LAWETA RADOMSKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RADOMSKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen rozdział powinien nosić nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że przecież zawsze jesteśmy przygotowani i zdecydowani na każde działanie. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to staramy się w taki sposób zrealizować usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najbliższego przyjaciela i stąd nie odrzucamy wezwań na inne pojazdy niż ciężarówki. Jesteśmy przygotowani na holowanie samochodów ciężarowych w bliźniaczym zakresie jak i innych pojazdów i wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce muszą być właściwie zaopatrzone.


Niesprawność pojazdu jest w stanie zaskoczyć cię w dowolnej sekundzie w prawie nie oczekiwanym punkcie. Awaria zawsze może wam się trafić w rejonie Radomska, lecz to nic dlatego, że i tu posiadamy własny oddział, toteż zwyczajnie dzwoń do MegaHol znajdziemy się na miejscu zdarzenia bardzo prędko. Należy zadać zawsze pytanie – Czy jest oczywiste, że natychmiast potrzeba samochód holować? Zawsze na początku  powinno się zastosować mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wyspecjalizowane załogi mogą sobie dać radę z reperacją. Miejsce wydarzenia na jakiś moment stanie się profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej, no i w ten sposób wygospodarujemy czas i zmniejszymy koszt usterki.


U nas nie pamiętamy takiej awarii z jaką byśmy sobie nie dali rady. Faktem jest, że do tej pory regularnie rozwiązywaliśmy skutecznie zlecenia, nabraliśmy zatem przekonania choćby do wykorzystanych rozwiązań. Nierzadko bywa tak, iż przeciętna niesprawność uniemożliwia dalszą podróż, natomiast dla nas mała naprawa w terenie na szczęście nie wydaje się być kłopotem. Jesteśmy zdeterminowani zainteresować się każdą drobnostką tak samo czy wówczas, kiedy to będą wycieraczki czy na przykład raczej nieodpalający napęd, rozerwana opona czy może ubytek paliwa, jako pomoc drogowa skutecznie to załatwimy.


Czuwaj by mieć to na uwadze. My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, tymczasem ty mogłeś tu przybyć choćby z końca kraju. Przyjaciel cię nie zawiedzie, zna w tym mieście wszystkie zakątki i odszuka cię choćbyś sam nie wiedział gdzie jesteś. Nie zastanawiaj się nad godziną dnia wywołuj pomoc drogową bezzwłocznie kiedy możemy być tobie potrzebni. Pojawimy się na sto procent bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Właśnie tak właściwie mamy.


24 godziny na dobę będziesz mógł Ta pomoc drogowa pracuje 24 godziny na dobę:

  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki i w ramach Assistance
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na jezdnię względnie ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku

NASZA GALERIA


Samodzielnie zorientuj się co obejmuje pełna paleta możliwości jeśli dalej nie czujesz ufności. Na przyjaciół będziesz mógł liczyć zawsze i gdziekolwiek, a  tym bardziej w naszym Radomsku.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją naszych usług, lecz jak wcześniej wspomnieliśmy jesteśmy przygotowani do przewozu lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego samochodu. Zatem choć rozpowszechnioną formą przewozu niesprawnego samochodu osobowego jest holowanie, którego może się podjąć każdy kierowca, to my jednak sugerowalibyśmy skorzystać z doświadczonej interwencji.


Bezwzględnie jest to korzystne z paru powodów. Rzecz jasna najważniejszym wydaje się być doświadczenie i profesjonalizm usługi. Zawodność pospolitych lin holowniczych kieruje opinię na sprzęt z którego dobrze by było korzystać przy takiej usłudze. Na autostradach lub drogach szybkiego ruchu holowanie na lince jest zabronione. Stąd idealnie zaopatrzone w odpowiedni sprzęt do lawetowania, profesjonalne zespoły pomocy drogowej MegaHol są najwłaściwszym wyborem.


Zatem nie musimy wspominać, że w naszej dyspozycji znajdą się odpowiednie do tego lawety albo autolawety. Bezpośrednio w rejonie lokalizacji wypadku zjawimy się bardzo szybko dostarczając stosowny sprzęt do spokojnego odtransportowania waszych pojazdów i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to zorganizowaliśmy MegaHol. Naszym planem jest móc być najskuteczniejszym w przewozie aut ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. Zarówno w podaży usług jak też w klasie ich wykonania. Niesprawność TIR-a na szosie potrafi być gigantycznym problemem. Kiedy z powodu kolizji na jezdni dwupasmowej zamkniemy jeden pas ruchu to realny będzie korek, być może na parę kilometrów. Podobne, lub na pewno przykrzejsze skutki może taka usterka rozniecić na drugorzędnej, lecz ruchliwej drodze. Musi się dlatego docenić ekspertów od reperacji bezpośrednio w miejscu zdarzenia a także fachowego frachtu aut.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dodatkowo sprzęt do podnoszenia uciążliwych samochodów z dołu i pozwalający na umieszczenie ich na kołach. Posiadamy, zatem optymalne akcesoria, aby dokonać bezpiecznej formy remontu po poprzednim ogarnięciu drogi z awaryjnie sparaliżowanego, trudnego pojazdu. Ciężkie samochody wszelkiego rodzaju takie jak busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, możemy przez całą dobę przewieźć szybko oraz bezpiecznie.


Tymczasem w naszych zespołach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu czuwa fachowa załoga i to głównie oni gwarantują wysoką kondycję naszych profesjonalnych prac.Mobilny serwis 24h

Pokonanie kłopotu może także okazać się całkiem niezależne no i holownik , a także niskopodwoziówka akurat nie będą pożądane. Choćby na drodze szybkiego ruchu efekty zdarzenia potrafi naprawić mobilny serwis, który w rejon zajścia nadjedzie prędzej i przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


Od lekkich reperacji motoru po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu są gotowi na rożne warianty zdarzenia. To przede wszystkim rola obszernego wywiadu zrealizowanego podczas zaakceptowania zgłoszenia. To zrozumiałe, że jesteśmy zabezpieczeni i na hasło wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu bywa, że lubi się się wyjaśnić, że błyskawiczna reperacja jest akurat nie osiągalna.


Przedkładane przez nas osobiste podejście do zamówień zrodziło się z faktu, iż awarie mimo, że analogiczne wielokrotnie bywają nadzwyczaj odmienne. Wszyscy kontrahenci maja prawo do fałszywej opinii, to my musimy być specjalistami więc potrafimy wybaczyć przyjaciołom rozpatrując każde zlecenie odrębnie. Nasi mechanicy, wykorzystując wzmocnienie wyśmienicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, wyciągają z podobnych konwersacji jedynie właściwe rady.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w dyspozycji naprawdę bogatą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z propozycją przewozu dużych maszyn rolniczych, drogowych czy może budowlanych. To fakt, że w tej domenie przewozu akurat nie specjalizujemy się, ale kiedy pośród doskonałych kierowców wykorzystuje się tylu z odpowiednim doświadczeniem i praktyką nie wolno nie zagospodarować takiego potencjału.


Frachty prowadzimy w kraju i zagranicą skutecznie dostarczając na ustalone miejsce przeznaczenia maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do kłopotliwych chociaż niewielkich wózków widłowych oraz busy czy pikapy. Ponadto towary ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Zawsze ubezpieczamy frachty choć jesteśmy spokojni, że w naszych profesjonalnych rękach są całkowicie bezpieczne. Wcale nie zarzucamy swoich klientów załatwianiem procedur i uzyskiwaniem atestów obowiązkowych do finalizacji zleconego frachtu.Dlaczego my?

Otóż nie znamy takiego powodu, żeby nie. W związku z tym może być MegaHol. Wolno nam sobie w tym miejscu pisać, że to my jesteśmy najlepsi, jednakże nikt kto faktycznie tak pisze nie obniża kwalifikacji innych. Niewątpliwie sprawdzają się w działaniu potencjalne pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe chociaż funkcjonuje ich na rynku wyjątkowo dużo.


Spróbuj się jednak wgryźć w niniejszy problem. Nasza platforma oddziałów to formacja łącząca znaczną ilość wspólników, a to daje nam pozwolenie by przedkładać w ofercie zdecydowanie bardziej wielofunkcyjny zespół pojazdów niż oferta pojedynczego zakładu. O wyspecjalizowanych mechaników lub doświadczonych kierowców także bywa zdecydowanie łatwiej w naszej markowej platformie niż w jednostkowym warsztacie.  Indywidualny zakład nigdy nie posiada wyboru, my modyfikujemy się do sprawy i kierujemy na miejsce właściwy sprzęt plus wytypowanych specjalistów, a zapewnia nam to firmowa pajęczyna zespołów działająca niczym naczynia połączone.


Podwalinę dostarczania naszych usług definiuje maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która sprawdza się właśnie w związku z tym. Przypuszczalnie z pomocą dojedzie mała, rodzinna obsada specjalistów, ale wzmocniona mocą dużej firmowej sieci.


Nie potrzebujemy cennika gdyż dowolne zamówienie oceniamy indywidualnie, tymczasem to tworzy proste odzwierciedlenie w regularnie mniejszych cenach niż zwykle się spodziewacie. Zlecenia które fakturujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, czyli wykonane z OC ewentualnie Assistance nigdy nie potrzebują żadnych opłat klienta.


To MegaHol – nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Niezmiennie Twój troskliwy przyjaciel z Radomska.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: