LAWETA ZADAR 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZADAR i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu MegaHol.pl dedykowanego pomocy drogowej w obszernym znaczeniu oferowania tej usługi. W każdej podróży musisz być przygotowanym na możliwość współuczestnictwa w wypadku lub stłuczce względnie pojawienia się awarii nawet w nowym samochodzie. Wówczas zwykle korzystnie jest posiadać wsparcie pomocy drogowej. Transport niesprawnego samochodu lawetą lub przy zastosowaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, lecz realna jest zazwyczaj wymiana koła czy wulkanizacja uszkodzonej opony, względnie drobna naprawa wykonana na miejscu prostej awarii, a często utrudniającej dalszą podróż. Takie problemy mają wszystkie samochody od osobówki do ogromnych TIR-ów. Portal MegaHol.pl jest miejscem gdzie kierowca w biedzie znajdzie specjalistów. Sytuacje bywają różne, ale nasi mechanicy zawsze i profesjonalnie potrafią dostarczyć efektywnej pomocy. Przewóz lekkich samochodów i ciężkich zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie stanowi dla tej ekipy żadnego kłopotu bo otrzymują do wykorzystania całą rodzinę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników priorytetem dlatego do każdego przypadku przystępują nadzwyczaj indywidualnie jakby dotyczyło to ich osobistych przyjaciół.


Ta firma naprawdę jest całkowicie odmienna. Ta inspirująca pomoc drogowa aby udzielić Ci porady wyruszy bezzwłocznie niby jak Twój najbliższy przyjaciel. I tylko przyjaciel jest gotowy Tobie poradzić w jakiejkolwiek sytuacji, dlatego jesteś w stanie mu zawierzyć.


W okolicy Zadar przytrafiło się zdarzenie w rezultacie którego zaliczyłeś kraksę lub doszło do niesprawność auta? Nie trać czasu na szukanie porady tylko wykonaj telefon do przyjaciela, do MegaHol. Dojedziemy błyskawicznie. Dowieziemy mobilny serwis i oczywiście wyuczonych fachmanów.


Defekty to nasza specjalizacja stąd podejmujemy na poboczach jezdni różne drobne naprawy. Stanie się dla nas radością dopomóc Ci w błyskawicznej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa albo w wymianie lub naprawie koła. Każdorazowo również jesteśmy przygotowani na sytuacje, że potrzebna będzie autolawety, autoautolawety lub holowanie. Chronimy rejon zajścia natychmiast po przybyciu. Stanąłeś na autostradzie, trasie ekspresowej, a nawet na dojazdowej ścieżce – w każdym przypadku masz luksus rozumiejąc, że dla nas nie jest to przeszkody. My oczywiście wiemy gdzie jesteś zlokalizowany, a w konsekwencji jak można Ci dopomóc. Bowiem na naszym obszarze znamy każdą trasę czy wojewódzką czy gminną.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj nasz kontakt. To jest telefon do przyjaciela! Umie być pożyteczny na obszarze całej Polski. Dzwoń o którejkolwiek porze każdego dnia. Trafimy na miejsce – niechybnie! Albowiem MegaHol, sprawna pomoc drogowa, faktycznie taka jest. Przyjaciół znajduje się w potrzebie.W dzień i w nocy możesz rozważać naszą usługę:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa lub usuniecie paliwa źle wlanego
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji, a także w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

Jeśli masz czas zerknij w niuanse! Przyjaciel z Zadar jest zdecydowany do pracy!LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety ewentualnie autolawety wkraczają w grę jeśli zamierzamy zastosować szybki i prosty model przewozu defektowych samochodów. Możemy jeszcze zdecydować się na holowanie, lecz już na autostradzie wygląda to całkowicie inaczej gdyż tu taki sposób przewozu pojazdów jest prawnie zakazany. Specjaliści, a także kompletnie wyposażona flota branżowych pojazdów to moc jaką zarządza pomoc drogowa w rejonie Zadar. Dla pasażerów mamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Zabezpieczenie załadunku oraz transportu samochodu jest gwarantowane dzięki obecnemu zabezpieczeniu.. Pojazdy i potencjalni podróżni będą przez całą dobę dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Oczywiście jeśli dopuszczają to przepisy i stan techniczny pojazdu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. Z szybkością 60 km/h może przemieszczać się na trasie taki zespół, holowanie w tej sytuacji wydaje się być po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to kłopot kiedy na trasie podlega usterce pojazd ciężarowy. TIR jeśli ulegnie usterce zazwyczaj może być początkiem kłopotów na drodze. Wielokrotnie wyłącznym ratunkiem udrożnienia drogi musi być holowanie. W takim przypadku powinno się zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Specjalistyczny sprzęt przyzwala nam na holowanie jakiegokolwiek typu samochodu. Potrafimy bezpiecznie oraz odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce choćby skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy czy dostawczy, bo umożliwia nam to wysokiej próby naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i sztywny hol. TIR w kanale sterczący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy dzieje się to w trudno osiągalnym miejscu, zostanie przez nas wystawiony i ustawiony do pionu.


Gdy będzie konieczny przewóz materiałów transportowanych przez niesprawny samochód też się takim kłopotem zainteresujemy i przygotujemy ich transport. Zaaranżujemy niezwłocznie transport alternatywny oraz ekipę, która sprawnie przepakuje produkty.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem dlatego 24 godziny na dobę dyżuruje nad nim nasza doświadczona, wyspecjalizowana kadra. W każdym momencie doby, nie bacząc na warunki pogodowe, rozwojowe zaplecze pomaga nam urzeczywistnić obojętnie jakie zadanie.Mobilny serwis 24h


Nietrudne w naprawie niesprawności bywają najczęściej. Ubytek oleju, paliwa czy czasami dolanie do baku niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów paraliżujących dalszą drogę, jednak łatwych do wyeliminowania przypadków usterek. Lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w tych wypadkach może się 24 godziny na dobę wykazać elastycznością. Laweta nie będzie miała tu zastosowania. W rejon zdarzenia serwis dotrze najszybciej, a w bogatym wachlarzu usług istnieje również mobilny punkt wulkanizacji działający przez całą dobę.


Jakość jaką się odróżnia mobilny serwis to przeszkolona załoga. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, nie bacząc na markę mogą się podjąć na ulicy drobnych napraw w bardzo szerokim zakresie.


Zatelefonować wystarczy tylko raz. Kilka minut rozmowy to moment, który jest nam potrzebny do określenia niuansów awarii, marki samochodu i miejsca zdarzenia i w kilkanaście chwil zjawimy się na miejscu zdarzenia. Każdy przypadek rozpatrujemy kompleksowo tak by w największym stopniu dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim kontrahentom mamy do zaproponowania pełną paletę usług, a wśród nich na przykład przewóz maszyn budowlanych. koparka gąsienicowa ewentualnie walec to jedynie przykład jednych z wielu wielkich maszyn drogowych, jakie jesteśmy w stanie bezpiecznie przewozić. Maszyny rolnicze, zwłaszcza takie zmuszające do nie typowej dbałości, podobnie znajdują się na tej liście pojazdów, których transport przyjmujemy. Lokalna kadra jest wszechstronnie wyszkolona także do transportu małych, lecz wagowo dokuczliwych pojazdów na przykład wózków widłowych. W czasie transportu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy z naszego branżowego taboru. Duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i oczywiście… dużo więcej różnych nietypowych ładunków.


Będziesz mógł zakładać tą usługę tak samo na obszarze kraju jak również zagranicą. Wszystkie nasze usługi opatrzone są stosowną dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Z tego powodu, że MegaHol to specjalistyczna pomoc drogowa czynna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie tylko w miejscowym rejonie, a w całym kraju. Z tego powodu, że doświadczenie, umiejętności i kwalifikacje specjalistów z wielu ośrodków kumulują się w jednym miejscu. Otóż z tego powodu w niewygórowanej cenie otrzymujecie usługi na znakomitym, kompetentnym poziomie.


Indywidualnej kalkulacji podlega każda usługa. Cena uzależniona jest od różnych czynników: czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, zakres czynności przeprowadzonych na miejscu, zastosowanie części zamiennych, rodzaj samochodu, który obsługujemy i rejon zdarzenia.


Należałoby ochronić się przez wykupienie adekwatnego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi mogą być bezpłatne podobnie jak w momencie gdy powinny być spłacone z OC winnego kolizji.


Masz asekurację!
Wyłącznie Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Zadar jest gotów do pomocy więc czeka na kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: