LAWETA SOKÓŁKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SOKÓŁKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach witryny MegaHol


Jeśli to awaria lub odmienne drogowe zdarzenie losowe skierowało Cię tutaj, to w przestrzeni Sokółka trafiłeś najpewniej najlepiej jak to możliwe. Efektywnie pomożemy, a kiedy będzie trzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, inne pojazdy ciężarowe lub dostawcze w tej sprawie akurat nie kryją dla nas tajemnic. Nie da się zaproponować więcej niż sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol umożliwiają taki poziom jakości oraz zaufania przez 24h na dobę.


Wybierz nasz numer! W tej chwili nie trać w tej sytuacji ani sekundy na przeglądanie tej strony kiedy tkwisz gdzieś na autostradzie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem gdy twoja wizyta jest podyktowana szukaniem zaufania. Ochrony w dalszym horyzoncie. Inaczej mówiąc jeśli potrzebujesz zaznajomić się z obszerną paletą usług, akurat nie jedynie holowania, proponowanych przez MegaHol – ogólnopolską sieć zespołów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to namawiamy do konwersacji. Teraz wirtualnej konsultacji, lecz nic nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Rozpocznijmy od pytania:A więc z kim jest ta rozmowa?


MegaHol, jakkolwiek ma prawo sugerować to nazwa, akurat nie obsługuje tylko TIR-ów. Ta sieć tworzy ogólnopolską sieć z małych zakładów ciężarowej pomocy drogowej służąc pomocą zdecydowanie nie jedynie samochodom ciężarowym czy dostawczym. Od drobniejszych pojazdów, załóżmy kładów lub motocykli po transport lawetą lub autolawetą aut osobowych względnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To pewne, że gdy profesją takiej grupy jest TIR to niewątpliwym jest dla niej jednoczesne wejście do usług transportowych w kategorii ciężkiej. Rozporządzamy bowiem idealnymi autolawetymi i naczepami niskopodwoziowymi nie wspominając o ciągnikach, które pozwolą nam na fracht uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od dawna efektywnie działamy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Nasz oddział w Sokółce to skutek ekspansji firmowych, jakościowych usług w kierunku całego szeregu lokalizacji w Kraju.


W dalszym horyzoncie zdecydowanie absolutnie w całej Polsce.Co z podobnej sieci mogą wyciągnąć kontrahenci?


Usługę o gwarantowanej klasie i bezpieczeństwie przez 24h na dobę. To zapewne największa wartość usługi holowania jakiej może wyczekiwać klient? Zwykle wycena usługi ma spory wpływ na nasze wybory, natomiast znacząco mniejszy w przykładzie usług pomocy drogowej. Czas dojazdu na miejsce zdarzenia w przypadku platformy MegaHol jest znacznie krótszy niż standardowo. Również dzięki sieci posiadamy możliwość wyboru właściwie zorganizowanej do konkretnego zadania załogi spośród wielu dostępnych do służby w określonym terenie. Ba możemy w razie potrzeby zestawiać ekipy specjalizujące się w różnych dziecinach, a pożądane równolegle. Wtedy potrafi być łącznie potrzeba wyekspediowania solidnego ciągnika by wyciągnąć TIR-a z dołu i ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. Platforma dostarcza nam korzyść kiedy idzie o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przesuwa się na sprawność i markę naszych usług to znaczy rzeczywistą korzyść naszych kontrahentów.Czy może funkcjonuje jasny cennik usług?


To normalne iż ma prawo się zdarzyć, że potrzeba będzie podejmować działania, których tym razem nie potrafiliśmy zaplanować dlatego zbudowanie sztywnego cennika usług w wypadku pomocy drogowej jest po prostu niełatwe. Standardem u nas jest okoliczność, że nasz dyspozytor tymczasowo negocjuje koszt z kontrahentem. Są dane, znaczące dla kalkulacji usługi, które potrafimy uzyskać już w czasie przyjmowania zamówienia. Powiedzmy model samochodu, jego stopień uszkodzenia w ocenie klienta, trasy które będziemy potrzebowali przejechać, a na tej podstawie realna jest też decyzja o wyekspediowaniu właściwej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. W celu początkowej symulacji ceny usługi to zadowalające informacje. Jednak musimy mieć na uwadze, że na miejscu kolizji potrafi pojawić się wiele nowych problemów, które zmuszą MegaHol do poprawki wyceny. Z góry jednakże powinno się przewidzieć, że kalkulacja identycznej marki usługi w naszej platformie będzie mniejsza niż u drobniejszych operatorów. Przy okazji MegaHol wykonuje jednocześnie usługi bezgotówkowe , a zawdzięcza to umowie ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.Obok holowania auta o jaką usługę wolno się do nas skierować?


 • Repertuar usług MegaHol jest rzeczywiście ogromny dzięki działaniu w platformie.
 • Pomoc drogowa to rzecz jasna holowanie i lawetowanie.
 • Usługa transportu do 6 osób właściwą autolawetą jednocześnie z zepsutym pojazdem.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów , różnych aut ciężarowych i dostawczych, a ponadto kompletny serwis pojazdów osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w we wszystkich możliwych rozmiarach. Przede wszystkim TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
 • Usługa przewozu samochodów ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych i oczywiście budowlanych.
 • Transport aut nietypowych, ale też na przykład autobusów.
 • Dla energetyki, leśnictwa, budownictwa, czy uniwersalnie dla sektora przemysłowego, świadczymy usługi frachtu dłużycowego.
 • Skuteczne wyciągnie samochodów z uciążliwego terenu bez dodatkowego uszczerbku.
 • Usługa polegająca na dowiezieniu na trasę brakującego paliwa czy pozostałych płynów eksploatacyjnych.

Jest oczywiste, iż kompletny tabor którym operujemy jest poświęcony usłudze pomocy drogowej, nie mniej dzięki funkcjonowaniu w platformie mamy komfort podtrzymania gotowości z jednoczesnym użyciem naszych pojazdów w usługach transportowych. Sankcjonuje nam to liczebność i wachlarz lawet i autolawet, a także naczep niskopodwoziowych o rozmaitym zastosowaniu. Rozwój naszej platformy przynosi nam aktualnie ewentualność podjęcia się nawet kilku usług jednocześnie bez jakichkolwiek szkód na klasie i bezpieczeństwie usługi. Nasze usługi świadczymy 24h na dobę, przez cały tydzień w całym kraju oraz zagranicą na terenie Unii Europejskiej.Czy istnieje gwarancja usługi z udziałem MegaHol?


Jeżeli przedtem ktoś zapisze sobie nasz numer to zdecydowanie nie będzie na pewno jakiejkolwiek przeszkody by MegaHol przywołać w momencie potrzeby. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest nie zastąpioną marką świadczącą pomoc drogową nie wyłącznie kontrahentom indywidualnym, ale też obsługującą klientów flotowych. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką długoterminową umowę parafować i tutaj w Sokółkce. Tworzymy takie projekty z firmami rozporządzającymi flotą TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów czy taksówek. Taka umowa obliguje MegaHol do niezwłocznego dojazdu na miejsce zgłoszenia co zapewnia nam sieciowa architektura. Zasługą stałej umowy będzie również lepsze przygotowanie do wykonania usługi, bowiem będziemy z pewnością znać typ taboru naszego zleceniodawcy. Wzorem może być tutaj pomoc serwisu mobilnego, który jeśli jest wyposażony pod znany nam tabor kontrahenta działa oczywiście skuteczniej , a tym samym minimalizuje jego szkody. Umowa z nami niechybnie ogranicza ryzyko strat, dlatego jeśli istnieje firma, zdecydowanie nie koniecznie regionalna, której tabor regularnie porusza się w obszarze naszej Sokółki to rekomendujemy jej nasze usługi. W przypadku usterki należałoby mieć tuza w rękawie. Niech nim zostanie nasza pomoc drogowa.


Holujemy po sukces – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: