LAWETA BIAŁA RAWSKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIAŁA RAWSKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien brzmieć tytuł niniejszego działu, mimo, że z drugiej strony otwarci zawsze jesteśmy na jakiekolwiek usługi. W związku z tym formalnie nie kierujemy uwagi na gabaryt samochodu dlatego, że nasi kontrahenci zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi i staramy się, aby nasze czyny utrwalały ich w przekonaniu, iż przyjaciół poznaje się w biedzie. Nasze odziały rozlokowane są obecnie praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnorodnych pojazdów naturalnie z celowym dostrojeniem na auta ciężarowe.


Zawsze może ci się przytrafić awaria na trasie. Usterka jest w stanie wam się przytrafić w rejonie Białej Rawskiej, ale zachowaj spokój dlatego, że i tu posiadamy własny zespół, więc spokojnie dzwoń do MegaHol znajdziemy się na miejscu zdarzenia niezwykle szybko. Holowanie wcale nie w każdym przypadku jest niezbędne. W sposób naturalny potrafi się wyklarować, iż wystarczy praca mobilnego serwisu podparta wyspecjalizowaną kadrą. Nasze czynności na miejscu wydarzenia zawiodą do szybkiego usunięcia usterki.


Na szczęście nie było takiej awarii z którą byśmy sobie nie dali rady. Dobre podejście na poziomie wykonania każdej usługi zapewnia pozytywne rezultaty, więc trzymamy się tych zasad gwoli waszej satysfakcji. Drobne naprawy, które można zrealizować bezpośrednio w terenie to dla nas przeważnie przeciętne niesprawności, mimo, że klientom hamują dalszą jazdę. Wycieraczki, paliwo, opona,  nie odpalający motor lub całe mrowie niezależnych niuansów, opanujemy dowolną błahostką.


Miej to stale z tyłu głowy. My zawsze jesteśmy stąd, dlatego kiedy niestety nie umiesz wyjaśnić gdzie jesteś absolutnie nie musisz się niepokoić. Przypadek, iż ze swoim problemem ugrzązłeś w położeniu niemożliwym dla ciebie do umiejscowienia nie będzie miał dla nas znaczenia gdyż znamy tu każdy zakątek. Nie rozważaj nad godziną doby wzywaj pomoc drogową niezwłocznie jeśli potrafimy być tobie pomocni. Zjawimy się na miejscu na sto procent dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Właśnie tak właściwie mamy.W dzień i w nocy możesz na nas oczekiwać:

  • Wydostanie samochodu na drogę czy postawienie go na kołach
  • Usunięcie błędnie wlanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Usługi w granicach Assistance czy niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszej stronie możesz zapoznać się ze składnikami kompletnej palety usług to ułatwi ci podjęcie definitywnej decyzji o potencjalnej współpracy. Lecz na przyjaciół z Białej Rawskiej możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno trzymała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie zakłada to wcale, że nasze profesjonalne lawety lub też autolawety nie mogą być dostosowane do przewozu innych samochodów. Niesprawny samochód potrafimy naturalnie, w zakresie samopomocy prowadzących, podholować na lince holowniczej, jednak hamujemy animusz kiedy pojawia się wybieranie takiego ryzyka gdy brakuje doświadczenia.


Jest to celowe z wielu powodów. Podczas holowania wyjątkowo ważne są rutyna i fachowość. Awaryjność prostych lin holowniczych zwraca opinię na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy takiej usłudze. Dzisiaj gdy wszystkie podróże w znaczącej liczbie odbywają się po trasach szybkiego ruchu lub autostradach istotną wiadomością bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na takich drogach na pewno jest zabronione. Prawdopodobnie nie potrzebujemy już o tym przypominać, jednakże właśnie MegaHol ma całość tego co potrafi być konieczne, żeby profesjonalnie odholować każdy samochód.


Czuwające w naszym taborze lawety lub też autolawety pozwalają nam na przetransportowanie każdego typu pojazdu. Przewóz pojazdów to nasza praca, więc o dowolnej porze wolno państwu nas wezwać byśmy solidnie przeprowadzili zamówioną u nas usługę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka profesja nas zajmuje. Ciągle rywalizujemy o palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych i w ciężarowej pomocy drogowej. Znaczącym etapem do wypracowania tego ideału jest bogata oferta oraz klasa wszystkich usług. Awaria TIR-a na trasie może być ogromnym kłopotem. Gdy w sytuacji usterki na jezdni dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to oczywisty będzie korek, być może na kilka kilometrów. A wynik może być bardziej czasochłonny gdy do usterki dojdzie na podrzędnej, jednak uczęszczanej drodze. Dlatego ewidentnie znaczący powinien być sprawny , oraz fachowy przewóz takiego pojazdu, ewentualnie jak najszybsza jego reperacja najlepiej w miejscu zdarzenia.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz odpowiednim sprzętem pomocniczym takim, jaki gwarantuje wydobycie trudnego TIR-a z dołu , a także umieszczenie go na kołach. Mamy, zatem właściwe narzędzia, aby przeprowadzić sesję bezpiecznej reperacji po uprzednim uprzątnięciu drogi z awaryjnie uwięzionego, kłopotliwego pojazdu. Skutecznie oraz bezawaryjnie dostarczymy pełen arsenał kłopotliwych samochodów w tym: busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy,


Tymczasem w naszych zespołach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa doświadczona załoga i to głównie oni gwarantują wysoką jakość naszych prac.Mobilny serwis 24h

Potrafi się okazać, że holownik i niskopodwoziówka nie będę tutaj wskazane. Na miejsce zdarzenia znacznie skuteczniej nadjedzie mobilny serwis no i także na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy efektywnie dokonają oczekiwanej naprawy..


Mobilny serwis jest zaaranżowany równie na wulkanizację opon jak i na skromne naprawy napędu. Dzieje się tak z tego powodu, że przy odbieraniu zgłoszenia wykonujemy na tyle precyzyjny rekonesans by personel mobilnego serwisu mógł w trasę wyjechać kompletnie przygotowany do wykonania usługi. Jest oczywiste, że zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na hasło czeka autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu potrafi się wyklarować, iż błyskawiczna naprawa jest nie możliwa.


Wiemy, iż każdy przykład jest inny dlatego podchodzimy do zleceń szczególnie jednostkowo. Klient ma prawo nie mieć racji przynajmniej co do analizy sytuacji, ale my potrafimy wsłuchać się w jego potrzeby i wskazówki, a potem wydobyć konieczne wnioski, bo w taki sposób postępuje się z przyjaciółmi. Nasi mechanicy, posiadając partnerstwo wyśmienicie wyposażonego zaplecza technicznego, wykorzystują z podobnych konwersacji wyłącznie dobre rady.Transport niskopodwoziowy    

Dysponujemy znakomitą infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników w tej sytuacji było dla nas zrozumiałym powiększenie własnej oferty o fracht dużych maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych. To fakt, że w takiej dziedzinie przewozu nie specjalizujemy się, jednakże jeśli wśród perfekcyjnych kierowców wykorzystuje się tylu z koniecznym doświadczeniem i praktyką nie można nie zagospodarować takiego potencjału.


Nie planujemy utrudnień, w kraju oraz zagranicą dowieziemy na określone miejsce przeznaczenia pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy może kombajny. Przedmiotem tej usługi mogą pozostać również ładunki ponadnormatywne czy frachty dłużycowe.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy przekonani do firmowych kierowców oraz sprzętu jakim dysponują, a jednak zawsze nasze transporty są całkowicie ubezpieczone. Przyjmujemy na siebie wszystkie procedury powiązane z frachtem w tym ewentualne, nieodzowne zaświadczenia wykazując się w ten sposób pełną dokumentacją nieodzowną do oferowania takiej usługi.Dlaczego my?

Jest jakikolwiek sens, aby tym razem nie? Jak się zdaje może być MegaHol. Każdy umie napisać, że jest najlepszy, ale my nawet nie zamierzamy odbierać pozostałym predyspozycji. Niechybnie potwierdzają się w efektach pracy wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe choć działa ich w sektorze wyjątkowo dużo.


Winno się na pewno przeanalizować tą sytuację szerzej. Pojedynczy warsztat na pewno nie będzie dysponował faktycznie tak wszechstronnym taborem i sprzętem jak instytucja funkcjonująca jako część platformy budującej się z całego szeregu kooperantów. O wyspecjalizowanych mechaników i zawodowych kierowców również jest łatwiej bezpośrednio w firmowej platformie niż w indywidualnym zakładzie.  Stanowimy znakomite połączenie nawzajem wspierających się małych zakładów, których potęgą bezwzględnie jest niewielka odległość od lokalizacji wydarzenia a także niezwykły wybór sprzętu i technologi.


Podwalinę oferowania naszych usług określa idea „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się przede wszystkim z tego powodu. Dojedzie konkretnie do was właściwie wyszukana grupa specjalistów, prawdopodobnie z małego zakładu gdzie wiążą ich więzy rodzinne względnie przyjaźni, jednakże będą mogli czekać na szybką interwencję naszej pajęczyny.


Niezależna kalkulacja usług powoduje, że niejednokrotnie będziecie mieć skromniejsze nakłady niż się spodziewacie. Technicznie wygodną formą fakturowania za nasze usługi jest proste rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale warunkiem jest możliwość wykonania pracy w zakresie OC ewentualnie Assistance.


I oto kompletny MegaHol, na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Białej Rawskiej, który oczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: