LAWETA ŁEBA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁEBA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiepło witamy na MegaHol.pl portalu dedykowanym szeroko kojarzonej pomocy drogowej. W każdej podróży powinno się być przygotowanym na okoliczność współuczestnictwa w wypadku bądź kolizji albo powstania niesprawności choćby i w nowoczesnym samochodzie. W większości takich incydentów niezbędne jest wówczas wsparcie profesjonalnej pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu awarii uniemożliwiającej jazdę, wymiana koła lub naprawa opony, holowanie tradycyjne czy na sztywnym holu, transport lawetą… Bliźniacze działania prowadzimy dla jakiegokolwiek rodzaju samochodu w tym oczywiście także dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Na łamach naszego portalu MegaHol.pl łączymy fachowców z kierowcami. Nasi specjaliści, regularnie w bardzo różnych sytuacjach udzielają kompetentnej pomocy. Dysponują mobilnym serwisem i wulkanizacją, wszelkim transportem zarówno lekkich samochodów tak jak i ciężkich zespołów ciężarowych lub maszyn. Już bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy podchodzą do nich jak do najbliższych przyjaciół.


Ta firma funkcjonuje jako zdecydowanie odmienna. My możemy być jak twój najlepszy przyjaciel, wyjątkowa pomoc drogowa od początku zdeterminowana by udzielić ochrony. Taki przyjaciel, jaki jest gotów na każdą sytuację zatem wolno mu w pełni zaufać.


Uczestniczyłeś w kolizji bądź zaskoczyła Cię awaria w bliskiej odległości od Łeby? Prędko znajdź numer do MegaHol. Do przyjaciele który na pewno jest blisko oraz doskonale wie jakie akcje powinno się zrealizować by uporać się z defektami. Zjawimy się na miejscu zaskakująco szybko. Pojawimy się z doświadczoną załogą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy to wcale nie będzie trudność, która na poboczu jezdni mogła by zaistnieć dla nas trudnością nie do rozstrzygnięcia. Życzymy wam byście niezawodnie przejeżdżali krajowe ulice, ale rozumiemy, że zdarzają się przekłute opony, silniki które nie potrafią odpalić, zaskakujące niedostatki paliwa w zbiorniku czy uszkodzony mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wtedy z radością dotrzemy aby naprawić niesprawność na miejscu. Stopień uszkodzenia pojazdu może wpłynąć na decyzję, że nieunikniona okaże się autolawety względnie autoautolawety, a w przypadku pojazdów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy na to każdorazowo przygotowani. Otrzymujesz pewność, że przestrzeni zajścia nie porzucimy niezabezpieczonej. Utknąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – w każdym przypadku jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie jest to bariery. Zlokalizujemy dowolne miejsce i udzielimy pomocy. A to z tego powodu, że zlokalizujemy każdą ścieżkę na tutejszym obszarze.

NASZA GALERIA


Bez telefonu do przyjaciela absolutnie nie jedź w podróż. W całej Polsce potrafi być bardzo przydatny. Kontakt będzie na pewno dostępny 24 godziny na dobę. Przybędziemy z pomocą – na bank! Bo tak właśnie działa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciele zasadniczo tacy są.Możemy objąć Cię troską przez całą dobę:

  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Usługi w granicach Assistance oraz niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach czy wydostanie go na drogę

Przejrzyj niuanse! Przyjaciel z Łeby bezwzględnie jest gotowy do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta czy autoautolawety to oczywiście jeden z szybszych i najspokojniejszy sposób przewiezienia niesprawnego pojazdu. Możemy również postawić na holowanie, jednak aktualnie na autostradzie wygląda to zupełnie inaczej bowiem tu ten typ transportu pojazdów jest prawomocnie zabroniony. Specjalne pojazdy i oczywiście rzetelna obsługa. Pomoc drogowa w rejonie Łeby nabyła podstawy by być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do wykorzystania jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W momencie załadunku oraz transportu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Dowieziemy na wyznaczone miejsce pewnie oraz całodobowo tak samo pojazd jak też jego podróżnych.


Oczywiście jeśli pozwolą na to paragrafy oraz stan pojazdu każdorazowo możemy zdecydować się na holowanie. Ten zespół zdecydowanie powinien poruszać się po trasie z szybkością do 60 km/h, lecz na holowanie jesteśmy w każdej chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Usterka pojazdu ciężarowego na drodze, z czego zdajemy sobie sprawę, to spory kłopot. Utrudnienia ruchu na drodze to niestety norma w sytuacji niesprawności TIR-a. Wówczas holowanie staje się niejednokrotnie nieuniknione. Pomoc drogowa z Łeby daje sobie radę doskonale z takim problemem.


Specjalny sprzęt przyzwala nam na holowanie dowolnego modelu pojazdu. Wśród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna paleta sprofilowanego sprzętu dodatkowego. Czerpiąc z tego, bezpiecznie oraz odpowiedzialnie przewozimy samochody dostawcze i ciężarowe, zespoły ciężarowe i autobusy. Ani uciążliwy dostęp, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie utrudni nam wyciągnięcia TIR-a z jaru, a także postawienia go na kołach.


Awaryjny pojazd może czasem transportować ładunki, które nie przepadły ulegając skasowaniu, ale wymagają przewiezienia do odbiory. Jesteśmy przygotowani na powołanie takiej pomocy. Załatwimy natychmiast transport alternatywny oraz brygadę, która profesjonalnie przepakuje towary.


Waszego bezpieczeństwa i spokoju 24 godziny na dobę strzeże kompetentna, wyspecjalizowana kadra. Którekolwiek zlecenie dzięki okazałemu zapleczu jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć, bez względu na warunki pogodowe, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Nieskomplikowane do rozwiązania usterki bywają wielokrotnie. Są to niesprawności paraliżujące dalszą jazdę, jednak nietrudne do wyeliminowania od ręki. Choćby uszkodzone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przebita opona albo niedobór oleju, paliwa czy czasami nalanie do zbiornika innego paliwa. Na szczęście lokalna pomoc drogowa całodobowo świadczy szybkie reperacje zrealizowane przez mobilny serwis. Nie konieczna okaże się autolawety. W całodobowej ofercie pomocy jest także mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis przybędzie najszybciej.


Mechanicy z umiejętnościami to klejnot jakim gospodaruje mobilny serwis. Czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, bez względu na markę mogą się podjąć na ulicy drobnych napraw w bardzo bogatym przekroju.


Zatelefonować wystarczy wyłącznie raz. Po zdefiniowaniu detali awarii, marki samochodu i lokalizacji ściągamy niezbędny sprzęt na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. Całościowe nastawienie do potencjalnych incydentów jest esencją naszego działania gdyż naszym kierunkiem jest w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest sprawna reakcja na listę wymagań konsumentów dlatego też w palecie usług odnajdziecie Państwo również przewóz maszyn budowlanych. Dowolną ciężką maszynę drogową, spychacze czy przypuśćmy zgarniarki jesteśmy w stanie przewozić prędko i oczywiście bezpiecznie. Maszyny rolnicze, tym bardziej te potrzebujące indywidualnej ochrony, też znajdują się w naszej specyfikacji pojazdów, których przewozu się podejmujemy. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi pojazdami, ale potrzebują specyficznej troski gdyż są to pojazdy rzeczywiście drobne, ale ciężkie. Dlatego wyszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą taką usługę. Kierujemy taborem pozwalającym na przewóz towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy. To ma prawo być trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie przewieziemy jakikolwiek nietypowy towar.


Takiego typu usługę można u nas zamówić na terenie naszego kraju. Transportu podejmujemy się także zagranicą. Zapewniamy całkowitą dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Otóż kompetentna pomoc drogowa MegaHol jest osiągalna nie wyłącznie w tym rejonie, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Z tego powodu, że to całe długoletnie doświadczenie współdziałających wzajemnie ośrodków jak również fachmani z rutyną i uznanymi kwalifikacjami. Otóż z tego powodu w dobrej cenie otrzymujecie usługi na znakomitym, specjalistycznym szczeblu.


Na każdą usługę spoglądamy indywidualnie, a potem jakąkolwiek jednostkowo wyceniamy. Na gotową cenę mają wpływ: czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, charakter robót przeprowadzonych na miejscu, zastosowanie części zamiennych, typ samochodu, który serwisujemy i rejon zdarzenia.


Nasze zlecenia utrzymują przystępne wyceny, ale mogą też być wolne od opłat gdy Państwo mają optymalne ubezpieczenie Assistance względnie jeśli nasza działalność jest wywołana wcześniejszą stłuczką do której doszło z przyczyny osób trzecich i wydatki opłaca się z OC sprawcy.


W każdym przypadku masz nas pod ręką!
Niesprawność? Kraksa? Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Łeby jest gotów do pomocy wręcz czeka na kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: