LAWETA WŁOSZCZOWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WŁOSZCZOWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział powinien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale wciąż jesteśmy przygotowani i otwarci na każde zlecenie. Swoich kontrahentów traktujemy niczym przyjaciół, a to kluczowy krok do zapewnienia pomocy także tym którzy przemieszczają się nieco mniejszymi autami. Nasze odziały rozlokowane są właściwie w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnorodnych samochodów oczywiście ze specjalnym dostrojeniem na samochody ciężarowe.


Wszędzie może ci się przytrafić awaria na autostradzie. Gdy zdarzy się taki kłopot w rejonie naszego Włoszczowa wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to zupełnie pewne rozstrzygnięcie. Skądinąd nie trzeba natychmiast holować pojazdu. W naszych oddziałach operujemy mobilnymi serwisami, jak również profesjonalnie wyspecjalizowaną załogą. Nasze poczynania na miejscu zajścia przywiodą do szybkiego rozwiązania niesprawności.


Jesteśmy pewni, że rozwiążemy dowolny problem. Dobre podejście do zrealizowania dowolnej pracy gwarantuje pozytywne skutki, dlatego przestrzegamy tych metod dla waszej satysfakcji. Drobne naprawy, które wolno wykonać w rejonie awarii to dla pomocy drogowej zazwyczaj przeciętne niesprawności, natomiast kierowcom uniemożliwiają dalszą jazdę. Wycieraczki, paliwo, opona,  nie odpalający silnik lub całe mrowie kolejnych detali, opanujemy każdą błahostką.


To jest istotne! My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś w to miejsce dotrzeć chociażby z końca Polski. Wiedz, że dostajesz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, w związku z tym nie denerwuj się, iż nie potrafisz ustalić gdzie przebywasz my na sto procent cię wyszukamy. Wybierz numer jeśli będziesz w opresji bez względu na godzinę. Przyjaciele są rozmaici, życzliwsi, zawodni oraz pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie rozczarowuje. Dlatego, że tacy zawsze są przyjaciele.Możesz liczyć na naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Wydobycie samochodu na drogę czy ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w granicach Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Nasza oferta jest tu rozpisana w drobiazgach toteż jesteś w stanie rozwiać obiekcje. Lecz na przyjaciół z Włoszczowa jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie oznacza to wcale, iż nasze profesjonalne lawety i autolawety nie są dostosowane do transportu różnych aut. Jedną z metod holowania może być samopomoc kierowców którzy przewożą samochód, zwłaszcza samochody osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, ale naszą wskazówką jest zalecenie by o pomoc prosić w podobnym momencie ekspertów.


Są czynniki żeby naszą poradę traktować pryncypialnie. Kluczowe są doświadczenie oraz fachowość ważne przy realizacji podobnej usługi. Oczywiście nie można w stu procentach zawierzyć pospolitej linie holowniczej gdyż nie rzadko jest ona niesolidna. Należy także mieć w pamięci, iż holowanie tego standardu na autostradzie czy trasie szybkiego ruchu na sto procent jest zabronione. Oczywiście tu faktycznie jest pole do popisu dla profesjonalnego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Oczekujące w pobliskim taborze lawety albo autolawety zezwolą nam na przetransportowanie dowolnego rodzaju samochodu. Właściwy transport zapewnimy prędko na miejsce zderzenia i pewnie przywieziemy na wybrane położenie i pojazd i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To działalność nas zajmuje. Każdy planuje stać się najskuteczniejszym w swojej domenie, tymczasem my w przewozie aut ciężarowych jak i ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy blisko tego celu. Różnorodna oferta oraz gwarancja wysokiej klasy naszych prac jest istotnym etapem w stronę uzyskania tegoż ideału. Usterka Tir-a na szosie, podobnego zdarzenia nie życzymy nikomu, lecz ostatecznie jak wiemy, to się zdarza. Wyłączenie jednego pasa ruchu jest w stanie wywołać tasiemcowe korki też na szosie dwupasmowej. Jest również pewne, iż wynik jest w stanie być zwyczajnie bardziej czasochłonny na ruchliwej, peryferyjnej trasie. Więc z tego powodu doceniać powinno się sprawne, profesjonalne naprawy na miejscu powstania zdarzenia, oraz kompetentny transport takich aut.


Wszystkim co zasadniczo oczekiwane do likwidacji podobnych awarii rozporządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do usług pomocniczych. Rozporządzamy więc wystarczającymi zasobami aby natychmiast odblokować drogę w ten sposób żeby wolno było bezpiecznie przeprowadzić reperacje. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, kompletny arsenał trudnych samochodów dostarczymy skutecznie i bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych oddziałach czuwa fachowa kadra będąc również gwarantem naszej wysokiej marki.Mobilny serwis 24h

Czasami holownik , a do kompletu niskopodwoziówka nie będą zasadne. Na miejsce niesprawności o wiele skuteczniej dojedzie mobilny serwis no i choćby i na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy bezbłędnie dokonają niezbędnej reperacji..


Od wulkanizacji opon po niewielkie reperacje napędu na to jest gotów mobilny serwis. To przede wszystkim zasługa dokładnego wywiadu przeprowadzonego w czasie przyjęcia zlecenia. To zrozumiałe, że zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na wezwanie wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu może się wyklarować, że krótka reperacja jest nie wykonalna.


Rozumiemy, że każdy incydent pewnie jest inny zatem podchodzimy do zleceń niezwykle osobiście. Wszyscy klienci maja prawo do niewłaściwej analizy, to my jesteśmy profesjonalistami i umiemy odpuścić przyjaciołom oceniając każde zlecenie odrębnie. Przyjęte postępowanie wyłącznie wspomaga nas w luksusie pracy bo podstawę gwarantuje nam kompletnie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w naszym taborze mamy dużo, w związku z tym zdecydowaliśmy się na rozbudowanie naszej profesjonalnej propozycji usług o przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy też drogowych. Należyte wykorzystanie potencjału obsady minimalizuje pełne nakłady na działalność, oraz tym samym zmniejsza wycenę usługi dla pojedynczego kontrahenta, zdecydowanie było by kuriozalne gdybyśmy podobnego potencjału nie zobaczyli.


Wozimy w granicach Polski i zagranicę wszystkie maszyny począwszy od trudnych mimo, że małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Również towary w postaci ładunków ponadnormatywnych czy też frachtów dłużycowych mogą być obiektem takiej usługi.


W związku z tym, że bezpieczeństwo frachtu jest tu najważniejsze to przy wzięciu pod uwagę wszelkich środków bezpieczeństwa, dodatkowo każdorazowo ubezpieczamy ładunki. Wcale nie zarzucamy naszych klientów załatwianiem formalności i zdobywaniem certyfikatów obowiązkowych do wykonania zleconego transportu.Dlaczego my?

Czy jest jakiś powód, ażeby akurat nie? Niech będzie na pewno, że MegaHol. Nigdy nie potrzebujemy odejmować umiejętności pozostałym, jednak oczywiście nikt tego nie uprawia pisząc, że jest najlepszy. Przypuszczalnie potwierdzają się w efektach pracy wszystkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe mimo że funkcjonuje ich na rynku szczególnie dużo.


Spróbuj się trochę zagłębić w niniejszy wątek. Odosobniony zakład prawdopodobnie nie będzie operował tak rozległym zespołem pojazdów oraz sprzętem jak firma należąca do pajęczyny składającej się z wielu partnerów. W materii kadr firmowa platforma też buduje przewagę nad indywidualnym warsztatem, nawet kiedy funkcjonują tam dobrzy fachowcy.  Działamy niby jak naczynie połączone, w którym potencjalne odziały czuwające w okolicy wydarzenia współpracują ze sobą, żeby na stanowisko posłać absolutnie najlepiej zorganizowaną pomoc.


Przede wszystkim dlatego legitymizuje nam się doskonale, jako podstawa dostarczania firmowych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Na przykład do zlecenia zajeżdża dobrze wybrana grupa pracowników z niewielkiego warsztatu związana emocjami albo wręcz rodzinnie, jednak to grupa jaka ma prawo, w jakiejkolwiek chwili, dostać wzmocnienie dużej sieci podobnych zakładów.


U nas nie posiadamy cennika bo każde wezwanie oceniamy odrębnie, ale to ma bezpośrednie odzwierciedlenie w często mniejszych cenach niż możecie się spodziewać. Naturalnie wykonujemy wszelkie wezwania z OC i Assistance i w tym przypadku zrealizujemy usługę bezpłatnie.


To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie tylko. Przyjaciel z Włoszczowa, który zapewnia Ci pewną drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: