LAWETA MSZANA DOLNA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MSZANA DOLNA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWokół są po prostu firmy my chcemy być wyjątkowi. W nas odnajdziesz to coś co powinien mieć Twój najdroższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa zawsze wesprze cię silnym ramieniem. I wyłącznie przyjaciel jest skłonny Tobie poradzić w dowolnych okolicznościach, zatem jesteś w stanie mu zawierzyć.


Doszło do przypadkowej usterki względnie kraksy? Gdy podróżujesz w sąsiedztwie Mszany Dolnej niczym nie potrzebujesz się denerwować spokojnie wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Zjawimy się na miejscu zaskakująco szybko. Dowieziemy mobilny serwis i wyuczonych ekspertów.


Drobne naprawy to wcale nie będzie przeszkoda, która na drodze umiała by stać się dla nas kłopotem nie do rozstrzygnięcia. Oczywiste, że nie jest zagadką, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na zostawiony rupieć na jezdni i popsuć oponę, przegapić profilaktykę wycieraczek, które uszkadzają się w gwałtowny deszcz na szosie ewentualnie nie wymienić w odpowiedniej chwili akumulatora i w zamian dostać duży kłopot z odpaleniem samochodu. Te wszystkie niewielkie niesprawności wykluczymy dla Ciebie ku wspólnej przyjemności. Autoautolawety lub autolawety są stale dostępne do drogi. Jeżeli okażą się wskazane nie może być z tym jakiegokolwiek kłopotu. Jesteśmy też gotowi na holowanie w dowolnym schemacie czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Otrzymujesz pewność, iż przestrzeni zdarzenia nie zostawimy niezabezpieczonej. Nie rozmyślaj o lokalizacji, w której utknąłeś. Droga gminna bądź autostrada nam to nie robi różnicy My błyskawicznie potrafimy Cię znaleźć i wiemy jaki wybrać model pomocy. Bo na własnym terenie znamy dowolną ścieżkę czy krajową czy komunalną.


Pamiętaj nasz numer. To oczywiście numer do przyjaciela! Gdziekolwiek będziesz my w całej Polsce wyczekujemy na Twój telefon. Wybierz numer o którejkolwiek porze każdego dnia. Dotrzemy – to pewne! Bowiem Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał, skuteczna pomoc drogowa, dokładnie taka jest. Przyjaciół poznaje się w potrzebie.


W dzień i w nocy zawsze możesz kalkulować naszą współpracę:

  • Ulokowanie pojazdu na kołach czy wyciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Pomoc w granicach Assistance, a także niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, transportowanie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

Jeżeli masz czas zaglądnij w niuanse! Przyjaciel z Mszany Dolnej na sto procent jest zdecydowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz zepsutych samochodów jest oczywiście sprawny i łatwy skoro do tej usługi wykorzystana zostanie autolawety ewentualnie autoautolawety. Wielokrotnie widzimy na trasach półoficjalnie holowane samochody, jednakże warto wiedzieć, że ten rodzaj samopomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie wzbroniony. Fachowcy, a także doskonale zaopatrzona flotylla specjalnych pojazdów to energia jaką zarządza pomoc drogowa w rejonie Mszany Dolnej. Dla podróżnych wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Na skutek tego możemy być spokojni o zabezpieczenie transportu samochodu i załadunku. Pojazdy oraz prawdopodobni podróżni będą przez całą dobę przewiezieni na wskazane miejsce.


Oczywiście jeżeli umożliwiają taki ruch przepisy oraz stan pojazdu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. Z prędkością 60 km/h może przemieszczać się na trasie ten skład, holowanie więc wydaje się być po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kolizja samochodu ciężarowego na ulicy, o czym doskonale wiemy, to prawdziwy kłopot. Naogół usterka TIR-a inicjuje zatory na drogach. Jeżeli taka niesprawność utrzymuje się zbyt długo niejednokrotnie należy planować holowanie. Doskonale zawsze jesteśmy gotowi na to rozwiązanie.


Branżowy sprzęt będący na naszym stanie umożliwia holowanie dowolnego pojazdu. Wysokiej klasy specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy pozwalają nam solidnie oraz sprawnie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w przypadku gdy może być to potrzebne. Nie ma dla nas trudno osiągalnych miejsc, ani samochodów w takim stanie technicznym, że są nie do wydobycia. Chociażby TIR-a po wypadku wystawimy z parowu i umieścimy na kołach.


Jeżeli okaże się nieunikniony transport towarów transportowanych przez niesprawny samochód też się takim kłopotem zajmiemy. Jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli idzie o przewóz jak też brygadę, która produkty przeładuje.


Przez całą dobę fachowa, wykwalifikowana załoga czuwa żeby zagwarantować Wam zabezpieczenie i stabilizację. Bez względu na warunki atmosferyczne w każdej fazie dnia i nocy zawsze jesteśmy w gotowości zrealizować którekolwiek zlecenie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo awarii może być prostych do wyeliminowania. Są to niesprawności paraliżujące dalszą jazdę, jednak nietrudne do wyeliminowania na miejscu. Choćby zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przekuta opona albo brak oleju, paliwa bądź też nalanie do baku złego paliwa. Wzywaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie naprawy realizuje w terenie 24 godziny na dobę. Stosowanie lawety będzie nie potrzebne. Szeroka oferta serwisu obejmuje również całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przyjedzie z serwisem niezwłocznie.


Profesjonalizm mechaników na sto procent jest podstawą usług jakie oferuje mobilny serwis. Niezależnie od tego jak jest marka i model pojazdu mają możliwość wykonać na drodze różnorodne drobne naprawy.


Jeden telefon wystarczy. Wskazówki, które są nam niezbędne to detale niesprawności, marka pojazdu i oczywiście lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdarzenia niewątpliwie w kilkanaście minut. Zamiarem naszych poczynań jest w całości dopomóc kierowcy dlatego do wszystkich epizodów podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych narzuca posiadanie specjalistycznego taboru, którym rozporządzamy to z tego powodu świadczymy tę usługę. Dostarczymy dowolną wielką maszynę drogową bezawaryjnie oraz skutecznie czy to będzie walec czy też zgarniarka. Podejmujemy się przewozu wszystkich maszyn rolniczych. Znacząco skromniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, ale wagowo kłopotliwe mamy jednak adekwatnie przeszkolonych kierowców. Mamy ofertę przewozu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, bowiem posiadamy właściwy tabor. Niech to będzie wielkogabarytowe zbrojenie, uciążliwy gruz i stanowczo więcej.


Nie tylko w kraju, jednak również i zagranicą wykonujemy takie usługi. Wszystkie nasze usługi opatrzone są stosowną dokumentacją w tym jednostkowym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Albowiem pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał absolutnie w 100% kompetentnie przystąpi do twojego kłopotu przez 24h na dobę i 365 dni w roku i to na terenie całego kraju, a nie wyłącznie w naszym obszarze. Dlatego, że doświadczenie, umiejętności i kwalifikacje profesjonalistów z wielu ośrodków koncentrują się w jednym miejscu. Wysoka efektywność w pewnym usuwaniu usterki lub optymalne efekty transportu pojazdów są właśnie tego efektem.


Na jakąkolwiek usługę patrzymy osobno, a zatem dowolną jednostkowo szacujemy. W symulacji brane są pod rozwagę: czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik, rozmiar czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, użycie części zamiennych, typ pojazdu, który serwisujemy i oczywiście miejsce zajścia.


Nasza usługa, jaką wykonujemy ze względu na straty zaistniałej w efekcie stłuczki nie z Państwa winy, może być zapłacona z OC sprawcy. Może być również bezpłatna w sytuacji gdy rozporządzają Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.Stale o nas pamiętaj!

Zawsze Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – na kontakt, gotów do pomocy, czeka przyjaciel z Mszany Dolnej.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: