LAWETA ŁASK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁASK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy rzetelnie podkreślić, iż naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to na szczęście nie oznacza, że wzbraniamy się od realizacji innych wezwań, a zgoła odwrotnie zarządzając profesjonalnie wyposażoną infrastrukturą potrafimy  obsłużyć kilka zamówień jednocześnie. Swoich klientów traktujemy tak jak przyjaciół, a to kluczowy krok do udzielenia pomocy również tym którzy poruszają się trochę mniejszymi wozami. Biorąc to pod uwagę,  każdy z wszystkich oddziałów, rozlokowanych po całej Polsce, jest gotów w identycznym zakresie na holowanie samochodów ciężarowych jak i każdego innego pojazdu.


Wszędzie może ci się przytrafić defekt na drodze. Jest w stanie to się zdarzyć dokładnie w przestrzeni naszego Łask, i w takim przypadku będziesz mógł szybko prosić o współpracę MegaHol, to korzystne podejście. Natomiast może zdarzyć się, że nie zajdzie uzasadnienie holowania. Mobilny serwis to dzisiaj bezwzględnie jest absolutnie obowiązkowa usługa, a jeśli do tego dołożymy wyspecjalizowaną kadrę to dotrzemy do was z profesjonalnym warsztatem. Więc, może się zdarzyć, że zlikwidujemy defekt na miejscu zdarzenia.


Dowolną usterkę zawsze jesteśmy w stanie naprawić Jak do tej chwili zawsze rozstrzygaliśmy skutecznie problemy, nabraliśmy zatem zaufania do własnych możliwości. Drobne naprawy, jakie warto przeprowadzić praktycznie w rejonie awarii to dla pomocy drogowej zazwyczaj tuzinkowe niesprawności, a kierowcom uniemożliwiają dalszą drogę. Zakończyły się sezony kiedy potrzebowałeś przewozić ze sobą duży zakład samochodowy ponieważ dzisiaj drobnymi remontami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, odpalając zamarznięte motory czy może zmieniając w mżawkę skasowane wycieraczki.


Nie rozmyślaj o tym, lecz miej to na względzie. Jeżeli całkowicie nie orientujesz się w terenie, nie potrzebujesz się martwić, ponieważ my wyczekujemy nieopodal za miedzą. Przyjaciel cię nie rozczaruje, potrafi rozpoznać w naszym rejonie wszelkie zakamarki i odszuka cię nawet gdybyś sam nie wiedział gdzie masz awarię. Zaszła potrzeba interwencji wtedy dzwonisz, rzecz jasna nie istotne o której godzinie, twoi przyjaciele czuwają przez pełną dobę. Dotrzemy na pewno dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Właśnie tak właściwie mamy.Ręczymy za współpracę o każdej porze dnia lub nocy:

  • Wydobycie samochodu na jezdnię albo stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa źle wlanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki , a także w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Żeby rozproszyć wszystkie obiekcje na naszej stronie jesteś w stanie zapoznać się z naszą całą ofertą. Lecz na pewno jesteś w stanie w Łasku polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno posiadała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie znaczy to wcale, iż nasze profesjonalne lawety lub autolawety nie są zaadaptowane do transportu różnych samochodów. Holowania pojazdu osobowego próbuje podjąć się każdy prowadzący używając liny holowniczej, my jednak rekomendujemy by zawsze w podobnych okolicznościach sięgać po ekspertów.


Zdecydowanie tą poradę trzeba wziąć na serio. Zdecydowanie najistotniejszym wydaje się być doświadczenie i profesjonalizm usługi. Również stosowny sprzęt, gdyż zwykła linka holownicza potrafi stać się zawodna. Należy jeszcze mieć na uwadze, że holowanie takiego standardu na autostradzie lub trasie szybkiego ruchu bezwzględnie jest zabronione. Oczywiście tu właśnie może być miejsce dla specjalistycznego sprzętu i brygad pomocy drogowej MegaHol.


W profesjonalnym taborze obecne są lawety, lub też autolawety przystosowane do wszelkiego rodzaju samochodów. Przerzut pojazdów to nasza praca, zatem o każdej porze wolno państwu nas przywołać byśmy fachowo wykonali zamówioną u nas pracę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie nasz żywioł. Zawsze w przewozie aut ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy być zawsze pośród najdoskonalszych. Ważnym krokiem do osiągnięcia wymarzonego ideału musi być wartościowa paleta i wartość wszystkich usług. Usterka Tir-a na szosie, takiego zdarzenia rzecz jasna nie życzymy nikomu, natomiast przecież jak wiemy, to się zdarza. Usterka na drodze dwupasmowej jest zdolna wyizolować z ruchu jeden pas i stać się inspiracją tasiemcowych korków. Jest także oczywiste, że rezultat jest w stanie być także groźniejszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej drodze. Zatem cenni zawsze są specjaliści od krótkich napraw w terenie, i oczywiście gwarantowanego przewozu aut.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także koniecznym sprzętem pobocznym takim, jaki zapewnia wydostanie masywnego TIR-a z dołu i postawienie go na kołach. Posiadamy, jak się zdaje optymalne narzędzia, żeby wykonać zabieg bezkolizyjnej reperacji po pierwotnym oczyszczeniu ulicy z awaryjnie uwięzionego, trudnego samochodu. Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, duży kalejdoskop uciążliwych pojazdów przywieziemy prędko i solidnie przez 24 godziny na dobę.


Rękojmią klasy naszych usług jest również kompetentna kadra dostępna zawsze dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Pokonanie problemu może także okazać się maksymalnie przeciwne no i holownik i niskopodwoziówka na szczęście nie będą wskazane. Może jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w rejon zdarzenia dojedzie zasadniczo szybciej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie skasują przyczynę usterki, chociażby na autostradzie.


Od wulkanizacji opon po minimalne reperacje silnika na oczywiście zawsze jest gotów mobilny serwis. Zastęp mobilnego serwisu odjeżdża całkowicie zorganizowany , a zawdzięcza to obszernemu wywiadowi, który przeprowadzamy w czasie otrzymania zlecenia. Rzeczywiście w momencie reperacji zawsze może się ujawnić, iż niesprawność jest poważniejsza niż sugerowały prognozy , ale wówczas natychmiast zawsze jest ściągana, czekająca na polecenie autolawety lub naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Awarie, aczkolwiek bliźniacze pozostają jednak nadzwyczaj rożne, dlatego też do wszelkich zamówień przystępujemy jednostkowo. Wszyscy kontrahenci maja prawo do fałszywej analizy, to my jesteśmy ekspertami i możemy odpuścić przyjaciołom rozpatrując każde wezwanie osobiście. Firmowi mechanicy, dostając odciążenie wyśmienicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, wyjmują z tych konsultacji tylko optymalne porady.Transport niskopodwoziowy

Administrujemy dużą infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników w tej sytuacji wydało nam się naturalnym zwiększenie firmowej propozycji o przewóz sporych maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy rolniczych. Właściwe wykorzystanie potencjału załogi obniża globalne nakłady na działalność, no i tym samym obniża wartość usługi dla pojedynczego kontrahenta, było by kuriozalne gdybyśmy takiego potencjału nie zauważyli.


Przewozy organizujemy w kraju i zagranicą skutecznie dostarczając na wskazane położenie maszyny począwszy od masywnych choć małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz busy czy pikapy. Oraz bagaże w postaci ładunków ponadnormatywnych czy transportów dłużycowych będą mogły być obiektem tej usługi.


W związku z tym, że bezpieczeństwo ładunku jest w tym wypadku na pierwszym miejscu to przy wzięciu pod uwagę wszelkich środków bezpieczeństwa, natomiast i tak od początku ubezpieczamy frachty. Przenigdy nie zarzucamy swoich kontrahentów załatwianiem procedur i uzyskiwaniem certyfikatów koniecznych do realizacji zleconego frachtu.Dlaczego my?

A czemu tym razem nie? Niech będzie na pewno, że MegaHol. Próbujemy sobie tutaj wypisywać, że jesteśmy najlepsi, ale nikt kto tak pisze nigdy nie obniża zdolności innych. Jest wiele pomocy drogowych poniekąd mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże niewątpliwie każda kończy wszystkie zlecenia.


Odważ się jednak zagłębić w ten temat. Nasza firmowa sieć warsztatów to formacja na którą składa się cały szereg wspólników, co przynosi nam uprawnienie by przedkładać w ofercie znacznie bardziej uniwersalny tabor niż oferta pojedynczego zakładu. Tak samo sytuacja ma się z wyspecjalizowaną kadrą, jak również z kierowcami o właściwych kompetencjach czy doświadczeniu.  Platforma zespołów ulokowanych nieopodal zdarzenia, współpracując ściśle ze sobą wykorzystuje sposobność wysłania pomocy z najbardziej dopasowaną do okoliczności kadrą i optymalnym sprzętem.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się dokładnie z tego powodu i jesteśmy szczęśliwi, że definiuje regułę świadczenia naszych usług. Dotrze konkretnie do was starannie wyszukana drużyna fachmanów, prawdopodobnie z małego punktu w którym łączą ich więzy rodzinne lub przyjaźni, ale będą mogli liczyć na natychmiastową interwencję całej pajęczyny.


Indywidualna kalkulacja prac powoduje, że często będziecie mieć niższe wydatki niż oczekujecie. Zamówienia z OC i Assistance przeprowadzamy w limicie ubezpieczenia.


To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie jedynie. Czekający na Twój kontakt przyjaciel z Łask.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: