LAWETA BRZESKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BRZESKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBynajmniej nie postrzegaj nas niby firmę pierwszą spośród wielu. Wśród nas znajdziesz to co posiada Twój najdroższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa zawsze wesprze cię mocnym ramieniem. Przyjaciel któremu potrafisz uwierzyć bo jest gotów na każde zdarzenie.


Masz kłopot z samochodem dokładnie niedaleko Brzeska? Wybierz numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – do przyjaciela, który pomoże usunąć usterkę i sprosta skutkom kraksy. Przyjedziemy bezzwłocznie. Przywieziemy mobilny serwis i oczywiście przeszkolonych specjalistów.


Nic nam nie stanie na przeszkodzie abyśmy na szosie musieli darować sobie drobne naprawy. Jasne, że nie jest zagadką, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na porzucony odłamek na trasie i zniszczyć oponę, przegapić pielęgnację wycieraczek, które psują się w intensywny deszcz na szosie ewentualnie nie wymienić w odpowiedniej chwili akumulatora, a potem w zamian dostać ogromny problem z odpaleniem samochodu. Te wszystkie niewielkie usterki wyeliminujemy dla Ciebie ku obustronnej radości. Gdy jest nieodzowne holowanie albo autoautolawety, bądź ewentualnie autolawety także nie będzie to stanowić dla nas problemu. Ubezpieczamy przestrzeń zajścia zaraz po przyjeździe. Nie istotne czy Twój problem z samochodem ma miejsce na autostradzie, trasie ekspresowej czy na bocznej ścieżce dojazdowej. My oczywiście wiemy gdzie jesteś, a w konsekwencji jak można Ci pomóc. Gdyż jesteśmy u siebie więc rozpoznamy tu dowolną ścieżkę.


Absolutnie nie wyrzucaj z kontaktów telefonu do przyjaciela. Będziesz mógł się przekonać w całym kraju jak jest potrzebny. Jesteś w stanie dzwonić o jakiejkolwiek godzinie. Pojawimy się – na sto procent! I to właśnie jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciele właściwie tacy muszą być.


Ta pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobę:

  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na drogę czy ulokowanie go na kołach
  • Dowóz paliwa albo wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w zakresie usług Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów

Ustal fakty! Przyjaciel z Brzeska czuwa zdecydowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz zniszczonych pojazdów może być sprawny i praktyczny kiedy do tej roboty zastosowana zostanie autolawety bądź autoautolawety. Możemy ponadto postawić na holowanie, lecz aktualnie na autostradzie wygląda to zupełnie inaczej gdyż tutaj ten sposób transportu samochodów jest prawomocnie wzbroniony. Nasza pomoc drogowa w obszarze Brzeska rozporządza wieloma specjalistycznymi, doskonale wyposażonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną), a także wysoko wykwalifikowaną kadrą. Nie ma polemiki co do tego, że samochód i w czasie załadunku oraz przewozu będzie bezwarunkowo zabezpieczony. Defektowy samochód, a także wszystkich pasażerów 24 godziny na dobę dowieziemy prędko i pewnie na określone miejsce.


Zawsze można zdecydować się na holowanie, naturalnie jeśli dopuszcza to stan samochodu i przepisy. Ten skład zdecydowanie powinien przemieszczać się po trasie z prędkością do 60 km/h, lecz na holowanie zawsze jesteśmy w którejkolwiek chwili gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria pojazdu ciężarowego na ulicy, o czym doskonale wiemy, to duży kłopot. TIR jeśli ulegnie awarii na ogół może być pretekstem do problemów na drodze. W tej sytuacji kluczowe staje się odblokowanie drogi dlatego może sie zdażyć, iż szybko trzeba planować holowanie. Nasza pomoc drogowa doskonale radzi sobie z takimi sprawami.


Profesjonalny sprzęt pozwala nam na holowanie dowolnego typu samochodu. Pośród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz pełna gama sprofilowanego sprzętu dodatkowego. Korzystając z tego, bezpiecznie i skutecznie transportujemy samochody dostawcze i ciężarowe, zespoły ciężarowe czy autobusy. Bez względu na stan techniczny pojazdu czy skomplikowany dostęp nawet TIR-a wydostaniemy z dołu i postawimy go na kołach.


Jeżeli okaże się niezbędny transport towarów transportowanych przez awaryjny samochód także się tym problemem zajmiemy. Zawsze jesteśmy na to gotowi zarówno jeśli chodzi o przewóz jak również ekipę, która produkty przepakuje.


Nad zagwarantowaniem Wam stabilizacji i zabezpieczenia dyżur pełni 24 godziny na dobę wykwalifikowana, kompetentna kadra. Bez względu na warunki atmosferyczne w każdej porze dnia i nocy jesteśmy w gotowości urzeczywistnić którekolwiek wezwanie dzięki rozwojowemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Usunąć niesprawność bywa momentami niesłychanie szybko. Brak oleju, paliwa bądź czasami wlanie do zbiornika innego paliwa, zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów paraliżujących dalszą jazdę, ale nieskomplikowanych do naprawienia przypadków awarii. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w takich momentach potrafi się całodobowo wykazać elastycznością. Zajęcia dla lawety nie można w tym wypadku się spodziewać. Serwis przyjdzie w rejon awarii bezzwłocznie, a w palecie usług istnieje również pracujący przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kompetencjami to klejnot jakim dysponuje mobilny serwis. Świadomość detali całego szeregu różnych pojazdów niezależnie od marki pomaga im podjąć drobne naprawy bezpośrednio na poboczu w każdej sytuacji.


Gdyby telefon był zajęty natychmiast oddzwonimy. Po ustaleniu niuansów niesprawności, marki samochodu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce w kilkanaście minut. Żeby w największym stopniu dopomóc kierowcy do dowolnego incydentu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna oferta usług jaką oferujemy naszym odbiorcom mieści też przewóz maszyn budowlanych. zgarniarka czy też drogowy to zaledwie przykład jednych z wielu wielkich maszyn drogowych, które potrafimy bezpiecznie przewozić. Bierzemy pod uwagę również przewóz dużych maszyn rolniczych. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi pojazdami, ale zmuszają do szczególnej troski ponieważ są to pojazdy co prawda małe, natomiast ciężkie. Dlatego wyszkoliliśmy kierowców którzy realizują tę usługę. Mamy ofertę frachtu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, gdyż mamy w posiadaniu właściwy zespół pojazdów. Zdobyliśmy doświadczenia z przewozem niekonwencjonalnych ładunków i jesteśmy gotowi do transportu chociażby kłopotliwego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Takiego rodzaju usługę można u nas zamówić na obszarze całego kraju. Frachtu podejmujemy się również zagranicą. Gwarantujemy kompletną dokumentacje i oczywiście ubezpieczenie.Dlaczego my?


Gdyż Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał w całym kraju przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku proponuje Tobie profesjonalną pomoc drogową. Bo doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje zawodowców z całego szeregu ośrodków akumulują się w jednym miejscu. Realizując ten program spodziewaliśmy się skutku w postaci pierwszorzędnej efektywności i jakości usług przy korzystnym stosunku wyceny.


Na dowolną usługę spoglądamy indywidualnie i oczywiście jakąkolwiek osobno szacujemy. Kalkulując cenę zatrzymujemy uwagę na: przekrój robót wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, rejon zajścia, rodzaj samochodu, który serwisujemy i oczywiście użycie części zamiennych.


Nasze zlecenia utrzymują przystępne wyceny, jednak potrafią być darmowe jeżeli Państwo nabędą właściwe ubezpieczenie Assistance ewentualnie jeśli nasza aktywność jest zawiniona wcześniejszą kolizją do jakiej doszło z nieuwagi osób trzecich i rzecz jasna koszty pokrywa się z OC winnego.Absolutnie nie zgub!

W przypadku kłopotów Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Brzeska wyczekuje pod telefonem zdecydowany aby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: