LAWETA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JASTRZĘBIE-ZDRÓJ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa surowe jednostki jesteś w stanie trafić zawsze. Nasza pomoc drogowa jest taka jak najbliższy przyjaciel, który wyjedzie niezwłocznie żeby udzielić Ci ochrony. Więc możesz mu zawierzyć ponieważ przyjaciel jest gotów Ciebie wesprzeć w każdej sytuacji.


Gdyby zdarzyła się Tobie stłuczka bądź awaria w regionie Jastrzębia-Zdroju zadzwoń do przyjaciela, który na sto procent jest blisko – dzwoń do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Dojedziemy ekspresowo. Dojedziemy z fachową ekipą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Defekty to nasza specjalizacja z tego powodu podejmujemy na szosie wszelkie drobne naprawy. Będzie dla nas przyjemnością pomóc Ci w ekspresowej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa albo w wymianie lub wulkanizacji koła. Wciąż również jesteśmy zdecydowani na okoliczność, że wskazana może być autolawety, autoautolawety albo holowanie. Po dotarciu sprawnie pomożemy ochronić przestrzeń zdarzenia. Nie myśl o rejonie w którym Cię zatrzymało. Dróżka gminna czy autostrada nam to nie sprawia różnicy Dostarczymy pomoc w każdym położeniu. Gdyż mapa okolicznych ścieżek nie stanowi dla nas niewiadomych.


Koniecznie zapisz względnie zapamiętaj niniejszy kontakt do przyjaciela. Dosłownie na obszarze całej Polski absolutnie Cię nie rozczaruje. Nie ma złej pory ani nie ma nieodpowiedniego dnia na kontakt. Dojedziemy – na bank! Ponieważ tak pracuje pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Przyjaciół odkrywa się w potrzebie.


Zdecydowanie jesteśmy zdecydowani do oferowania usług i w dzień i w nocy:

  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię czy postawienie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Darmowe usługi z OC sprawcy i w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów

Odnajdź fakty! Przyjaciel z Jastrzębia-Zdroju na sto procent jest zdeklarowany do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety albo autolawety wchodzą w grę jeżeli rozważamy szybki, a także prosty klucz przewozu niesprawnych samochodów. Wielokrotnie zauważamy na drogach nieformalnie holowane pojazdy, jednak warto wiedzieć, że ten system samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. Branżowe pojazdy i profesjonalna kadra. Pomoc drogowa w obszarze Jastrzębia-Zdroju posiada podstawy żeby być przekonaną o własnej sile. Do wykorzystania jest też autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie powinno być wątpliwości, że samochód i w momencie załadunku, a także przewozu okaże się bezwarunkowo bezpieczny. Wszyscy pasażerowie oraz naturalnie samochód przez całą dobę będą dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Oczywiście gdy umożliwiają to paragrafy oraz stan techniczny pojazdu zawsze możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Jednoznacznie jesteśmy na taką decyzję przygotowani. Warto jednakże aby zleceniodawca miał świadomość, że taki zestaw może poruszać się wyłącznie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Zdajemy sobie sprawę jaki to kłopot jeśli na ulicy kolizji nie zdoła uniknąć samochód ciężarowy. Ograniczenia ruchu na drodze to najczęściej reguła w wypadku awarii TIR-a. Jeśli taka usterka utrzymuje się za długo często pozostaje planować holowanie. W takim przypadku powinno się przywołać naszą pomoc drogową.


Holowanie każdego typu samochodu dzięki branżowemu sprzętowi nie jest dla nas dylematem. Doskonałej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pozwalają nam bezpiecznie i oczywiście sprawnie przetransportować samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus w okolicznościach gdy może być to wskazane. Bez względu na stan pojazdu czy uciążliwy dostęp nawet TIR-a wydobędziemy z rowu i ulokujemy go na kołach.


Zrealizujemy też transport ładunków z niesprawnego samochodu. Przeładujemy je i przywieziemy na zlecone miejsce.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas pierwszym wyborem stąd przez całą dobę pracuje nad nim nasza kompetentna, wyspecjalizowana załoga. W jakiejkolwiek fazie dnia i nocy, nie bacząc na realia atmosferyczne, szerokie zaplecze umożliwia nam urzeczywistnić dowolne zamówienie.Mobilny serwis 24h


W palecie różnych awarii znajdują się i takie łatwe do rozwiązania. Takie proste awarie, lecz utrudniające dalszą drogę to pospolite zdarzenia. Ubytek oleju, paliwa bądź też zatankowanie do zbiornika niedobrego paliwa, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przebita opona, zniszczone wycieraczki i mnóstwo innych lekkich epizodów, które będą mogły nas spotkać na trasie. Wzywaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie naprawy wykonuje w terenie całodobowo. Laweta jak się okaże, nie ma tu zapotrzebowania. Różnorodna oferta serwisu mieści jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem bezzwłocznie.


Ten mobilny serwis doglądają wyśmienicie wyszkoleni mechanicy. Znajomość niuansów całego szeregu rozmaitych samochodów bez względu na markę pomaga im przedsięwziąć drobne naprawy wprost na trasie w dowolnej sytuacji.


Wystarczy pojedynczy telefon. Po zdefiniowaniu elementów usterki, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy niezbędny sprzęt na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. Wszechstronne podejście do potencjalnych przypadków jest esencją naszego działania ponieważ naszym kierunkiem jest w największym stopniu dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim kontrahentom mamy do zaproponowania różnorodną paletę usług, a w niej na przykład transport maszyn budowlanych. Lokalna baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na transport potężnych maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezawaryjny. Maszyny rolnicze, szczególnie te wymagające specyficznej troski, również są w naszej ewidencji pojazdów, o których przewozie decydujemy. Do transportu wózków widłowych wykorzystujemy trochę mniejsze pojazdy, lecz nasi kierowcy są odpowiednio przeszkoleni do transportu małych, jednakże wagowo dokuczliwych pojazdów. Mając na stanie wystarczający zespół pojazdów organizujemy przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Kiedy Masz problem z nietypowym towarem, powiedzmy ciężki gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu zapisuj się do nas.


Nie wyłącznie w kraju, lecz również i zagranicą realizujemy te usługi. Gwarantujemy kompletną dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Bo pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h w 100% profesjonalnie przystąpi do twojego kłopotu przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku do tego na terenie całego kraju, a nie tylko w pobliskim regionie. Gdyż doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje zawodowców z wielu ośrodków akumulują się w jednym miejscu. Realizując ten pomysł spodziewaliśmy się rezultatu w formie doskonałej efektywności i jakości usług przy dobrym przeliczniku wyceny.


Wszelką usługę szacujemy odrębnie. Szacując cenę zwracamy uwagę na: czy została użyta autoautolawety lub holownik, przekrój robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, zastosowanie części zamiennych, model samochodu, który obsługujemy i oczywiście lokalizacja zajścia.


Nasze zlecenia utrzymują dobre wyceny, ale mogą też być darmowe gdy Państwo wykupią stosowne ubezpieczenie Assistance względnie jeśli nasza działalność jest spowodowana wcześniejszą stłuczką do jakiej doszło z przyczyny osób trzecich i koszty opłaca się z OC sprawcy.Posiadasz asekurację!

Jedynie Pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Jastrzębia-Zdroju który nigdy nie nawala.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: