LAWETA CZCHÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CZCHÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje w wspólnej domenie funkcjonują podobnie, jednak… Tutaj jest prawdopodobnie twój zaufany przyjaciel pomoc drogowa od początku gotowa bezzwłocznie ruszyć z poradą. Przyjaciel wart zaufania wręcz gotowy na każde rozwiązanie.


Doszło do nagłej usterki ewentualnie kolizji? Gdy podróżujesz w pobliżu Czchów o nic nie potrzebujesz się niepokoić po prostu wystukaj numer do przyjaciela – zadzwoń po Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Dojedziemy błyskawicznie. W razie potrzeby przywieziemy mobilny serwis, a przede wszystkim brygadę specjalistów.


Nigdy nie staną się dla nas kłopotem drobne naprawy na drodze. Będzie dla nas przyjemnością pomóc Ci w ekspresowej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa bądź w wymianie ewentualnie wulkanizacji koła. W jakiejkolwiek chwili zadania możemy zdecydować, że nieodzowna na pewno jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Ubezpieczamy miejsce zajścia natychmiast po przyjeździe. Na którejkolwiek szosie, w którymkolwiek miejscu, w każdym zakątku – to jest nie istotne gdzie ugrzązł Twój samochód. My takie miejsce zlokalizujemy aby Tobie dopomóc. Bowiem znajdujemy się u siebie stąd zlokalizujemy tutaj dowolną ulicę.


Zatrzymaj w pamięci telefon do przyjaciela. Umie być pożyteczny w granicach Całego kraju. Będziesz mógł telefonować o jakiejkolwiek godzinie. Zameldujemy się – masz na to gwarancje! I taka bezwzględnie jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Tacy powinni być przyjaciele.


24 godziny na dobę u nas dostajesz gwarantowane usługi:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy jak również w granicach Assistance
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów

Jeśli to nie kłopot zbadaj fakty! Przyjaciel z Czchów jest zdecydowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to najszybsza jak również najprostsza metoda przewiezienia naruszonego pojazdu. Na autostradzie tylko z takiej formy transportu jesteśmy w stanie skorzystać ponieważ holowanie jest tutaj oficjalnie zakazane. Specjalne pojazdy oraz kompetentna obsługa. Pomoc drogowa w rejonie Czchów nabyła podstawy żeby być pewną siebie. Do wykorzystania jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Pojazd jest pod opieką naszych pracowników całkowicie bezpieczny w przebiegu załadunku, a także w transporcie. Przywieziemy na określone miejsce pewnie i całodobowo tak samo pojazd jak również jego pasażerów.


Naturalnie jeżeli umożliwiają taki ruch przepisy, a także stan techniczny samochodu każdorazowo możemy zmienić technikę transportu na holowanie. W w każdym momencie możesz zmienić dyspozycję jedyny dylemat to w sumie szybkość poruszania sie po trasie. Taki skład powinien jechać z najwyższą prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to kłopot gdy na ulicy podlega kolizji samochód ciężarowy. Uszkodzony TIR na wiele godzin zdoła skomplikować ruch na drodze. Jeżeli taka awaria przebiega za długo często należy zdecydować się na holowanie. Tu sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Specjalny sprzęt przyzwala nam na holowanie każdego rodzaju pojazdu. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu znajdują się specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała gama wyspecjalizowanego sprzętu dodatkowego. Czerpiąc z tego, pewnie oraz efektywnie transportujemy pojazdy dostawcze i ciężarowe, składy ciężarowe i autobusy. Absolutnie nie ma dla nas mało osiągalnych położeń, ani pojazdów w takim stanie, że są nie do wydobycia. Nawet TIR-a po incydencie drogowym wystawimy z rowu i postawimy na kołach.


Nie ma konieczności by gdzieś magazynować materiały przewożone przez niesprawny samochód, bowiem zawsze jesteśmy w stanie taki transport zorganizować. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przewieziemy zgodnie z poleceniem gestora ładunku.


Waszego zabezpieczenia i wewnętrznego spokoju całodobowo pilnuje profesjonalna, wyspecjalizowana załoga. Okazałe zaplecze pomaga nam zrealizować dowolne zamówienie przez całą dobę nie bacząc na realia pogodowe.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się czasami łatwe do usunięcia usterki. Takie nieskomplikowane niesprawności, jednakże przerywające dalszą podróż to popularne zajścia. Niedobór oleju, paliwa bądź też wlanie do zbiornika złego paliwa, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona, zepsute wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych lekkich epizodów, które będą mogły nas dosięgnąć w podróży. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis właśnie w tych wypadkach może się całodobowo wykazać skutecznością. Nie potrzebna będzie autolawety. Różnorodna oferta serwisu zawiera jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem niezwłocznie.


Kadra, jaka hołubi mobilny serwis wyróżnia się dużym profesjonalizmem. Poziom drobnych napraw jakich są w stanie się podjąć na ulicy, nie bacząc na markę i typ pojazdu, jest faktycznie szeroki.


Jednorazowy telefon wystarczy. Czasu na reakcje nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście minut na dojazd a także chwila na telefoniczne uściślenie detali awarii, marki pojazdu i rzecz jasna miejsca zajścia. Pokrewna awaria potrafi mieć rozmaite skutki z tego powodu, by w pełni dopomóc kierowcy do potencjalnych zamówień podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Obszerna propozycja usług jaką świadczymy indywidualnym i firmowym odbiorcom zawiera też transport maszyn budowlanych. Dogodny transport możemy zapewnić dowolnej wielkiej maszynie drogowej. Nie stanowi dla nas problemu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Miejscowa kadra jest szczegółowo wyszkolona także do transportu drobnych, lecz ciężkich pojazdów powiedzmy wózków widłowych. Tabor jakim dysponujemy umożliwia nam transport dłużycowy czy fracht ładunków ponadnormatywnych. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia a także… wiele różnych niekonwencjonalnych ładunków.


Nie wyłącznie w kraju, ale również i zagranicą prowadzimy te usługi. Podstawą oferowania takiego typu usług jest kompletna dokumentacja potwierdzająca nasze możliwości oraz kwalifikacje. Ponadto grupa nasza gwarantuje indywidualne ubezpieczenie transportowanych towarów.Dlaczego my?


Z tego powodu, że Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał w całym kraju przez 24h na dobę i 365 dni w roku poleca Ci rzetelną pomoc drogową. Bowiem nasza mądrość to całość doświadczeń i rzecz jasna praktyki wykwalifikowanych fachowców z całego szeregu ośrodków. Otóż z tego powodu w przystępnej cenie uzyskujecie usługi na doskonałym, specjalistycznym pułapie.


Każdą usługę wyceniamy rozdzielnie. W symulacji brane są pod uwagę: rodzaj pojazdu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, przekrój robót wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik i rejon zajścia.


Jeśli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, lub do awarii doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi mogą być darmowe, gdyż straty zapłacone zostaną z OC winnego stłuczki względnie ubezpieczeniowej pomocy.Zapamiętaj!

Tylko Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – pod telefonem czeka przyjaciel z Czchów który absolutnie nie nawala.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: