LAWETA WAŁCZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WAŁCZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na łamach portalu MegaHol.pl poświęconego pomocy drogowej w szerokim znaczeniu dostarczania takiej usługi. Awarie, kolizje lub wypadki mogą się nam wydarzyć chociażby w najszybszej trasie. W większości takich przypadków niezbędne może być w tej sytuacji wsparcie profesjonalnej pomocy drogowej. Zmiana koła bądź wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu wydarzenia różnorodnych nieskomplikowanych usterek, a w ostateczności usługa lawetowania czy holowania – standardowo albo na sztywnym holu. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zawsze ma prawo mu się przytrafić potrzeba takich działań. Portal MegaHol.pl ukierunkowany jest na kierowców wszelkich samochodów bo powinni się tu odnaleźć z profesjonalistami od modelu i charakteru samochodu którym kierują. Nasi specjaliści, systematycznie w wyraźnie różnych sytuacjach udzielają rzetelnej pomocy. Rozporządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem tak samo lekkich samochodów jak i wielkich zespołów ciężarowych bądź maszyn. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników przywilejem dlatego do każdego przypadku przystępują nadzwyczaj indywidualnie niemal jakby dotyczyło to ich prywatnych przyjaciół.


Na surowe jednostki jesteś w stanie trafić zawsze. Nasza pomoc drogowa żeby użyczyć Ci pomocy wyjedzie bezzwłocznie jakby to był Twój zaufany przyjaciel. Przyjaciel godny zaufania wręcz gotowy na jakiekolwiek okoliczności.


Zawsze może dojść do nieoczekiwanej awarii lub kolizji? Jeśli podróżujesz w pobliżu Wałczu niczym nie musisz się denerwować po prostu wystukaj numer do przyjaciela – wybierz numer do MegaHol. Przyjedziemy natychmiast. W tej kadrze są fachowcy którzy dowiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na szosie nie będą dla nas przeszkodą Stanie się dla nas satysfakcją pomóc Ci w błyskawicznej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa bądź w zmianie względnie wulkanizacji koła. W jakiejkolwiek minucie zlecenia możemy ustalić, że konieczna wydaje się być autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie. W okolicy stłuczki względnie usterki zawsze ułatwiamy odpowiednio ją ubezpieczyć. Nie myśl o lokalizacji, w której utknąłeś. Dróżka gminna bądź autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się problemu My błyskawicznie potrafimy Cię zlokalizować i wiemy w jaki sposób Ci dopomóc. Tylko dlatego, że rozpoznamy dowolną trasę na naszym gruncie.

NASZA GALERIA


Bez numeru do przyjaciela absolutnie nie ruszaj w trasę. Nawet na obszarze całego kraju absolutnie Cię nie rozczaruje. Którakolwiek by nie była chwila jest idealna. Wybierz numer kiedy znalazłeś się w potrzebie. Nadjedziemy szybko – możesz być pewien! Gdyż MegaHol, wydajna pomoc drogowa, dokładnie taka jest. Przyjaciół poznaje się w kłopocie.Będziesz mógł rozważać naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku
  • Pomoc w ramach Assistance czy bezpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

Odnajdź szczegóły! Przyjaciel z Wałczu jest gotowy do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to oczywiście jeden z szybszych i najspokojniejszy sposób przewiezienia zniszczonego pojazdu. Powinno się jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie wzbronione, więc to w sumie jedyny klucz jaki jesteśmy w stanie tutaj zastosować. Specjalne pojazdy oraz fachowa ekipa. Pomoc drogowa w obszarze Wałczu posiada podstawy aby być przekonaną o własnej sile. Do wykorzystania jest też autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie może być polemiki co do tego, że pojazd i w przebiegu załadunku oraz transportu okaże się całkowicie bezpieczny. Przez całą dobę zarówno awaryjny samochód jak również jego podróżnych przywieziemy pewnie na wskazane miejsce.


Jeżeli stan techniczny samochodu to umożliwia i oczywiście przepisy w którejkolwiek chwili można zdecydować się na holowanie. Ten zestaw może przemieszczać się po drodze z prędkością do 60 km/h, ale na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to kłopot kiedy na trasie ulega usterce samochód ciężarowy. Powikłania ruchu na drodze to zazwyczaj norma w momencie usterki TIR-a. Wtenczas holowanie jest wielokrotnie niezbędne. Pomoc drogowa z Wałczu poradzi sobie wyśmienicie z tym problemem.


Holowanie samochodów nie jest dla nas zagadką ponieważ zarządzamy branżowym sprzętem. Przewieziemy nawet skład ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy lub dostawczy. Wykonamy to profesjonalnie i bezpiecznie zawdzięczając to pierwszorzędnej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej rodziny sprzętu pomocniczego. Każdy pojazd możemy ulokować na kołach wcześniej wyciągnąwszy go z jaru także TIR-a, chociażby był w technicznie złym stanie czy w niełatwo dostępnym położeniu.


Możemy również dostarczyć wystarczający samochód do transportu ładunków przewożonych w uszkodzonym aucie. Zawsze jesteśmy gotowi na urządzenie ich transportu w wskazane miejsce.


24 godziny na dobę profesjonalna, wykwalifikowana załoga pilnuje by zapewnić Wam zabezpieczenie i stabilizację. Bez względu na warunki atmosferyczne w każdej fazie dnia i nocy zawsze jesteśmy w gotowości przeprowadzić którekolwiek zamówienie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Nietrudne do rozwiązania usterki bywają niejednokrotnie. Ubytek oleju, paliwa czy też zatankowanie do zbiornika niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą drogę, jednak nietrudnych do wyeliminowania przypadków awarii. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście oferuje doraźne naprawy 24 godziny na dobę. Jeśli chodzi o lawetę to nie będzie na pewno tutaj dla niej zajęcia. Całodobowo, oprócz sprawnego serwisu jest jeszcze dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Mobilny serwis wykorzystuje najlepszych specjalistów. Świadomość detali całego szeregu różnorodnych pojazdów nie bacząc na markę pomaga im rozpocząć drobne naprawy wprost na trasie w każdej sytuacji.


Jednorazowy telefon to jedyne co jest potrzebne. Nie dużo czasu nam potrzeba na reakcje. Kilkanaście minut na dojazd oraz kilka minut na telefoniczne rozpoznanie szczegółów niesprawności, marki pojazdu i oczywiście miejsca zajścia. Wszechstronne podejście do wszelkich epizodów jest podstawą naszego działania ponieważ naszym kierunkiem jest w największym stopniu dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Także transport maszyn budowlanych jest ważną pozycją w pełnej ofercie naszych usług. Przewieziemy bezpiecznie zgarniarkę jak również duży spychacz i oczywiście dowolną inną z licznych maszyn drogowych. Decydujemy się transportu różnych maszyn rolniczych. Wózki widłowe transportuje się drobniejszymi pojazdami, lecz zmuszają do specjalnej troski ponieważ są to pojazdy istotnie niewielkie, jakkolwiek wagowo uciążliwe. Stąd przeszkoliliśmy kierowców którzy wykonują taką usługę. Mamy ofertę przewozu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, gdyż posiadamy właściwy zespół pojazdów. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i ciężki gruz.


Tego rodzaju usługę można u nas zamówić na terenie całego kraju. Przewozu podejmujemy się też zagranicą. Wszystkie nasze usługi opatrzone są konieczną dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Bowiem MegaHol w całym kraju przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku świadczy Tobie doświadczoną pomoc drogową. Bowiem nasza mądrość to liczba doświadczeń i oczywiście praktyki wyspecjalizowanych fachmanów z wielu ośrodków. Z takiego powodu w umiarkowanej wycenie uzyskujecie usługi na doskonałym, zawodowym szczeblu.


Zlecenia podlegają jednostkowej ocenie. Na wartość usługi wpływają: czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zajścia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych i rozmiar robót wykonanych na miejscu.


Nasza usługa, jaką wykonujemy ze względu na straty zaistniałej w efekcie stłuczki nie z Państwa winy, może być opłacona z OC winnego. Może być również wolna od opłat w sytuacji jeśli rozporządzają Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.


Pamiętaj!
Zawsze Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Wałczu czeka pod telefonem zdeterminowany żeby Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: