LAWETA SZTUM 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZTUM i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, ma prawo następować w wyniku niemiłego zajścia które przytrafić potrafi się w drodze, aczkolwiek jest nam miło, iż zechcieli Państwo skorzystać z usług MegaHol. Awarie, kolizje czy wypadki potrafią się nam przytrafić chociażby w najszybszej drodze. Dobrze kiedy pomoc drogowa będzie chciała nam w tej sytuacji udzielić wsparcia. Awarię paraliżującą jazdę można wyeliminować drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zdarzenia czy zwyczajna wymiana koła, jeśli jest taka potrzeba do dyspozycji mamy sztywny hol czy transport lawetą ewentualnie autolawetą. Takie kłopoty odczuwają różne samochody od osobówki do wielkich TIR-ów. Portal MegaHol.pl jest miejscem w którym kierowca w kłopocie zastanie ekspertów. Nasi specjaliści, regularnie w nadzwyczaj różnorodnych okolicznościach dostarczają profesjonalnej pomocy. Przerzut lekkich pojazdów i wielkich zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie przedstawia dla naszej załogi jakiegokolwiek kłopotu bo mają do wykorzystania kompletną rodzinę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Naokoło są zwyczajne firmy my zamierzamy być wyjątkowi. Oto jest pomoc drogowa, jaka wyjmie do Ciebie przyjazną rękę niby prawdziwy przyjaciel. Przyjaciel jakiemu potrafisz uwierzyć ponieważ jest gotów na wszelakie sytuacje.


Gdy jeżdżąc po drogach w rejonie Sztum dotknie Cię na trasie nieprzyjemne zdarzenie pilnie dzwoń do MegaHol. Dzwoń do przyjaciela, który będzie potrafił postępować w wypadku stłuczki lub usterki. Pojawimy się ekspresowo. Przybędziemy z doświadczoną kadrą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Kłopoty to nasza specjalność toteż robimy na drodze wszelkie drobne naprawy. Reperacja bądź zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek i inne w sumie drobne usterki z satysfakcją skasujemy dla Ciebie na miejscu. Stopień uszkodzenia samochodu może sprawić, że nieunikniona okaże się autolawety albo autoautolawety, a w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie na przykład na sztywnym holu. Jesteśmy do tego każdorazowo przygotowani. Zabezpieczamy przestrzeń zdarzenia natychmiast po przyjeździe. Na jakiejkolwiek szosie, w którymkolwiek miejscu, w którymkolwiek zaułku – to jest nie ważne gdzie ugrzązł Twój samochód. My natychmiast wiemy gdzie Cię znaleźć i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Gdyż jesteśmy u siebie dlatego rozpoznamy tutaj dowolną ulicę.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj nasz numer. To jest kontakt do przyjaciela! Dosłownie w granicach całego kraju nigdy Cię nie zawiedzie. Dzwoń. Moment jest nie istotny skoro znalazłeś się w potrzebie. Zameldujemy się – bez wątpienia! W taki sposób działa zaufana pomoc drogowa. MegaHol myśli o was. Przyjaciele właściwie tacy są.Nasza pomoc drogowa podejmuje się pracy 24 godziny na dobę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach czy wydostanie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki, a także w zakresie usług Assistance
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów

Ustal niuanse! Przyjaciel z Sztum jest zdeklarowany do pracy!LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety bądź autolawety dochodzą do głosu jeśli zamierzamy zastosować szybki i łatwy sposób przewozu wadliwych pojazdów. Należy jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie wzbronione, więc w sumie to jedyny sposób jaki możemy tutaj wykorzystać. Zawodowcy i doskonale wyposażona flotylla profesjonalnych pojazdów to siła jaką rozporządza pomoc drogowa w okolicy Sztum. Dla podróżnych mamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. W momencie załadunku i przewozu samochodów bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym zadaniem. Przewieziemy na wskazane miejsce pewnie i całodobowo zarówno pojazd jak również jego pasażerów.


Naturalnie jeżeli zezwalają na taki ruch paragrafy i stan pojazdu w każdym przypadku możemy zdecydować się na holowanie. Zawsze jesteśmy na to przygotowani, wypada niemniej pamiętać, że taki skład musi się poruszać maksymalnie z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy ulegający kolizji na drodze to wielki problem i my rozumiemy tą kwestię. Uszkodzony TIR na wiele godzin może utrudnić ruch na drodze. Nierzadko ostatnim środkiem odblokowania drogi jest holowanie. Z takim problemem już wiele razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sprawę natychmiast i efektywnie.


Specjalny sprzęt umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek rodzaju pojazdu. Pierwszorzędnej próby profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy umożliwiają nam pewnie i skutecznie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w okolicznościach kiedy jest to potrzebne. Każdy pojazd potrafimy postawić na kołach wcześniej wyciągnąwszy go z jaru także TIR-a, chociażby znajdował się w fatalnym stanie i w niełatwo dostępnym położeniu.


Gdy okaże się niezbędny transport ładunków transportowanych przez niesprawny samochód także się takim kłopotem zajmiemy. Przewieziemy zgodnie z instrukcją, przedtem organizując ewentualne oczyszczanie terenu i oczywiście przepakowanie materiałów.


24 godziny na dobę nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i stabilizacji czuwa fachowa, wykwalifikowana załoga. Bez względu na warunki atmosferyczne przez całą dobę jesteśmy w gotowości urzeczywistnić każde zadanie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


W palecie różnych niesprawności zawsze będą też takie nietrudne do rozwiązania. Niedobór oleju, paliwa czy też nalanie do baku złego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów wstrzymujących dalszą jazdę, jednak nietrudnych do usunięcia przypadków awarii. Wzywaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie naprawy przeprowadza w terenie przez całą dobę. Jeśli mówimy o lawecie to nie będzie tu dla niej zatrudnienia. W 24 godzinnej ofercie pomocy istnieje dodatkowo mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis dojedzie najszybciej.


Jakość jaką się odróżnia mobilny serwis to wykształcona obsada. Zakres drobnych napraw jakich mogą się podjąć na ulicy, niezależnie od tego jak jest marka i typ samochodu, jest właściwie olbrzymi.


Jeśli telefon okaże się zajęty bezzwłocznie oddzwonimy. Doprecyzujemy szczegóły niesprawności i markę samochodu, a już za kilkanaście chwil mechanik będzie w rejonie lokalizacji zajścia. Priorytetem naszych przedsięwzięć jest w największym stopniu odciążyć kierowcę więc do każdego z incydentów przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby kontrahentów tworzą obszerną paletę naszych usług między innymi przewóz maszyn budowanych. Dogodny transport możemy zagwarantować którejkolwiek poważnej maszynie drogowej. Maszyny rolnicze, tym bardziej takie zmuszające do dodatkowej ochrony, też znajdują się na tej liście pojazdów, których transportu się podejmujemy. Miejscowa załoga jest szczegółowo wyszkolona między innymi do transportu małych, lecz ciężkich pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. Posiadając optymalny tabor wykonujemy przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Zdobyliśmy doświadczenia z przewozem nieszablonowych towarów i teraz czuwamy skłonni do transportu bodaj kłopotliwego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Usługi takie realizujemy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Gwarantujemy pełną dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Ponieważ możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Dlatego, że wytyczne postępowania w poszczególnych konfiguracjach opracowujemy w oparciu o uwagi i doświadczenie wykwalifikowanych fachowców z wielu ośrodków. Duża efektywność w umiejętnym kasowaniu awarii bądź znakomite efekty przewozu pojazdów są właśnie tego rezultatem.


Każda usługa jest nowa, więc każdą szacujemy indywidualnie. Na pozór analogiczne usługi choć trochę się różnią, więc każda wymaga oddzielnej wycenie. Wartość zależna jest od wielu składników: rozmiar prac wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, rejon zajścia, rodzaj samochodu, który obsługujemy i oczywiście użycie części zamiennych.


Jeśli szkoda nastąpi z winy osoby trzeciej wtedy nasze usługi będzie na pewno można opłacić z OC sprawcy stłuczki. Tak samo może być jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance.


Jesteśmy tylko dla Ciebie!
Niesprawność? Stłuczka? Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Sztum gotowy do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: