LAWETA ŁÓDZKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁÓDZKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący dział winien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że ostatecznie zawsze jesteśmy przygotowani i zdecydowani na każde zlecenie. Na szczęście nie traktujemy was jako zwykłych kontrahentów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym autem. Podkreślamy to, iż naszą profesją bezwzględnie jest holowanie aut ciężarowych, jednak wszystkie nasze oddziały rozłożone w całej Polsce muszą być tak zaopatrzone by podołać każdemu zadaniu w optymalny sposób.


Nie znajdziesz miejsc chronionych i na ogół stosunkowo łatwo jest mieć niedyspozycję pojazdu. Niesprawność jest w stanie wam się przydarzyć w rejonie województwa łódzkiego, jednak zachowaj spokój ponieważ i tu posiadamy swój warsztat, dlatego przezornie wybierz numer do MegaHol będziemy na miejscu bardzo szybko. Skądinąd nie musimy zaraz holować auta. W naszych warsztatach operujemy mobilnymi serwisami, jak również doskonale wyspecjalizowaną kadrą. Zaś w efekcie awaria zostanie skasowana na miejscu powstania.


Musimy być pewni, iż rozwikłamy każdy kłopot. Osobiste podejście do wykonania każdej usługi przynosi pożądane wyniki, zatem trzymamy się tych metod zawsze dla waszej satysfakcji. Wiele usterek jakie utrudniają kierowcom dalszą drogę dla przeszkolonych ekip okazuje się trywialnymi do wyeliminowania. Wycieraczki, paliwo, opona,  nie uruchamiający się zespół napędowy i całe bogactwo innych szczegółów, zajmiemy się jakąkolwiek bagatelą.


Zadbaj o siebie! Ty, być może przyjechałeś w nasz rejon z odległego końca Europy, natomiast jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie zatrzymały cię kłopoty bez kłopotów to miejsce zlokalizujemy, więc natychmiast podamy ci pomocną dłoń. Przywołuj pomoc drogową o jakiejkolwiek godzinie dnia i nocy. Powinieneś mieć świadomość, że jesteś naszym bliskim przyjacielem i w sytuacji jeżeli nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już się funkcjonuje. Tak już mamy.Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz na nas liczyć:

  • Dowóz paliwa bądź usuniecie paliwa mylnie zatankowanego
  • Usługi w ramach Assistance , a także bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach albo wydobycie go na drogę

NASZA GALERIA


Zobacz ofertę jeśli ciągle czujesz obiekcje! Ale na przyjaciół z województwa łódzkiego jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie znaczy to przecież, iż nasze lawety i autolawety nie mogą być przystosowane do przewozu innych pojazdów. Holowania auta osobowego próbuje podjąć się nawet nie doświadczony kierowca używając liny holowniczej, my jednak radzilibyśmy zawsze w podobnych chwilach korzystać z fachowców.


Tą radę warto przyjąć na poważnie. Decydujące są doświadczenie i profesjonalizm znaczące przy wykonaniu podobnej usługi. Szczególnie ważny wydaje się być sprzęt z którego wtedy korzystamy ponieważ normalna linka holownicza regularnie bywa ryzykowna. Na autostradach czy trasach szybkiego ruchu holowanie na linie bezwzględnie jest wzbronione. I w tym wypadku właśnie powinno być pole do popisu dla profesjonalnego sprzętu i obsad pomocy drogowej MegaHol.


Posiadamy lawety lub też autolawety dobrane do przerzutu każdego typu samochodów, a zarazem pasażerów. Stosowny transport zapewnimy prędko w rejon zajścia i bezpiecznie dowieziemy na ustalone położenie i sprzęt i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To rzeczywiście nasz żywioł. Zawsze w transporcie aut ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać w każdym przypadku pośród najlepszych. Zapewniamy mocną ofertę jak również rzetelne wykonanie prac. Kierowcy świetnie wiedzą jaką trudną potrafi być na drodze awaria TIR-a. Kiedy z powodu usterki na trasie dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to realny jest korek, być może na kilka kilometrów. Gdy niesprawność zajdzie na szybkiej trasie jednopasmowej to efekt potrafi stać się jeszcze podlejszy. Stąd cenni są eksperci od błyskawicznych napraw w rejonie zdarzenia, i oczywiście gwarantowanego transportu pojazdów.


Kiedy potrzeba usuwać TIR-a z kanału i umieścić go na kołach musisz dysponować ciężkim, specjalnym sprzętem, który jest praktycznie w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i dodajmy, że wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Posiadamy w tej sytuacji szansę szybkiego otwarcia trasy , a także przewiezienia TIR-a w najlepsze rejony gwarantujące wszczęcie bezpiecznej reperacji. Kłopotliwe pojazdy wszelkiego rodzaju na przykład autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, potrafimy przez 24 godziny na dobę przewieźć skutecznie oraz bezawaryjnie.


Ale oczywiście jakość naszych usług zabezpieczona jest głównie przez fachową kadrę czuwającą w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że całkiem nie będą wskazane holownik no i niskopodwoziówka. Awarię potrafią usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w odpowiedni rejon dojedzie zasadniczo prędzej.


Mobilny serwis jest przygotowany zarówno na wulkanizację opon jak i na ograniczone reperacje napędu. To kwestia wnikliwego sondażu zrealizowanego podczas przyjęcia zlecenia. Rzecz jasna każdorazowo potrafi wypaść coś nieprzewidzianego i natychmiastowa naprawa akurat nie stanie się wykonalna, jednak wtedy natychmiast podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca wyłącznie na wezwanie.


Chcemy do zamówień przystępować nadzwyczaj odrębnie bo mamy doświadczenie, że każdy dowolny przykład jest niezależny. Dobrzy mechanicy mogą z próśb kontrahentów wyłowić właściwe informacje bez przytyku, nawet jeżeli zleceniodawcy wikłają się w analizie niesprawności. Firmowi mechanicy, mając partnerstwo wyśmienicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, czerpią z takich negocjacji wyłącznie optymalne sugestie.Transport niskopodwoziowy   

Mając w dyspozycji tak poważną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników naturalnym było dla nas wyjście z możliwością przewozu sporych maszyn budowlanych czy też maszyn rolniczych. To fakt, że w tej domenie przewozu rzecz jasna nie specjalizujemy się, lecz kiedy pośród doskonałych kierowców gromadzi się tylu z właściwym doświadczeniem nie wolno nie wykorzystać tego potencjału.


Przewozimy w granicach kraju i zagranicę wszystkie maszyny począwszy od trudnych jakkolwiek niedużych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Uwzględniamy jeszcze usługi na frachty ponadnormatywne czy też przewozy dłużycowe.


Wszystkie samochody i frachty dostarczane w zakresie realizowanych przez nas usług są u nas bezpieczne, lecz oczywiście od początku ubezpieczamy przewozy. Każdy przewóz, tym bardziej nietypowych ładunków wymaga zezwoleń, uprawnień czy też sprawdzonej specyfikacji, lecz absolutnie nie zarzucamy kontrahenta uzyskaniem tych procedur.Dlaczego my?

Lecz czemuż tym razem nie? Czyli ma prawo być MegaHol. Staramy się sobie tu pisać, iż to my jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto w taki sposób pisze nigdy nie umniejsza wiedzy innych. Nie powinno się przyjmować, że coś nie funkcjonuje dobrze w branży pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej kiedy tak pełno takiego rodzaju zakładów broni się w branży.


Spróbuj się wszakże zagłębić w ten problem. Nasza kompletna platforma zespołów to grupa łącząca wielu wspólników, a to gwarantuje nam uprawnienie by przedkładać w ofercie znacznie bardziej wielofunkcyjny tabor niż oferta jednostkowego warsztatu. W kwestii kadr firmowa sieć również ma wyższość nad jednostkowym warsztatem, również w sytuacji jeśli działają tam doskonali fachowcy.  Działamy niczym naczynie połączone, gdzie wszystkie odziały oczekujące w przestrzeni zdarzenia współpracują ze sobą, aby na miejsce posłać całkowicie profesjonalnie zorganizowaną pomoc.


Reguła „Bądź przyjacielem klienta”, jaka tworzy podstawę oferowania naszych usług sprawdza się przede wszystkim z tego powodu. Zapewne z pomocą przyjedzie mała, familijna obsada fachmanów, jednak wspomagana mocą naszej firmowej pajęczyny.


Taryfikatora u nas nie mamy, ale możecie oczekiwać na rozsądną stawkę, niejednokrotnie niższą niż oczekujecie, a to z tego powodu iż wartościujemy prace indywidualnie. Prace które rozliczamy zdecydowanie z ubezpieczycielem, czyli przeprowadzone z OC względnie Assistance nigdy nie potrzebują jakichkolwiek opłat klienta.


To MegaHol – jest jasne, że nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Jak nikt Twój troskliwy przyjaciel z województwa łódzkiego.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: