LAWETA ZACHODNIOPOMORSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZACHODNIOPOMORSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiepło witamy na Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa portalu dedykowanym szeroko kojarzonej pomocy drogowej. Awarie, kolizje czy wypadki mogą się nam przytrafić choćby i w najszybszej trasie. W większości takich epizodów potrzebne jest wówczas wsparcie kompetentnej pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu awarii uniemożliwiającej podróż, wymiana koła lub naprawa opony, holowanie tradycyjne bądź na sztywnym holu, przewóz lawetą… Takie kłopoty mają wszystkie samochody od osobówki do wielkich TIR-ów. Na stronach naszego portalu Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa kojarzymy ekspertów z kierowcami. Systematycznie nasi fachowcy dostarczają pomocy w niezwykle różnych okolicznościach. Rozporządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem zarówno lekkich samochodów tak jak i ciężkich zestawów ciężarowych lub maszyn. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Ta jednostka funkcjonuje jako zupełnie inna. Tutaj jest twój zaufany przyjaciel pomoc drogowa od początku zdeterminowana natychmiast ruszyć z pomocą. Zatem możesz mu zaufać bowiem przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wspierać w każdej sytuacji.


Przejeżdżając w pobliżu zachodniopomorskiego uczestniczyłeś w kraksie lub przytrafiła Ci się się niesprawność pojazdu? Zadzwoń do przyjaciele – do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. On zawsze jest w sąsiedztwie i będzie na pewno zorientowany jakie kroki trzeba podjąć Dotrzemy zaskakująco szybko. W razie konieczności dowieziemy mobilny serwis i oczywiście ekipę specjalistów.


Absolutnie nie staną się dla naszej ekipy przeszkodą drobne naprawy na drodze. Zmiana czy wulkanizacja koła, regeneracja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te, a także wiele innych detali wyremontujemy dla Ciebie na miejscu z przyjemnością. Jeżeli może być wskazane holowanie względnie autoautolawety, bądź fakultatywnie autolawety też nie będzie to stanowić dla nas kłopotu. Możesz jeszcze brać pod uwagę pomoc w kwestii zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Masz awarię na autostradzie, trasie ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – każdorazowo jesteś w komfortowej sytuacji rozumiejąc, że dla nas nie jest to niedogodności. Potrzebujemy kilku minut żeby Cię odnaleźć i dostarczyć skutecznej pomocy. Bowiem mapa okolicznych tras nie ma dla nas zagadek.


Kontakt do przyjaciela w każdym przypadku miej przy sobie. Może być niezbędny w granicach Całego kraju. Wystukaj numer. Godzina jest nie ważna gdy znalazłeś się w opresji. Trafimy na miejsce – masz na to gwarancje! I to dokładnie jest pomoc drogowa Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Przyjaciół poznaje się w biedzie.

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h

Autoautolawety ewentualnie autolawety wkraczają w grę jeżeli zakładamy szybki i praktyczny klucz przewozu popsutych pojazdów. Wielokrotnie zauważamy na trasach nieformalnie holowane pojazdy, lecz warto wiedzieć, że ten format samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zakazany. W okolicy zachodniopomorskiego operujemy kompletnie zaopatrzonymi profesjonalnymi pojazdami z doświadczoną ekipą. W zespół flotylli wchodzi również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie może być obiekcji co do tego, że pojazd i w momencie załadunku oraz przewozu będzie zupełnie bezpieczny. Samochody oraz ewentualni podróżni będą całodobowo przewiezieni na wyznaczone miejsce.


stan pojazdu zdecydowanie powinien być odpowiedni i przepisy muszą zezwalać na holowanie gdybyśmy planowali postulować taką strategię przewozu. Taki skład zdecydowanie powinien poruszać się po trasie z szybkością do 60 km/h, ale na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.


Zapewniamy usługę o dowolnej porze dnia i nocy:

  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę względnie ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie mylnie zatankowanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji, a także w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów

Sprawdź niuanse! Przyjaciel z zachodniopomorskiego czuwa gotowy do roboty!

Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Wszyscy wiemy jaki to dylemat gdy na trasie ulega kolizji pojazd ciężarowy. Powikłania ruchu na drodze to zazwyczaj zasada w przypadku awarii TIR-a. W takim przypadku częstokroć holowanie może być wyłącznym środkiem odblokowania drogi. Często nasza pomoc drogowa z powodzeniem prowadziła podobne czynności.


Branżowy sprzęt umożliwia nam holowanie dowolnego rodzaju pojazdu. Przewieziemy choćby zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i na pewno pojazd ciężarowy ewentualnie dostawczy. Zrobimy to umiejętnie i bezpiecznie zawdzięczając to wysokiej próby wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej rodziny sprzętu posiłkowego. Każdy samochód umiemy ulokować na kołach uprzednio wyciągnąwszy go z rowu także TIR-a, choćby był w złym stanie czy w mało dostępnym stanowisku.


Gdy okaże się konieczny przewóz produktów transportowanych przez niesprawny samochód także się takim problemem zainteresujemy i zaaranżujemy ich transport. Przepakujemy je i przywieziemy na ustalone miejsce.


24 godziny na dobę nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i stabilizacji dyżuruje fachowa, wykwalifikowana załoga. Nie zwracamy uwagi na realia atmosferyczne bo dzięki okazałemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości przeprowadzić którekolwiek zlecenie i to w jakiejkolwiek fazie dnia i nocy.


Mobilny serwis 24h

Usunąć usterkę zdarza się czasami nadzwyczaj sprawnie. Takie nieskomplikowane usterki, jednakże wstrzymujące dalszą drogę to popularne wydarzenia. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami dolanie do zbiornika innego paliwa, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przebita opona, zniszczone wycieraczki i rzecz jasna wiele innych drobnych przypadków, które potrafią nas spotkać w podróży. W tym wypadku otwiera się pole na którym pokazać się powinna nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Okaże się, że nie ma argumentu używać lawety. Serwis dotrze w rejon usterki bezzwłocznie, a wśród palety usług jest również funkcjonujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Wartość jaką się chlubi mobilny serwis to przeszkolona obsada. Czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, bez względu na markę są w stanie się podjąć na poboczu drobnych napraw w wyjątkowo dużym zakresie.


Zadzwonić wystarczy jedynie raz. Nie potrzeba nam wiele czasu na reakcje. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce a także kilka minut na telefoniczne uściślenie niuansów usterki, marki samochodu i oczywiście lokalizacji zdarzenia. Całościowe przystąpienie do wszystkich incydentów jest kwintesencją naszego funkcjonowania ponieważ naszym celem jest w największym stopniu odciążyć kierowcę.


Transport niskopodwoziowy

Różnorodna paleta usług jaką świadczymy swoim klientom zawiera też przewóz maszyn budowlanych. Dogodny przewóz możemy umożliwić każdej poważnej maszynie drogowej. Także przewóz dużych maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi pojazdami, ale zmuszają do szczególnej uwagi ponieważ są to pojazdy istotnie niewielkie, ale ciężkie. Z tego powodu przeszkoliliśmy kierowców którzy wykonują taką usługę. Podczas frachtu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy z naszego specjalistycznego zespołu pojazdów. Trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i… wiele innych nietypowych ładunków.


Nie wyłącznie w kraju, lecz też i zagranicą przeprowadzamy te usługi. Nasza firma rozporządza pełną dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego typu usług. Wszelkie przewożone ładunki są ubezpieczone.


Dlaczego my?

Ponieważ fachowa pomoc drogowa Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa jest osiągalna nie wyłącznie w tym regionie, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Bo reguły działania w danych sytuacjach tworzymy w oparciu o opinie i doświadczenie wyspecjalizowanych profesjonalistów z całego szeregu ośrodków. W pierwszorzędnej efektywności i jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu obecnie zaoferować w korzystnej cenie, widać dokładnie jak wielki wpływ posiadał na to ten klucz funkcjonowania.


Usługi podlegają indywidualnej kalkulacji. Na wycenę usługi oddziałują: czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zdarzenia, typ pojazdu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych i charakter czynności przeprowadzonych na miejscu.


Warto zabezpieczyć się przez wykupienie właściwego ubezpieczenia Assistance. Wówczas nasze usługi będą mogły być nieodpłatne podobnie jak w przykładzie gdy są opłacone z OC winnego kolizji.


Dostajesz gwarancję!
Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Wypożyczalnia Aut – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z zachodniopomorskiego który przenigdy nie zawodzi.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: