LAWETA LĘBORK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LĘBORK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, ma prawo wynikać z przykrego zdarzenia które przytrafić potrafi się w czasie jazdy, nie mniej jest nam miło, iż zechcieli Państwo skorzystać z oferty MegaHol. Usterki, kolizje i wypadki potrafią się nam zdarzyć chociażby w najmniejszej drodze. Niestety zazwyczaj bez wsparcia pomocy drogowej nic nie zdziałamy. Awarię paraliżującą podróż potrafimy wyeliminować drobną naprawą, prawdopodobna jest wulkanizacja opony na miejscu zdarzenia lub prozaiczna wymiana koła, gdy pojawia się taka potrzeba do wykorzystania posiadamy sztywny hol bądź przerzut lawetą ewentualnie autolawetą. Identyczne działania wykonujemy dla jakiegokolwiek rodzaju samochodu w tym oczywiście również dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Kierowcy i specjaliści mogą się zejść dokładnie na portalu MegaHol.pl. Są zawodowcami, którzy regularnie udzielają profesjonalnej pomocy w bardzo różnych okolicznościach. Transport lekkich pojazdów i ogromnych zestawów ciężarowych, ale też maszyn nie przedstawia dla naszej ekipy żadnego problemu bowiem mają do wykorzystania pełną gamę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Aktualnie bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy podchodzą do nich jak do najbliższych przyjaciół.


Firmy z wspólnej domeny pracują podobnie, jednak… W nas odnajdziesz to coś co posiada Twój najbliższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa zawsze podtrzyma cię zdecydowanym ramieniem. Przyjaciel któremu potrafisz uwierzyć bo jest przygotowany na dowolne zdarzenie.


Gdy przejeżdżając w obszarze Lębork spotka Cię na trasie przykre zajście niezwłocznie wybierz numer do MegaHol. Wybierz numer do przyjaciela, który będzie na pewno potrafił postępować w sytuacji kraksy ewentualnie awarii. Dotrzemy natychmiast. W naszej grupie są specjaliści którzy dowiozą mobilny serwis.


Nie ma takiej bariery abyśmy na szosie musieli odpuścić sobie drobne naprawy. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się niszczą, i czasem brakuje paliwa. I to wszystko może Cię spotkać powiedzmy gdzieś między zjazdami autostrady. Wtedy przyjeżdżamy aby usunąć wadę ku Twojej oraz naszej przyjemności. Jeśli może być niezbędne holowanie czy autoautolawety, bądź ewentualnie autolawety także nie będzie to stanowić dla nas problemu. Ubezpieczamy miejsce zdarzenia natychmiast po przyjeździe. Nie rozpamiętuj miejsca w którym Cię zatrzymało. Dróżka gminna bądź autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się problemu My natychmiast wiemy gdzie Cię znaleźć i wiemy jaki wybrać model pomocy. Ponieważ mapa regionalnych dróg nie jest dla nas zagadką.

NASZA GALERIA


Więc Zapamiętaj telefon do przyjaciela. Obojętnie gdzie będziesz my w całym kraju czekamy na telefon od Ciebie. Dzwoń. Godzina jest bez znaczenia skoro jesteś w potrzebie. Dojedziemy – możesz być pewien! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa MegaHol. Bo w kłopocie oczekuj przyjaciela.24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na efektywne usługi:

  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w ramach Assistance
  • Transport, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na drogę albo postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie błędnie zatankowanego paliwa lub dowóz paliwa

Odnajdź detale! Przyjaciel z Lębork czuwa zdecydowany do roboty!LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy i najprostszy sposób przetransportowania unieruchomionego pojazdu to autoautolawety lub autolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna poprawna forma bowiem holowanie jest tutaj prawomocnie zabronione. Specjalne pojazdy i oczywiście profesjonalna obsługa. Pomoc drogowa w rejonie Lębork ma podstawy żeby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do wykorzystania jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Na skutek tego możemy być pewni o bezpieczeństwo transportu samochodu, a także załadunku. Całodobowo zarówno niesprawny pojazd jak i jego podróżnych przywieziemy bezpiecznie na określone miejsce.


Niewykluczoną zmianę typu pomocy na holowanie można przedsięwziąć w każdej chwili o ile zezwalają na to paragrafy i stan techniczny pojazdu. Z maksymalną szybkością 60 km/h może przemieszczać się na trasie ten zespół, holowanie w tej sytuacji jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy samochód ciężarowy ulega na ulicy usterce to oczywiście spory problem, a my mamy tego świadomość. Zazwyczaj kolizja TIR-a prowokuje ograniczenie ruchu na drogach. W tej sytuacji podstawowym zadaniem staje się odkorkowanie drogi zatem zdarza się, iż prędko należy decydować się na holowanie. Często nasza pomoc drogowa efektywnie prowadziła podobne zadania.


Możemy przedsięwziąć holowanie każdego pojazdu ponieważ administrujemy branżowym sprzętem. Wśród posiadanego przez nas sprzętu są profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i kompletna paleta sprofilowanego sprzętu posiłkowego. Korzystając z tego, pewnie i sprawnie transportujemy samochody dostawcze i ciężarowe, zespoły ciężarowe lub autobusy. Chociażby TIR-a wyciągniemy z parowu, a potem ulokujemy na kołach bez względu na stan pojazdu bądź trudny dojazd.


Awaryjny pojazd może czasem przewozić ładunki, które nie uległy zniszczeniu, lecz potrzebują dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie tej usługi. Przywieziemy zgodnie z instrukcją, poprzednio przygotowując potencjalne porządkowanie terenu oraz przepakowanie materiałów.


Wykwalifikowana, rzetelna załoga przez całą dobę dyżuruje żeby zabezpieczyć Wam stabilizację i bezpieczeństwo. W każdej porze dnia i nocy, nie zważając na pogodę, rozwojowe zaplecze pozwala nam przeprowadzić każde zadanie.Mobilny serwis 24h


Są czasami proste w naprawie usterki. Przebita opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też zatankowanie do baku złego paliwa, zepsute wycieraczki jak również mnóstwo innych wstrzymujących dalszą podróż, ale tych które powinno się dać rozwiązać na miejscu. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście poleca natychmiastowe reperacje całodobowo. Jeśli mówić o lawecie jak się okaże, nie ma w tym wypadku dla niej zajęcia. Przez całą dobę, obok szybkiego serwisu jest także dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Obsługa, która hołubi mobilny serwis cechuje się dużym profesjonalizmem. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych próg drobnych napraw możliwych do wykonania na drodze jest wyjątkowo rozległy.


Oddzwonimy natychmiast jeśliby się okazało, że ten telefon jest zajęty. Nie wiele czasu nam potrzeba na reakcje. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce oraz chwila na telefoniczne rozpoznanie detali awarii, marki samochodu i rzecz jasna lokalizacji zajścia. Kierunkiem naszych poczynań jest w pełni pomóc kierowcy stąd do każdego z incydentów podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Naszym kontrahentom mamy do zaproponowania pełną propozycję usług, a w niej na przykład przewóz maszyn budowlanych. zgarniarka czy też spychacz to zaledwie przykład jednych z całego szeregu poważnych maszyn drogowych, jakie jesteśmy w stanie bezpiecznie przewozić. W grę wchodzi też transport dużych maszyn rolniczych. Nasza kadra jest szczegółowo przeszkolona również do transportu drobnych, lecz wagowo uciążliwych pojazdów powiedzmy wózków widłowych. Wachlarz naszych usług zawiera też transport ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i ciężki gruz.


Tego standardu usługę można u nas zadysponować na terenie naszego kraju. Transportu podejmujemy się również zagranicą. Zabezpieczamy kompletną dokumentacje i oczywiście ubezpieczenie.Dlaczego my?


Ponieważ MegaHol w całym kraju przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku oferuje Ci doświadczoną pomoc drogową. Bo mnóstwo ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło swoim rzeczoznawcom skonsolidować tutaj doświadczenie, umiejętności i Bo tak się złożyło, iż profesjonaliści z wielu ośrodków sprzymierzyli wszystkie zdolności i podzielili się doświadczeniem, praktyką oraz teorią. A nasza pomoc drogowa zaistniała na tej podstawie. W pierwszorzędnej skuteczności i jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu obecnie zaoferować w korzystnej cenie, widać dokładnie jak duży wpływ posiadał na to ten klucz postępowania.


Osobnej kalkulacji podlega dowolna usługa. Na cenę usługi oddziałują: przekrój prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zajścia, rodzaj pojazdu, który obsługujemy, a także wykorzystanie części zamiennych.


Nasze usługi utrzymują przystępne wyceny, jakkolwiek mogą też być darmowe jeśli Państwo przedstawią odpowiednie ubezpieczenie Assistance ewentualnie jeśli nasza usługa jest zawiniona wcześniejszą kraksą do której doszło z winy osób trzecich i wydatki rozlicza się z OC sprawcy.


Stale jesteśmy pod ręką!
Na zgryzoty Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem czeka przyjaciel z Lębork który absolutnie nie nawala.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: