LAWETA TARNOBRZEG 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TARNOBRZEG i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitajcie na stronach witryny MegaHol


Dobrze, że tutaj się znalazłeś! Bowiem to najlepsze miejsce w przestrzeni Tarnobrzeg do którego mogłeś dotrzeć. Pomagamy w wszelkich przypadkach losowych, które potrafią wydarzyć się na drodze. Skasujemy każdą niesprawność. Skutecznie pomożemy w holowaniu TIR-a oraz pozostałych pojazdów ciężarowych czy dostawczych. Bezdyskusyjna gwarancja kondycji i zaufania do usługi przez 24h na dobę jest normalna w przypadku lawet wynajętych w MegaHol.


Dzwoń! Absolutnie nie trać już ani sekundy na przeglądanie tej strony kiedy tkwisz gdzieś na trasie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeśli być może dysponujesz czasem i masz chwilę, a wszedłeś na tę stronę ponieważ szukasz bezpieczeństwa. Oczekujesz w dalszym horyzoncie absolutnej gwarancji sprawdzonej klasy pomocy. w takim razie to świadczy o tym, iż pragniesz zapoznać się z paletą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów parających się ciężarową pomocą drogową posiada różnych usług ogromny repertuar znacznie wykraczający poza usługę holowania. Zachęcamy więc do konsultacji. Wirtualnej konwersacji, w której z przyjemnością odpowiemy Ci na wszystkie pytania.


Na start typowe pytanie:Czym chce być MegaHol?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej tak jak wiele zespołów, jakie zdecydowały się pod tym szyldem zgrupować sprawdzone zdolności w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie świadczymy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Zdecydowanie nie obsługujemy tylko samochodów ciężarowychdostawczych, ale zdecydowanie rozszerzamy swoją propozycję. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie skuterów lub drobniejszych pojazdów na przykład kładów, a zasadniczo przewozy lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


W każdej chwili jesteśmy wstanie podjąć się frachtu kłopotliwych maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych, ponieważ specjalizując się w TIR-ach w sposób bezpośredni jesteśmy w pewnym sensie właścicielami odpowiednich lawet czy naczep niskopodwoziowych. Jakiś czas temu startowaliśmy od miejscowej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a obecnie funkcjonujemy na całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Aktualnie jesteśmy w Tarnobrzegu, ale również w wielu nowych miejscach Kraju, a wszędzie tam można czerpać z naszej fachowej pomocy.


Powinno się o nas pamiętać, ponieważ prędko będziemy na całym terytorium Polski.Co takiego przynosi platforma kierowcom?


Gwarancję jakości oraz zaufania usługi przez 24h na dobę. w dziedzinie usług holowania raczej nie ma podstaw by oczekiwać więcej? Wycena, która w większości przykładów potrafi wywierać znaczny wpływ na dobór usługodawcy akurat nie jest tak istotna przy decyzji wezwania konkretnej pomocy drogowej. Czas dojazdu na miejsce zamówienia w przypadku sieci MegaHol jest znacząco krótszy niż statystycznie. Tylko dzięki platformie posiadamy swobodę wyboru idealnie zorganizowanej do konkretnego zadania brygady spośród wielu dostępnych do służby w określonym terenie. o wiele łatwiej jest zintegrować ekspertów z różnych ekip jeżeli w tym samym zleceniu należy działać w paru specjalnościach. w krytycznych okolicznościach najczęściej muszą sobie radzić ci którzy akurat przyjechali i wypada zapraszać inną firmę kiedy, akurat nie można rozwiązać kłopotu. w MegaHol jednocześnie dojadą wszyscy którzy obecnie są potrzebni chociażby trzeba było zbierać możliwości licznego grona oddziałów z platformy. Dzięki platformie operujemy sprzętem, jakiego potrafią nie posiadać równocześnie na stanie lokalne jednostkowe firmy.


Czy dzięki platformie stawka za usługi się obniża?


Pomoc drogowa to uciążliwy temat do wprowadzenia stałej opłaty za usługę tym bardziej, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są wcześniej nie do zaplanowania. w MegaHol zasadą jest tymczasowa symulacja kosztów usługi dokonana w chwili aprobowania zamówienia. Już wówczas potrafimy określić dość dobrze jaka jest odległość w okolice kolizji, jakich czynności będziemy musieli się podjąć na stanowisku, jak daleko powinno się dostarczać konkretny pojazd, czy powinno się użyć mobilnego serwisu, jaki wariant lawety, lub naczepy może być celowy. Te szczegóły dopuszczą natychmiastową kalkulację początkowych kosztów usługi. Lecz w przypadku doświadczeń losowych jest całkowicie możliwa rewizja kalkulacji wprost na miejscu zdarzenia. Sieć ma tymczasem dla ostatecznej wartości usługi kolosalne znaczenie, ponieważ jak to zdarza się najczęściej w takich wypadkach pozwala zmniejszyć wszystkie koszty, a w związku z tym zamykającą wycenę. Należałoby też mieć w pamięci, iż dzięki umowom z dużą rodziną ubezpieczycieli MegaHol wykonuje dodatkowo usługi bezgotówkowe.Czy holowanie samochodów to wyłączna oferta naszej firmy?


 • MegaHol na skutek działania w platformie ma duży arsenał usług.
 • Najbardziej rozwiniętą usługą w MegaHol jest holowanielawetowanie.
 • Transport autolawetą również podróżnych, konkretnie do 6 osób.
 • Serwis mobilny dla wszystkich pojazdów ciężarowych z odrębnym nastawieniem na TIR-y. Oczywiście pełna obsługa samochodów dostawczych, ale również i osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna non-stop wykonująca tę usługę dodatkowo dla samochodów osobowych.
 • Usługowy fracht pojazdów drogowych wszystkich wariantów.
 • Transport uciążliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Fracht pojazdów nietypowych, ale też na przykład autobusów.
 • Przewóz dłużycowy dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy też energetyki.
 • Efektywne i bezawaryjne dla pojazdu wyzwalanie go z pobocza, parowu, pola czy innego trudno dostępnego terenu.
 • Usługa polegająca na dowiezieniu w terenie brakującego paliwa czy pozostałych płynów eksploatacyjnych.

Zabezpieczając pomocy drogowej kompletną możliwość działania jesteśmy wstanie, dzięki funkcjonowaniu w sieci, jednocześnie i bezkonfliktowo dopuścić dostarczanie usług transportowych. Na skutek istnienia w sieci posiadamy ogromny zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych oraz innego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji indywidualnych warsztatów i zdywersyfikowanego w ramach MegaHol. Siła sieci przekłada się także na sposobność otwarcia wielu zleceń równolegle zdecydowanie nie trącąc przy tej okazji na jakości oraz bezpieczeństwie realizowanych prac. Wszystkie ponadplanowe usługi oferujemy na obszarze całego kraju, a także Unii Europejskiej każdego dnia i 24h na dobę.Czy zakłada się umowę, która zarezerwuje nasz udział w świadczeniu pomocy.


Zasadniczo zachęcamy zatelefonować do nas w razie takiej potrzeby, przedtem zapisując sobie nasz numer. Jesteśmy otwarci na stabilne umowy gwarantujące udział naszej firmy w działaniach pomocowych co szczególnie legitymizuje się w przypadku klientów flotowych. w dowolnym regionalnym oddziale, chociażby tutaj w Tarnobrzegu, warto z MegaHol parafować stałą umowę na opiekę nad flotą TIR-ów oraz pozostałych samochodów ciężarowych lub dostawczych albo powiedzmy firm taksówkowych. Taka umowa obliguje nas do szybkiego dojazdu na miejsce zamówienia co zapewnia nam sieciowa architektura. Szybkość, jaka w ostatnich sezonach rośnie do wagi najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, zdecydowanie nie ma prawa odbywać się kosztem jakości niniejszych, z tego powodu znajomość taboru swoich stałych zleceniodawców ma naprawdę duże znaczenie dla efektywności naszych działań. Wzorem ma prawo być tu działalność serwisu mobilnego, który kiedy jest zaopatrzony pod znany nam tabor kontrahenta funkcjonuje oczywiście efektywniej i tym samym redukuje jego straty. Umowa z nami niechybnie minimalizuje niebezpieczeństwo strat, a zatem jeżeli istnieje instytucja, nie bezwarunkowo miejscowa, której flota wielokrotnie przemieszcza się w rejonie naszego Tarnobrzegu to rekomendujemy jej takie profesjonalne usługi. Powiadają, iż zdecydowanie nie ma niczego nieomylnego. To może dobrze zastrzec sobie przynajmniej pomoc drogową od ręki w chwili nagłego wypadku.


Holowanie wyłącznie zdecydowanie do spokoju – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: