LAWETA DZIERZGOŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DZIERZGOŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na łamach portalu MegaHol.pl poświęconego pomocy drogowej w rozległym znaczeniu świadczenia takiej usługi. Choćby i najszybsza droga potrafi skończyć się wypadkiem, kraksą lub chociażby awarią. Niestety zazwyczaj bez wsparcia pomocy drogowej nic nie zdziałamy. Transport unieruchomionego pojazdu lawetą czy przy zastosowaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, ale możliwa jest zazwyczaj wymiana koła czy wulkanizacja uszkodzonej opony, albo drobna naprawa zrealizowana na miejscu nieskomplikowanej awarii, ale paraliżującej dalszą jazdę. Potrzeba tych poczynań przytrafia się tak samo samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl skierowany jest do kierowców wszystkich samochodów ponieważ mogą się tutaj spotkać z profesjonalistami od modelu i charakteru pojazdu jakim kierują. Są fachowcami, którzy na co dzień dostarczają rzetelnej pomocy w niezwykle różnych okolicznościach. Dzięki krajowej sieci którą zarządzamy nasi pracownicy mają do dyspozycji każdy rodzaj transportu, oraz mobilny serwis i wulkanizację. Mamy doświadczenie i przyjacielskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Organizacje w tej samej domenie pracują tak samo, jednak… Ta pomoc drogowa by użyczyć Ci ochrony wyjedzie niezwłocznie niby jak Twój najdroższy przyjaciel. Zatem będziesz mógł mu zaufać ponieważ przyjaciel jest gotowy Ciebie wspomóc w każdej sytuacji.


Masz dylemat z pojazdem akurat nieopodal Dzierzgoń? Wybierz numer do MegaHol – do przyjaciela, który pomoże usunąć awarię oraz zaradzi rezultatom stłuczki. Pojawimy się zaskakująco szybko. W razie potrzeby przywieziemy mobilny serwis i oczywiście kadrę specjalistów.


Wcale nie są dla nas przeszkodą drobne naprawy na drodze. Nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na porzucony złom na ulicy, a w konsekwencji popsuć oponę, przegapić pielęgnację wycieraczek, które uszkadzają się w ulewny deszcz na autostradzie ewentualnie nie podmienić w odpowiedniej chwili akumulatora i oczywiście mieć ogromny problem z odpaleniem samochodu. Te wszystkie drobne usterki wyeliminujemy dla Ciebie ku wspólnej radości. W dowolnej chwili zadania potrafimy uzgodnić, że nieodzowna wydaje się być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Będziesz mógł też oczekiwać na pomoc w kwestii zabezpieczenia przestrzeni zajścia. Możesz mieć kolizję gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada czy ścieżka komunalna – to jest nie ważne. Odkryjemy każde stanowisko oraz zapewnimy pomoc. Ponieważ mapa naszych tras nie jest dla nas zagadką.

NASZA GALERIA


Nie usuwaj z kontaktów numeru do przyjaciela. Gdziekolwiek się znajdziesz my w całym kraju czekamy na Twój telefon. Wystukaj numer. Moment jest nie istotny gdy jesteś w potrzebie. Przyjedziemy – to pewne! W taki sposób funkcjonuje zaufana pomoc drogowa. MegaHol dla was. Przyjaciele zasadniczo tacy powinni być.Zapewniamy pomoc o każdej porze dnia czy nocy:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa czy wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego
  • Pomoc w ramach Assistance i bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach

Jeśli masz czas skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Dzierzgoń na sto procent jest zdecydowany do służby!LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych, a także najspokojniejszy sposób przetransportowania naruszonego samochodu to autoautolawety czy autolawety. Na autostradzie wyłącznie z tej techniki przewozu jesteśmy w stanie skorzystać bowiem holowanie jest tutaj prawomocnie wzbronione. W obszarze Dzierzgoń rozporządzamy znakomicie zaopatrzonymi specjalnymi pojazdami z kompetentną ekipą. W skład flotylli wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Na skutek tego możemy być spokojni o zabezpieczenie transportu pojazdu i załadunku. Uszkodzony pojazd, a także wszystkich podróżnych przez całą dobę dowieziemy prędko oraz pewnie na określone miejsce.


Jeżeli stan pojazdu na to zezwala i oczywiście przepisy kodeksu drogowego w dowolnej chwili wolno Państwu zdecydować się na holowanie. Holowanie bezwzględnie jest wyraźnie wolniejsze. Taki zestaw samochodów nie ma prawa jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na trasie usterce to w sumie duży kłopot, a my odczuwamy tego świadomość. Nie wiele samochodów tak bardzo skutecznie zdoła pogmatwać ruch na drodze jak unieruchomiony TIR. Częstokroć ostatnim sposobem udrożnienia drogi wydaje się być holowanie. Często nasza pomoc drogowa skutecznie przeprowadzała analogiczne zlecenia.


Dysponujemy fachowym sprzętem, który umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Potrafimy bezpiecznie i efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce choćby zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy lub dostawczy, ponieważ umożliwia nam to wysokiej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy i sztywny hol. Ani skomplikowany dojazd, ani stan pojazdu nie utrudni nam wydobycia TIR-a z jaru, a potem ustawienia go na kołach.


Awaryjny samochód może prawdopodobnie transportować ładunki, które nie uległy zepsuciu, jednak wymagają dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy gotowi na zrealizowanie takiej usługi. Pozbieramy, przepakujemy i przewieziemy zgodnie z życzeniem gestora ładunku.


Waszego bezpieczeństwa i spokoju 24 godziny na dobę chroni doświadczona, wykwalifikowana załoga. Bez względu na realia atmosferyczne w każdym momencie doby jesteśmy w gotowości wykonać dowolne zadanie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Nie brakuje awarii nietrudnych do wyeliminowania. Przebita opona, zamknięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa czy czasami wlanie do baku innego paliwa, uszkodzone wycieraczki i mnóstwo innych paraliżujących dalszą drogę, jednakże tych które powinno się dać rozwiązać z dala od warsztatu. Wywołuj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne reperacje przeprowadza w terenie 24 godziny na dobę. Jeśli chodzi o lawetę to jak się okaże, nie ma tutaj dla niej pracy. Na miejsce niesprawności serwis dojedzie najszybciej, a w ogromnym wachlarzu usług jest dodatkowo mobilny warsztat wulkanizacji działający całodobowo.


Nasz mobilny serwis obsługują wyśmienicie wyszkoleni mechanicy. Na poboczu mogą wykonać rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego bez względu na markę.


Jeden telefon wystarczy. Doprecyzujemy detale awarii i oczywiście markę pojazdu, a już za kilkanaście chwil mechanik będzie na pewno w rejonie lokalizacji zajścia. Porównywalna awaria potrafi mieć odmienne oblicza stąd, by w pełni wesprzeć kierowcę do wszystkich zleceń przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim klientom mamy do zaproponowania różnorodną paletę usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. koparka gąsienicowa czy też spychacz to jedynie przykład jednych z całego szeregu poważnych maszyn drogowych, które możemy bezawaryjnie przewozić. Transport maszyn rolniczych, również tych dużych i skomplikowanych, też jest w naszej palecie. Do przewozu wózków widłowych używamy zdecydowanie skromniejszych samochodów, ale nasi kierowcy są właściwie wyszkoleni do transportu niewielkich, jednak wagowo kłopotliwych pojazdów. Mając na stanie właściwy tabor przeprowadzamy przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i trudny gruz.


Tego rodzaju usługę można u nas zadysponować na obszarze całego kraju. Frachtu podejmujemy się również zagranicą. Zabezpieczamy kompletną dokumentacje i oczywiście ubezpieczenie.Dlaczego my?


Dlatego, że funkcjonujemy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie zaledwie w lokalnym terenie, ale w całym kraju. Ze względu na to że cały szereg fachowców z poświadczonymi umiejętnościami, funkcjonujących w całym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i wiedzą byśmy mogli opracować metody gwarantujące pożądany rezultat. Duża skuteczność w wydajnym usuwaniu usterki lub znakomite efekty transportu pojazdów są oczywiście tego wynikiem.


Na jakąkolwiek usługę patrzymy odrębnie więc dowolną rozdzielnie szacujemy. W kalkulacji brane są pod rozwagę: typ samochodu który serwisujemy, użycie części zamiennych, przekrój robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, a także miejsce zdarzenia.


Warto zabezpieczyć się przez nabycie odpowiedniego ubezpieczenia Assistance. Wtenczas nasze usługi będą mogły być bezpłatne podobnie jak w momencie gdy powinny być opłacone z OC sprawcy stłuczki.


Czuwamy w sąsiedztwie!
Niezmiennie Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Dzierzgoń zdeklarowany do pomocy w każdym przypadku odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: