LAWETA LIMANOWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LIMANOWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza instytucja naprawdę jest całkowicie niepodobna do innych. My możemy być jak wasz najprawdziwszy przyjaciel, doskonała pomoc drogowa zawsze gotowa by służyć ochroną. Przyjaciel godny kredytu zaufania i gotów na jakiekolwiek okoliczności.


W okolicy Limanowej doszło do zajścia w efekcie którego brałeś udział w stłuczce ewentualnie zaliczyłeś usterkę? Nie marnuj czasu na szukanie pomocy tylko wybierz numer do przyjaciela, do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjedziemy błyskawicznie. Za nami dotrze mobilny serwis, a także biegła ekipa.


Drobne naprawy to wcale nie będzie komplikacja, która na drodze umiała by zaistnieć dla nas trudnością nie do rozstrzygnięcia. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie odpalają, wycieraczki się psują, i bywa też, że brakuje paliwa. I oczywiście każda ta sytuację może Cię spotkać na przykład na środku autostrady. Wówczas przybywamy by wyeliminować usterkę ku Twojej, a także naszej przyjemności. Autoautolawety lub autolawety zawsze będą nieprzerwanie gotowe do trasy. Jeśli okażą się nieodzowne nie może być z tym najmniejszego kłopotu. Jesteśmy podobnie zdecydowani na holowanie w każdym zespole na linach holowniczych lub na sztywnym holu. Po przybyciu efektywnie wspomożemy zabezpieczyć rejon zajścia. Czy tkwisz na drodze gminnej, ekspresowej lub na autostradzie to w sumie dla nas nie ma znaczenia.. Potrzebujemy kilku chwili aby Cię umiejscowić, a następnie użyczyć skutecznej pomocy. Bowiem na naszym obszarze rozpoznamy dowolną ulicę czy wojewódzką czy gminną.


Toteż Zapamiętaj kontakt do przyjaciela. W całym kraju może być naprawdę przydatny.  Dowolna chwila musi być dobra. Wystukaj numer skoro znalazłeś się w potrzebie. Dotrzemy – to nie ulega kwestii! Bowiem pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał bezwzględnie tak funkcjonuje. Przyjaciele stanowczo tacy są.


24 godziny na dobę możesz na nas polegać:

  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku
  • Pomoc w zakresie Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach czy przeciągnięcie go na drogę

Jeżeli masz czas zajrzyj w szczegóły! Przyjaciel z Limanowej bezwzględnie jest dyspozycyjny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Istnieje kilka sposób na transport unieruchomionych samochodów, ale najpopularniejszy oraz najszybszy to oczywiście autoautolawety względnie autolawety. Możemy też postawić na holowanie, ale właściwie na autostradzie wygląda to zdecydowanie odmiennie ponieważ tu ten typ transportu samochodów jest legislacyjnie wzbroniony. Zawodowcy oraz znakomicie zaopatrzona flota specjalistycznych pojazdów to siła jaką zarządza pomoc drogowa w regionie Limanowej. Dla podróżnych wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Na skutek tego zawsze jesteśmy spokojni o zabezpieczenie transportu pojazdu oraz załadunku. 24 godziny na dobę zarówno uszkodzony pojazd jak też jego pasażerów odwieziemy pewnie na określone miejsce.


Potencjalną zamianę standardu usługi na holowanie wolno Państwu przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile przystają na to paragrafy i stan techniczny samochodu. Z prędkością 60 km/h powinien poruszać się na trasie taki zespół, holowanie zatem wydaje się być po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to kłopot gdy na ulicy ulega awarii pojazd ciężarowy. Duży TIR zdoła skomplikować ruch na mnóstwo godzin. Wtedy holowanie staje się niejednokrotnie konieczne. Z takim kłopotem poprzednio wiele razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy kwestię szybko i profesjonalnie.


Holowanie jakiegokolwiek typu pojazdu dzięki profesjonalnemu sprzętowi nie jest dla nas problemem. Pośród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna rodzina sprofilowanego sprzętu posiłkowego. Korzystając z tego, pewnie i odpowiedzialnie przewozimy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe i autobusy. Ani trudny dostęp, ani stan techniczny pojazdu nie uniemożliwi nam wydobycia TIR-a z rowu, a potem ustawienia go na kołach.


Zepsuty pojazd może prawdopodobnie transportować produkty, które nie przepadły ulegając zepsuciu, jednak wymagają przewiezienia do odbiory. Jesteśmy gotowi na powołanie tej pomocy. Pozbieramy, przepakujemy i dowieziemy zgodnie ze wskazaniem gestora ładunku.


Przez całą dobę nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa i spokoju dyżuruje profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Każde zamówienie dzięki szerokiemu zapleczu jesteśmy w stanie przeprowadzić, bez względu na warunki pogodowe, w jakiejkolwiek porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie brakuje usterek nieskomplikowanych do usunięcia. Oczywiście, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa bądź czasami dolanie do zbiornika złego paliwa, zepsute wycieraczki czy przedziurawiona opona przerywają dalszą drogę, jednak są z pewnością nieskomplikowane do naprawienia na poczekaniu. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w tych wypadkach umie się przez całą dobę wykazać efektywnością. Zleceń na lawetę nie można w tym wypadku przewidywać. 24 godziny na dobę, obok szybkiego serwisu jest też czynny mobilny warsztat wulkanizacji.


Mobilny serwis zatrudnia najlepszych specjalistów. Wysoki charakter drobnych napraw, wolnych od marki i modelu samochodów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, wynikiem właściwego wyszkolenia.


Telefonujesz wyłącznie raz. Rozmowę podejmujemy błyskawicznie. Po uzgodnieniu szczegółów usterki, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy konieczny sprzęt na miejsce w kilkanaście chwil. Kompleksowe podejście do wszystkich przypadków jest esencją naszego działania gdyż naszym celem jest w największym stopniu dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Naszym partnerom mamy do zaproponowania szeroką paletę usług w tym na przykład przewóz maszyn budowlanych. Przewieziemy bezpiecznie zgarniarkę jak również duży walec i oczywiście dowolną nawet nietypową z dużych maszyn drogowych. W grę wchodzi także transport dużych maszyn rolniczych. Do przewozu wózków widłowych wykorzystujemy nieco skromniejsze pojazdy, ale nasi kierowcy są adekwatnie przeszkoleni do przewozu niewielkich, jednakże ciężkich pojazdów. Rozporządzamy taborem dopuszczającym przewóz ładunków ponadnormatywnych czy transport dłużycowy. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, trudny gruz i mnóstwo innych.


Takie usługi transportowe przeprowadzamy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Dysponujemy całkowitą dokumentacją konieczną do ich świadczenia i ubezpieczamy transportowane ładunki.Dlaczego my?


Ze względu na to, że funkcjonujemy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie zaledwie w lokalnym rejonie, a w całym kraju. Albowiem doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje zawodowców z całego szeregu ośrodków kumulują się w jednym miejscu. Zaczynając ten projekt spodziewaliśmy się rezultatu w formie wysokiej efektywności i jakości usług przy korzystnym przeliczniku wyceny.


Pojedynczej wycenie podlega dowolna usługa. W symulacji brane są pod uwagę: rodzaj pojazdu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, rozmiar prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, a także lokalizacja zajścia.


Nasza pomoc, którą wykonujemy ze względu na szkody do której doszło w wyniku stłuczki nie z Państwa winy, może być pokryta z OC sprawcy. Może być także bezpłatna w sytuacji kiedy zarządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.Najważniejszy jesteś Ty!

W chwili kłopotów Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – twój przyjaciel z Limanowej jest zdeklarowany do pomocy więc oczekuje na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: