LAWETA TUCZNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TUCZNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu MegaHol.pl dedykowanego pomocy drogowej w rozległym znaczeniu udzielania takiego zlecenia. W dowolnej podróży trzeba być gotowym na ewentualność współuczestnictwa w wypadku czy stłuczce względnie zaistnienia awarii nawet w nowym samochodzie. W większości takich przypadków niezbędne może być w tej sytuacji wsparcie profesjonalnej pomocy drogowej. Awarię utrudniającą jazdę powinno się dać wyeliminować drobną naprawą, osiągalna jest wulkanizacja opony na miejscu zajścia lub prozaiczna zmiana koła, gdy istnieje taka konieczność do dyspozycji posiadamy sztywny hol bądź przewóz lawetą względnie autolawetą. Potrzeba tych działań przytrafia się tak samo samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl jest miejscem w którym kierowca w potrzebie znajdzie ekspertów. Są fachowcami, jacy codziennie dostarczają kompetentnej pomocy w bardzo różnych sytuacjach. Przerzut lekkich pojazdów i wielkich zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie stanowi dla naszej kadry żadnego kłopotu bo otrzymują do dyspozycji całą gamę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Już bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy traktują ich jak najbliższych przyjaciół.


Dookoła są zwyczajne instytucje my zamierzamy być szczególni. To jest pomoc drogowa, która wyjmie do Ciebie uczynną dłoń niby najlepszy przyjaciel. Przyjaciel wart zaufania, a przede wszystkim gotowy na jakiekolwiek okoliczności.


Jeśli zdarzyła się Tobie kraksa bądź usterka w strefie naszego Tuczna zadzwoń do przyjaciela, który na pewno jest nieopodal – dzwoń do MegaHol. Nadjedziemy błyskawicznie. Dodatkowo wyuczona brygada przywiezie, a przede wszystkim będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy to nigdy nie będzie przeszkoda, która na drodze mogła by zaistnieć dla nas trudnością nie do rozwikłania. Wymiana czy naprawa koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te, a także mnóstwo innych szczegółów wyremontujemy dla Ciebie na miejscu z przyjemnością. W dowolnej chwili zlecenia potrafimy zdecydować, że potrzebna musi być laweta, autolaweta ewentualnie holowanie. Otrzymujesz pewność, że okolicy zdarzenia nie zostawimy niezabezpieczonej. Stanąłeś na autostradzie, trasie ekspresowej, a nawet na dojazdowej ścieżce – każdorazowo jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie znaczy to przeszkody. Zlokalizujemy dowolne miejsce i udzielimy pomocy. Tylko z tego powodu, że znamy każdą trasę na tutejszym obszarze.

NASZA GALERIA


Bez numeru do przyjaciela nigdy nie jedź w trasę. Zapewne może być niezastąpiony w granicach całej Polski. Jesteś w stanie dzwonić o jakiejkolwiek porze. Przybędziemy z pomocą – bez wątpienia! Bowiem MegaHol, skuteczna pomoc drogowa, absolutnie taka jest. Przyjaciele właściwie tacy powinni być.Potrafimy otoczyć Cię pieczą przez całą dobę:

  • Wydostanie samochodu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji, a także w ramach Assistance
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Sprawdź fakty! Przyjaciel z Tuczna jest chętny do realizacji zadań!LawetaAutolaweta 24h


Laweta albo autolaweta to w sumie jedna z szybszych jak również najłatwiejsza technika przewiezienia uszkodzonego pojazdu. Często zauważamy na trasach półoficjalnie holowane pojazdy, ale warto wiedzieć, że ten system samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w obszarze Tuczna dysponuje wieloma specjalistycznymi, znakomicie wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autolaweta z 5-cio osobową kabiną), a także specjalnie wykwalifikowaną kadrą. Zapewnia nam to podstawy do gwarantowania całościowego bezpieczeństwa załadunku oraz transportu pojazdu. Uszkodzony samochód, a także wszystkich podróżnych przez całą dobę przywieziemy prędko i bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Zawsze można postanowić o holowaniu, naturalnie jeśli pozwoli na to stan samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Z szybkością 60 km/h może przemieszczać się na drodze taki zestaw, holowanie w tej sytuacji bezwzględnie jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to problem kiedy na trasie podlega usterce pojazd ciężarowy. Prawdziwy TIR umie skomplikować ruch na wiele godzin. Wielokrotnie ostatnim ratunkiem odkorkowania drogi jest holowanie. Tu sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Specjalistyczny sprzęt przyzwala nam na holowanie każdego rodzaju pojazdu. Wśród dysponowanego przez nas sprzętu znajdują się specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała gama wyspecjalizowanego sprzętu posiłkowego. Czerpiąc z tego, pewnie oraz efektywnie przewozimy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zespoły ciężarowe i autobusy. Nie ma dla nas trudno dostępnych stanowisk, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydobycia. Nawet TIR-a po karambolu wyciągniemy z kanału, a następnie ustawimy na kołach.


Unieruchomiony samochód może prawdopodobnie transportować produkty, które nie podległy skasowaniu, jednak potrzebują przewiezienia do odbiory. Jesteśmy przygotowani na zorganizowanie takiej usługi. Jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli chodzi o transport jak też ekipę, która produkty przeładuje.


Całodobowo nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i spokoju dyżuruje kompetentna, wykwalifikowana kadra. Bez względu na warunki pogodowe w każdym momencie doby jesteśmy w gotowości wykonać dowolne zadanie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Nie brakuje usterek prostych do wyeliminowania. Przebita opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy też dolanie do baku innego paliwa, uszkodzone wycieraczki, a także ogrom innych uniemożliwiających dalszą jazdę, lecz tych które dało by się zamknąć od ręki. Ściągaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie reperacje realizuje w terenie całodobowo. Nie konieczna będzie laweta. Obszerna paleta usług serwisu obejmuje także całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem jak najszybciej.


Ten mobilny serwis obsługują wyśmienicie wykształceni mechanicy. Szeroki limit drobnych napraw, niezależnych od marki i rodzaju samochodów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, skutkiem dobrego wyszkolenia.


Zatelefonować starczy tylko raz. Po ustaleniu szczegółów awarii, marki samochodu i lokalizacji ściągamy konieczny sprzęt na miejsce zdarzenia w kilkanaście chwil. Nie ma identycznych awarii zatem do dowolnego incydentu przystępujemy wszechstronnie żeby w największym stopniu wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest wychodzenie na przeciw oczekiwań kontrahentów z tego powodu też w palecie usług odnajdziecie Państwo między innymi transport maszyn budowlanych. Przewieziemy którąkolwiek ciężką maszynę drogową bezawaryjnie oraz skutecznie czy też to będzie walec czy też koparka gąsienicowa. Także transport wielkich maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Nasza załoga jest wszechstronnie wyszkolona również do przewozu niewielkich, lecz ciężkich pojazdów na przykład wózków widłowych. Zespół pojazdów jakim dysponujemy umożliwia nam transport dłużycowy czy fracht towarów ponadnormatywnych. To potrafi być na przykład kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę dostarczymy jakikolwiek niekonwencjonalny ładunek.


Tego rodzaju usługę można u nas zapotrzebować na obszarze naszego kraju. Przewozu podejmujemy się też zagranicą. Przesłanką do świadczenia takiego typu usług jest kompleksowa dokumentacja potwierdzająca nasze możliwości oraz umiejętności. Poza tym grupa nasza zabezpiecza jednostkowe ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Bowiem MegaHol to fachowa pomoc drogowa czynna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie zaledwie w miejscowym terenie, ale w całym kraju. Albowiem mnóstwo ośrodków umożliwiło własnym fachowcom zebrać tutaj doświadczenie, umiejętności i kwalifikację. W doskonałej efektywności i jakości usług, jaką możemy państwu dzisiaj zaoferować w odpowiedniej cenie, widać ewidentnie jak duży wpływ posiadał na to ten sposób funkcjonowania.


Dowolną usługę wyceniamy rozdzielnie. Pod uwagę przy wycenie bierze się: typ samochodu który serwisujemy, użycie części zamiennych, zakres robót przeprowadzonych na miejscu, czy została użyta autolaweta lub holownik i oczywiście lokalizacja zdarzenia.


Nasza pomoc, jaką przeprowadzamy ze względu na straty do której doszło w wyniku kolizji nie z Państwa winy, może być pokryta z OC sprawcy. Może być również nieodpłatna w przypadku jeśli zarządzają Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.


Zapamiętaj!
Wyłącznie Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem czeka przyjaciel z Tuczna gotów do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej:

Ta strona wykorzystuje pliki cookie!

Klikając przycisk akceptuję, użytkownik wyraża zgodę na stosowanie plików cookie i innych podobnych technologii MegaHol.pl oraz osób trzecich, używanych w celu zwiększenia komfortu korzystania z serwisu, analizy i pomiaru poziomu interakcji użytkownika z treściami MegaHol.pl oraz wyświetlania trafniejszych reklam w serwisie MegaHol.pl Tu można znaleźć więcej informacji o dostępnych opcjach i plikach cookie. Wyrażoną zgodę można w dowolnym momencie cofnąć.