LAWETA POZA GRANICAMI POLSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych POZA GRANICAMI POLSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, ma prawo wynikać z przykrego zajścia które przytrafić potrafi się w drodze, jednak jest nam miło, iż zdecydowali się Państwo skorzystać z pomocy MegaHol. Usterki, stłuczki i wypadki mogą się nam przytrafić chociażby w najszybszej podróży. Doskonale kiedy pomoc drogowa potrafi nam wtedy udzielić wsparcia. Niesprawność utrudniającą jazdę można wykluczyć drobną naprawą, osiągalna jest wulkanizacja opony na miejscu zdarzenia lub zwykła wymiana koła, jeśli pojawia się taka konieczność do dyspozycji mamy sztywny hol bądź przerzut lawetą ewentualnie autolawetą. Te same działania wykonujemy dla dowolnego modelu samochodu w tym zdecydowanie również dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Portal MegaHol.pl jest środowiskiem gdzie kierowca w potrzebie znajdzie ekspertów. Regularnie nasi mechanicy udzielają pomocy w skrajnie różnych okolicznościach. Zarządzają odpowiednim transportem przystosowanym do lekkich samochodów, a także ciężarowych składów, oczywiście niezmiennie mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Na formalne firmy jesteś w stanie wpaść zawsze. My możemy być jak wasz najprawdziwszy przyjaciel, wspaniała pomoc drogowa w sposób naturalny zdeterminowana aby służyć ochroną. Przyjaciel któremu będziesz mógł uwierzyć bo jest gotowy na wszelakie okoliczności.


Za granicą przytrafiło się zdarzenie w wyniku którego miałeś kraksę lub doszło do niesprawność auta? Nie marnuj czasu na poszukiwanie porady tylko wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol. Przyjedziemy najszybciej. Wysoko wykształcona kadra dowiezie i obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy to wcale nie jest przeciwność, która na poboczu jezdni potrafiła by zostać dla nas problemem nie do rozstrzygnięcia. Życzymy wam byście sprawnie przemierzali nasze drogie, ale rozumiemy, że bywają przebite opony, silniki które nie potrafią odpalić, zaskakujące niedobory paliwa w zbiorniku albo popsuty mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wtedy z radością dotrzemy ażeby naprawić usterkę na miejscu. Stan pojazdu może wpłynąć na decyzję, że potrzebna okaże się autolawety bądź autoautolawety, natomiast w przypadku samochodów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy do tego nieustannie przygotowani. Będziesz mógł jeszcze brać pod uwagę współpracę w sprawie zabezpieczenia przestrzeni zajścia. Na jakiejkolwiek szosie, w dowolnym miejscu, w którymkolwiek zakamarku – to jest nie ważne gdzie utknął Twój samochód. My to stanowisko znajdziemy żeby Tobie dopomóc. Gdyż mapa rodzimych tras nie stanowi dla nas tajemnic.

NASZA GALERIA


Pamiętaj nasz kontakt. W sumie to numer do przyjaciela! Gdziekolwiek się znajdziesz my w całej Polsce wyczekujemy na Twój telefon. Dzwoń o każdej porze dnia czy nocy. Pojawimy się – na pewno! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa MegaHol.Bo w potrzebie zawierz przyjaciołom.


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety albo autolawety dochodzą do głosu jeżeli rozważamy szybki oraz prosty sposób przewozu zniszczonych pojazdów. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna legalna metoda bowiem holowanie jest absolutnie prawnie wzbronione. Nasza pomoc drogowa za granicą zarządza wieloma branżowymi, świetnie wyposażonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także wysoko wykwalifikowaną kadrą. Pojazd będzie pod opieką naszych pracowników zupełnie zabezpieczony w momencie załadunku oraz w transporcie. Przewieziemy na określone miejsce pewnie i całodobowo zarówno pojazd jak i jego pasażerów.


Oczywiście gdy pozwolą na to przepisy, a także stan pojazdu każdorazowo możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Ten zestaw może przemieszczać się po trasie z szybkością do 60 km/h, jednakże na holowanie jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.24 godziny na dobę będziesz mógł na nas polegać:

  • Niepłatne usługi z OC stłuczki i w granicach Assistance
  • Przewóz na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach czy przeciągnięcie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego

Przejrzyj detale! Przyjaciel z zagranicy czuwa gotowy do realizacji zadań!Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki to jest kłopot jeżeli na drodze awarii ulegnie samochód ciężarowy. Ograniczenia ruchu na drodze to zazwyczaj norma w przypadku awarii TIR-a. W takim przypadku wielokrotnie holowanie jest wyłącznym ratunkiem odblokowania drogi. Z takim dylematem poprzednio mnóstwo razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sytuację natychmiast i efektywnie.


Branżowy sprzęt przyzwala nam na holowanie każdego typu pojazdu. Pierwszorzędnej klasy profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy umożliwiają nam bezpiecznie oraz sprawnie przewieźć pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w przypadku kiedy jest to oczekiwane. Nie ma dla nas ciężko dostępnych stanowisk, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydostania. Chociażby TIR-a po incydencie drogowym wydostaniemy z wykopu oraz umieścimy na kołach.


Możemy ponadto dostarczyć odpowiedni samochód do transportu materiałów transportowanych w zepsutym aucie. Pozbieramy, przepakujemy i dowieziemy zgodnie z życzeniem gestora ładunku.


24 godziny na dobę nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i stabilizacji dyżuruje kompetentna, wykwalifikowana załoga. Duże zaplecze pozwala nam bez względu na pogodę każde wezwanie przeprowadzić w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo usterek może być łatwych do usunięcia. To prawda, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy czasami nalanie do zbiornika złego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przedziurawiona opona wstrzymują dalszą podróż, jednak są zdecydowanie łatwe do wyeliminowania na miejscu. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa przez całą dobę proponuje bezpośrednie naprawy zrealizowane przez mobilny serwis. Nie potrzebna okaże się autolawety. Serwis przybędzie na miejsce awarii najszybciej, a w palecie usług istnieje też pracujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Jakość jaką się odróżnia mobilny serwis to przeszkolona ekipa. Czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, nie bacząc na markę mogą się podjąć na trasie drobnych napraw w bardzo szerokim zakresie.


Wystarczy pojedynczy telefon. Ustalimy szczegóły awarii i markę pojazdu, a właściwie za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno w rejonie lokalizacji zdarzenia. Do każdego incydentu przystępujemy kompleksowo oczywiście po to aby w jak najlepiej dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Swoim kontrahentom mamy do zaproponowania szeroką propozycję usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. Dostarczymy bezawaryjnie zgarniarkę jak również duży spychacz oraz dowolną nawet nietypową z ogromnych maszyn drogowych. Maszyny rolnicze, szczególnie te potrzebujące szczególnej ochrony, również znajdują się w naszej ewidencji pojazdów, których transportu się podejmujemy. Znacząco mniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, lecz wagowo kłopotliwe mamy wszak dobrze przeszkolonych kierowców. Wachlarz naszych usług mieści dodatkowo transport ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, duży gruz i zdecydowanie więcej.


Możesz kalkulować taką usługę zarówno na terenie kraju tak jak i zagranicą. Podwaliną świadczenia tego standardu usług jest kompleksowa dokumentacja stwierdzająca nasze możliwości oraz kwalifikacje. Poza tym firma nasza zabezpiecza jednostkowe ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Gdyż pomoc drogowa MegaHol w 100% rzetelnie podejdzie do twojego kłopotu przez 24h na dobę i 365 dni w roku do tego w całym kraju, a nie jedynie w pobliskim regionie. Otóż to całe wieloletnie doświadczenie współdziałających nawzajem ośrodków, a także specjaliści z rutyną i oczywiście uznanymi kwalifikacjami. Organizując ten projekt spodziewaliśmy się efektu w postaci doskonałej skuteczności i jakości usług przy korzystnym stosunku wyceny.


Indywidualnej kalkulacji podlega każda usługa. Cena uzależniona jest od wielu składników: wykorzystanie części zamiennych, zakres robót przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, lokalizacja zajścia i rzecz jasna model samochodu, który serwisujemy.


Nasza pomoc, jaką przeprowadzamy ze względu na straty do której doszło w efekcie kraksy nie z Państwa winy, może być pokryta z OC winnego. Może być także wolna od opłat w sytuacji gdy rozporządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.


Najważniejszy jesteś Ty!
W sytuacji problemów Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem czeka przyjaciel z zagranicy który przenigdy nie nawala.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: