LAWETA BOGUSZÓW-GORCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BOGUSZÓW-GORCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza instytucja naprawdę jest całkowicie odmienna. Tutaj jest jednak wasz zaufany przyjaciel pomoc drogowa ciągle zdeterminowana bezzwłocznie ruszyć z ochroną. I niczym przyjacielowi możecie nam zawierzyć gdyż jesteśmy przygotowani na wszelkie okoliczności.


Zdarzył się kłopot z samochodem dokładnie niedaleko Boguszów-Gorce? Wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który zadziała tak by wyeliminować usterkę, a także sprosta rezultatom stłuczki. Zjawimy się na miejscu zaskakująco szybko. Wysoko wyuczona załoga dowiezie, a następnie będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na ulicy to nie będzie temat do dyskusji. Nasze ekipy w żadnym wypadku się nie poddają. Życzymy wam byście bez usterek przemierzali nasze drogie, lecz wiemy, że zdarzają się przekłute opony, silniki które nie mogą odpalić, niespodziewane braki paliwa w zbiorniku czy uszkodzony mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wtedy z przyjemnością przyjedziemy żeby skasować usterkę na miejscu. Wciąż również jesteśmy przygotowani na komunikat, że niezbędna będzie autolawety, autoautolawety lub holowanie. W okolicy kolizji bądź awarii zdecydowanie pomagamy sprawnie ją ochronić. Na jakiejkolwiek szosie, w każdym miejscu, w którymkolwiek zakamarku – to jest nie istotne gdzie ugrzązł Twój samochód. Dostarczymy pomoc w każdym miejscu. A to z tego powodu, że znamy każdą trasę na rodzimym gruncie.


Zapamiętaj nasz numer. To oczywiście kontakt do przyjaciela! W całej Polsce prawdopodobnie może być tak samo przydatny. Którakolwiek by nie była chwila będzie na pewno dobra. Wystukaj numer kiedy jesteś w opresji. Zajedziemy – na sto procent! W taki sposób działa prawdziwa pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik zawsze dla was. Tacy są przyjaciele.


Zapewniamy usługę o każdej porze dnia czy nocy:

  • Usługi w zakresie Assistance lub bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Stawianie samochodu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku

Ustal szczegóły! Przyjaciel z Boguszów-Gorce bezwzględnie jest chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to w sumie najszybsza jak również najpopularniejsza metoda przewiezienia unieruchomionego pojazdu. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna poprawna strategia ponieważ holowanie jest tutaj legislacyjnie wzbronione. Stabilność dają nam kompletnie wyekwipowane, profesjonalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów) oraz doświadczona brygada. Daje nam to pewność do gwarantowania pełnego bezpieczeństwa załadunku i przewozu pojazdu. Pojazdy i potencjalni pasażerowie będą 24 godziny na dobę przewiezieni na określone miejsce.


Jeżeli stan techniczny samochodu to umożliwia i jednoznacznie również paragrafy w dowolnej chwili można podjąć decyzję o holowaniu. Oczywiście jesteśmy na to przygotowani. Istotne jest jednak żeby zleceniodawca posiadał jasność co do zasad, a mianowicie, że taki zespół może poruszać się wyłącznie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest dużym dylematem, ale my zdajemy sobie z tego sprawę, kolizja pojazdu ciężarowego na jezdni. Zwykle awaria TIR-a stwarza ograniczenie ruchu na drogach. Holowanie tego pojazdu jest niejednokrotnie nader wygodną strategią na udrożnienie trasy. Często nasza pomoc drogowa z sukcesem realizowała analogiczne zlecenia.


Profesjonalny sprzęt będący na naszym stanie przyzwala na holowanie dowolnego samochodu. Pierwszorzędnej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pozwalają nam solidnie oraz skutecznie przetransportować samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w przypadku kiedy jest to niezbędne. Każdy pojazd potrafimy postawić na kołach uprzednio wyciągnąwszy go z wykopu również TIR-a, nawet gdyby znajdował się w złym stanie oraz w trudno osiągalnym stanowisku.


Jeśli występuje ostateczność przewozu produktów z unieruchomionego pojazdu mamy perspektywę podstawienia stosownego pojazdu do ich transportu. Przygotujemy natychmiast transport alternatywny oraz ekipę, która profesjonalnie przepakuje produkty.


24 godziny na dobę nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju czuwa profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Nie skupiają naszej uwagi warunki atmosferyczne bo dzięki okazałemu zapleczu jesteśmy w stanie urzeczywistnić dowolne zlecenie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo awarii wydaje się być prostych do wyeliminowania. Takie proste usterki, jednak przerywające dalszą jazdę to częste zjawiska. Brak oleju, paliwa czy też dolanie do zbiornika niedobrego paliwa, zamknięte w samochodzie kluczyki, przebita opona, uszkodzone wycieraczki i wiele innych lekkich epizodów, które będą mogły nas dopaść na drodze. Na szczęście pobliska pomoc drogowa przez całą dobę oferuje natychmiastowe reperacje zrealizowane przez mobilny serwis. Laweta staje się nie zasadna. Bezzwłoczny dojazd to wartość tego serwisu szczególnie kiedy niezbędny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który całodobowo jest w wachlarzu usług.


Mobilny serwis wykorzystuje wykwalifikowanych zawodowców. Próg drobnych napraw jakich będą mogli się podjąć na ulicy, nie bacząc na markę i typ pojazdu, jest naprawdę szeroki.


Oddzwonimy bezzwłocznie gdyby się okazało, że nasz telefon jest zajęty. Wskazówki, które powinny być nam niezbędne to niuanse usterki, marka pojazdu i dokładna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu najpewniej w kilkanaście minut. Podobna usterka może mieć rozmaite skutki stąd, by w całości pomóc kierowcy do konkretnych wezwań przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Także przewóz maszyn budowlanych jest ważnym kierunkiem w obszernej propozycji naszych usług. Dostarczymy każdą wielką maszynę drogową bezpiecznie, a także szybko czy też to będzie walec czy też koparka gąsienicowa. Na porządku dziennym jest także przewóz dużych maszyn rolniczych. Nasza załoga jest gruntownie przygotowana także do transportu niewielkich, lecz ciężkich pojazdów na przykład wózków widłowych. Mamy możliwość transportu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, ponieważ mamy w posiadaniu wystarczający zespół pojazdów. Uzyskaliśmy doświadczenia z przewozem nietypowych ładunków i zawsze jesteśmy gotowi do frachtu chociażby dużego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Możesz oczekiwać tej usługi tak samo na obszarze kraju jak i zagranicą. Wszystkie nasze usługi opatrzone są odpowiednią dokumentacją w tym jednostkowym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Gdyż naszą aktywność znajdujemy jako służbę. W tej sytuacji strzeżemy waszego bezpieczeństwa przez 365 dni w roku, 24h na dobę. PDS24h Marek Chudzik to pomoc drogowa z charakterem. Otóż nasza wiedza to całość doświadczeń i oczywiście praktyki wykwalifikowanych fachmanów z licznej ilości ośrodków. Uruchamiając ten pomysł spodziewaliśmy się skutku w formie znakomitej efektywności i jakości usług przy korzystnym przeliczniku wyceny.


Indywidualnej wycenie podlega dowolna usługa. Kalkulując wycenę zwracamy uwagę na: przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, miejsce zajścia, model samochodu, który serwisujemy i rzecz jasna wykorzystanie części zamiennych.


Nasza pomoc, którą wykonujemy ze względu na szkody zaistniałej w wyniku kraksy nie z Państwa przyczyny, może być zapłacona z OC sprawcy. Może być również bezpłatna w sytuacji kiedy rozporządzają Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.Zapamiętaj!

Niezmiennie Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Boguszów-Gorce który przenigdy nie rozczarowuje.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: