LAWETA PRZEDBÓRZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRZEDBÓRZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien brzmieć tytuł tego rozdziału, lecz z drugiej strony otwarci jesteśmy na wszelkie zlecenia. Absolutnie nie traktujemy was tak jak klientów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Mając to na uwadze,  dowolny z wszystkich warsztatów, rozmieszczonych po całej Polsce, bezwzględnie jest gotowy w takim samym zakresie na holowanie aut ciężarowych jak i innego dowolnego samochodu.


Problemy z samochodem na autostradzie to zwyczajna rzecz. Awaria może wam się przytrafić w okolicach Przedbórza, jednak to nic dlatego, że i tu posiadamy swój zespół, zatem spokojnie dzwoń do MegaHol znajdziemy się na miejscu zdarzenia nadzwyczaj prędko. Holowanie jednakże nie w każdym przypadku bezwzględnie jest niezbędne. Zawsze w pierwszej kolejności  można zastosować mobilny serwis, a nasze doskonale wyspecjalizowane załogi są w stanie sobie poradzić z naprawą. Nasze poczynania na miejscu wydarzenia doprowadzą do szybkiego naprawienia niesprawności.


Nie było takiej awarii z którą byśmy sobie nie poradzili. Do tej chwili każde zlecenie realizowaliśmy pomyślnie i nie ma żadnego czynnika aby to się zmieniło. Wiele usterek które hamują klientom dalszą drogę dla naszych ekip okazuje się tuzinkowymi do naprawienia. Skończyły się czasy kiedy musiałeś przewozić ze sobą pełny warsztacik samochodowy ponieważ aktualnie drobnymi naprawami na trasie przejmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte napędy ewentualnie zamieniając w nawałnicę niesprawne wycieraczki.


Czuwaj by mieć to na uwadze. Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś tu dojechać nawet z końca Europy. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, zna w naszym rejonie wszelkie zakątki i wynajdzie cię choćbyś osobiście nie kojarzył gdzie jesteś. Jest awaria to musi się działać, chwila rzecz jasna nie jest kluczowa bowiem znaczący powinni być przyjaciele zdecydowani do pomocy, więc możesz do pomocy drogowej zadzwonić o dowolnej godzinie. Musisz mieć wiedzę, że jesteś naszym bliskim przyjacielem nawet wówczas jeśli absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już się funkcjonuje. Tak właśnie mamy.


24 godziny na dobę będziesz mógł na nas oczekiwać:

  • Usunięcie paliwa źle wlanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji , a także w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo wydostanie go na jezdnię

NASZA GALERIA


Samodzielnie zorientuj się co ukrywa kompletna paleta możliwości jeżeli wciąż nie czujesz ufności. Na przyjaciół będziesz mógł czekać w każdym przypadku i gdziekolwiek, a  szczególnie w naszym Przedbórzu.LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie posiadała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie znaczy to przecież, że nasze lawety i autolawety nie są przystosowane do przerzutu innych samochodów. Uszkodzony samochód stosunkowo łatwo pewnie, w ramach samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, jednak hamujemy zapał kiedy pojawia się podejmowanie takiego zagrożenia gdy brakuje doświadczenia.


Taką poradę powinno się wziąć na serio. Podczas holowania niezwykle znaczące wydają się być doświadczenie i profesjonalizm. Wyjątkowo ważny wydaje się być sprzęt z którego wówczas korzystamy albowiem naturalna lina holownicza częstokroć bywa niepewna. Teraz gdy nasze podróże w znaczącej skali realizują się po trasach szybkiego ruchu oraz autostradach istotną wiadomością bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na tych drogach jest zabronione. Z tego powodu pomoc drogowa MegaHol zarządzająca zawodowymi składami, a także stosownym sprzętem do lawetowania jest najodpowiedniejszym wyborem.


I nie ma potrzeby podkreślać, że w stałej dyspozycji obecne są konieczne do tego lawety lub autolawety. O dowolnej porze możemy, niezmiernie szybko przywieźć na miejsce zderzenia niezbędny transport oraz pewnie dowieźć i pojazd i pasażerów do wybranego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co uwielbiamy. Każdy chce być najskuteczniejszym w bliskiej sobie dyscyplinie, tymczasem my w transporcie samochodów ciężarowych jak i ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy niedaleko tego ideału. Ważnym ruchem do zrealizowania wymarzonego finału musi być różnorodna oferta oraz marka wszystkich usług. Z uszkodzonym TIR-em blokującym ulicę spotkał się zapewne każdy kierowca. Wyizolowanie jednego pasa ruchu potrafi przynieść tasiemcowe zatory choćby i na drodze dwupasmowej. Jeśli niesprawność zaatakuje na ruchliwej trasie jednopasmowej to skutek jest w stanie stać się jeszcze podlejszy. Trzeba więc zauważyć zawodowców od reperacji bezpośrednio w terenie i fachowego frachtu aut.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do wyciągania kłopotliwych pojazdów z kanału i pozwalający na ustawienie ich na kołach. Wykorzystujemy, jak się zdaje niezbędne narzędzia, aby przeprowadzić sesję bezpiecznej formy remontu po pierwotnym uprzątnięciu drogi z awaryjnie sparaliżowanego, ciężkiego pojazdu. Skutecznie i bezawaryjnie dostarczymy ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, czyli jak widać kompletny kalejdoskop,asortyment dużych aut.


Zapewnia to także doświadczona załoga, która pełniąc dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój wewnętrzny oraz bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka nie będą uzasadnione. Być może wystarczy mobilny serwis, który na miejsce wypadku przybędzie znacząco szybciej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie skasują podstawę niesprawności, choćby na drodze szybkiego ruchu.


Czy może to okaże się sprawa wulkanizacji opony , a może pomocy przy małych awariach silnika, niezmiennie jesteśmy na to gotowi. Jest tak z tego powodu, że przy zgłoszeniu prowadzimy na tyle dokładny rekonesans by personel mobilnego serwisu mógł w trasę wyruszyć zupełnie przygotowany do akcji. Ma się rozumieć jesteśmy ubezpieczeni i na hasło czeka autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu może się wyklarować, że krótka reperacja jest akurat nie realna.


Staramy się do zamówień podchodzić nadzwyczaj rozdzielnie bowiem mamy świadomość, że każdy dowolny epizod musi być inny. Traktujemy naszych klientów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich propozycje i podpowiedzi. Możemy tak robić dzięki idealnemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam absolutny komfort pracy.Transport niskopodwoziowy   

Naszą ofertę usług rozbudowaliśmy o przewóz wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych gdyż różnorodna podstawa w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników pozwoliła nam na to rozstrzygnięcie bez strat dla standardowych zleceń. To fakt, że w takiej domenie transportu akurat nie specjalizujemy się, lecz jeśli wśród perfekcyjnych kierowców gromadzi się tylu z stosownym doświadczeniem nie można nie skorzystać z tego potencjału.


Koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, aż do masywnych jakkolwiek niedużych wózków widłowych, wszelkie samochody możemy dostarczyć na obszarze Polski i zagranicę. Podobnie wyroby w postaci ładunków ponadnormatywnych bądź frachtów dłużycowych będą mogły być obiektem takiej usługi.


Bezpośrednio pod naszą opieką są one bezwarunkowo bezpieczne, ale i tak w każdym przypadku ubezpieczamy ładunek. Całkowite procedury oraz dowody konieczne do specyfikacji powiązanej z prowadzoną przez nas usługą, zawsze przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Toć z jakiego powodu to ma być nie? Czemu akurat nie MegaHol? Akurat nie pragniemy odbierać umiejętności pozostałym, ale również nikt niczego podobnego rzecz jasna nie robi pisząc, że jest najlepszy. Prawdopodobnie potwierdzają się w pracy wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe mimo że istnieje ich na rynku wyjątkowo dużo.


Spróbuj się trochę zagłębić w ten temat. Skoro posiadamy, aż tylu partnerów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zadysponowania właściwego sprzętu musi być o wiele większe niż w jednostkowym warsztacie. Tak samo rzecz ma się z wykwalifikowaną kadrą, oraz z kierowcami o stosownych umiejętnościach i doświadczeniu.  Działamy jak naczynie połączone, w którym wszystkie odziały czuwające w przestrzeni zdarzenia kooperują ze sobą, żeby na stanowisko posłać maksymalnie właściwie zorganizowaną pomoc.


Podwalinę dostarczania naszych usług wyznacza maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się właśnie dlatego. Dotrze konkretnie do was odpowiednio wyszukana formacja profesjonalistów, prawdopodobnie z niewielkiego punktu gdzie wiążą ich więzy rodzinne lub przyjaźni, jednak będą mogli czekać na błyskawiczną współpracę całej pajęczyny.


Nigdy nie mamy cennika bo każde wezwanie wyceniamy jednostkowo, a to tworzy swoje odbicie w niejednokrotnie mniejszych wycenach niż możecie się spodziewać. Prace które regulujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, to znaczy zrobione z OC ewentualnie Assistance nigdy nie potrzebują żadnych dopłat klienta.


MegaHol, absolutnie nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, jest właśnie taka. Przyjaciel z Przedbórza, który wyczekuje na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: