jasna typ pojazdu, który obsługujemy.


Należałoby ochronić się przez nabycie właściwego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi będą mogły być wolne od opłat podobnie jak w momencie kiedy powinny być sfinansowane z OC winnego kraksy.Dostajesz pewność!

Niezmiennie Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Mieroszów oczekuje pod telefonem dyspozycyjny aby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: