LAWETA BRNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BRNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością odnotowujemy Państwa wizytę na stronach portalu MegaHol.pl oddanego sprawom rozmaitych aspektów funkcjonowania pomocy drogowej. Nawet najszybsza podróż może skończyć się wypadkiem, stłuczką czy chociażby awarią. W takiej sytuacji najczęściej dobrze jest otrzymać wsparcie pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu powstania niesprawności utrudniającej podróż, wymiana koła lub wulkanizacja opony, holowanie klasyczne czy na sztywnym holu, przerzut lawetą… Identyczne zadania wykonujemy dla każdego modelu samochodu w tym oczywiście też dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Portal MegaHol.pl jest miejscem gdzie kierowca w biedzie zastanie specjalistów. Okoliczności bywają różne, lecz nasi specjaliści zawsze i profesjonalnie zdołają udzielić skutecznej pomocy. Rozporządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem tak samo lekkich samochodów jak i całych zestawów ciężarowych lub maszyn. Obdarowało nas zaufaniem niemało kierowców natomiast nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim nastawieniem.


Nasza jednostka naprawdę jest zupełnie odmienna. Ta pomoc drogowa jest jednak jak zaufany przyjaciel, który wyjedzie pilnie żeby udzielić Tobie pomocy. Przyjaciel jakiemu potrafisz zawierzyć bo jest gotowy na nawet zaskakujące zdarzenie.


W okolicy Brno doszło do zajścia w wyniku którego brałeś udział w kraksie lub miałeś awarię? Nie marnuj czasu na wyszukiwanie odpowiedniej usługi tylko wystukaj numer do przyjaciela, do PDS24h Marek Chudzik. Przyjedziemy natychmiast. Pojawimy się z kompetentną brygadą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Absolutnie nie ma żadnych barier żeby zrealizować na trasie wszystkie drobne naprawy. Wymiana lub naprawa koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te i znacznie więcej kolejnych drobiazgów wyremontujemy dla Ciebie na miejscu z przyjemnością. Stan samochodu może spowodować, że niezbędna okaże się autolawety albo autoautolawety, a w sytuacji samochodów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy do tego każdorazowo gotowi. Po przyjeździe skutecznie wspomożemy ochronić przestrzeń zajścia. Nie rozpamiętuj lokalizacji, w której utknąłeś. Droga gminna albo autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się kłopotu Wystarczy nam kilka chwili po to by Cię znaleźć oraz dostarczyć skutecznej pomocy. Gdyż mapa okolicznych dróg nie jest dla nas tajemnicą.

NASZA GALERIA


Zatem Pamiętaj numer do przyjaciela. Nawet na terenie całej Polski absolutnie Cię nie rozczaruje. Jesteś w stanie telefonować o każdej porze. Zajedziemy – możesz być pewien! I taka bezwzględnie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciół poznaje się w biedzie.Oczywiście i w dzień i w nocy możesz kalkulować naszą pomoc:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa względnie usuniecie paliwa mylnie zatankowanego
  • Pomoc w ramach Assistance oraz niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Brno czuwa zdeklarowany do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz wadliwych pojazdów może być szybki oraz funkcjonalny kiedy do tej usługi użyta zostanie autolawety lub autoautolawety. Wielokrotnie zauważamy na trasach prywatnie holowane samochody, jednakże warto wiedzieć, że taki format wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjne zabroniony. W rejonie Brno administrujemy znakomicie zaopatrzonymi branżowymi pojazdami z fachową załogą. W skład flotylli wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Dzięki temu jesteśmy pewni o zabezpieczenie przewozu samochodu i oczywiście załadunku. Uszkodzony samochód, a także wszystkich podróżnych całodobowo dowieziemy szybko oraz bezpiecznie na określone miejsce.


Wolno państwu zawsze zmienić dyspozycję oraz podjąć decyzję o holowaniu, jednak musi na to pozwolić stan pojazdu i paragrafy. Oczywiście jesteśmy na taką ewentualność przygotowani. Warto jednakże żeby mocodawca posiadał wiedzę, że ten zestaw zdecydowanie powinien poruszać się jedynie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to kłopot kiedy na trasie podlega kolizji samochód ciężarowy. Zepsuty TIR na wiele godzin może skomplikować ruch na drodze. Częstokroć jedynym ratunkiem odblokowania drogi wydaje się być holowanie. W takim przypadku warto zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Specjalistyczny sprzęt będący na naszym wyposażeniu przyzwala na holowanie dowolnego pojazdu. Wysokiej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy umożliwiają nam solidnie i sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy czy autobus w momencie kiedy jest to wskazane. Każdy pojazd potrafimy ustawić na kołach uprzednio wyciągnąwszy go z jaru nawet TIR-a, chociażby znajdował się w fatalnym stanie i w trudno przystępnym położeniu.


Jeżeli będzie użyteczny przewóz towarów przewożonych przez niesprawny samochód także się tym problemem zainteresujemy i zaaranżujemy ich transport. Przepakujemy je i przywieziemy na wyznaczone miejsce.


24 godziny na dobę kompetentna, wykwalifikowana kadra dba by zagwarantować Wam zabezpieczenie i wewnętrzny spokój. Duże zaplecze umożliwia nam bez względu na warunki atmosferyczne dowolne zamówienie przeprowadzić w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Wśród awarii zawsze będą też te nieskomplikowane do rozwiązania. Nie może być dylematem mała usterka nawet jeżeli paraliżuje dalszą jazdę. Zepsute wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona bądź niedobór paliwa czy oleju, względnie wymiana pomyłkowo wlanego do zbiornika innego rodzaju paliwa to takie przykłady z którymi powinno się móc rozprawić z dala od warsztatu. Tutaj kształtuje się furtka w której pokazać się powinna lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Jeśli chodzi o lawetę to jak się okaże, nie ma w tym wypadku dla niej pracy. Bezzwłoczny dojazd to zaleta naszego serwisu szczególnie kiedy potrzebny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który całodobowo funkcjonuje w ofercie.


Mobilny serwis wynajmuje najlepszych specjalistów. Zakres drobnych napraw których są w stanie się podjąć na trasie, nie bacząc na markę i rodzaj pojazdu, jest właściwie ogromny.


Oddzwonimy bezzwłocznie gdyby się okazało, że nasz numer jest zajęty. Chwila rozmowy to moment, który jest nam potrzebny do ustalenia szczegółów usterki, marki pojazdu i lokalizacji zajścia później w kilkanaście minut będziemy na miejscu. Kierunkiem naszych przedsięwzięć jest w całości pomóc kierowcy więc do wszystkich incydentów podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Opinie klientów konstruują różnorodną paletę naszych usług wśród nich transport maszyn budowanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy też walce będą mieć u nas umożliwiony bezpieczny transport. Bierzemy pod uwagę również transport dużych maszyn rolniczych. Małe, ale ciężkie pojazdy powodują nieco mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, przyjmijmy skromniejszy samochód. To oczywiście wygoda jednak warto żeby prowadził go kierowca wyszkolony do tego typu usługi i dokładnie takich przygotowanych kierowców mamy w lokalnym zespole. Propozycja naszych usług obejmuje też przewóz towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Jeśli Masz dylemat z nietypowym towarem, powiedzmy trudny gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu zapisuj się do nas.


Takiego rodzaju usługę można u nas zapotrzebować na terenie całego kraju. Przewozu podejmujemy się też zagranicą. Podstawą świadczenia takiego typu usług jest pełna dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne oraz kompetencje. Poza tym grupa nasza zabezpiecza jednostkowe ubezpieczenie transportowanych ładunków.Dlaczego my?


Z tego powodu, że jesteśmy czynni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie wyłącznie w naszym terenie, a w całym kraju. Ze względu na to, że doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje profesjonalistów z całego szeregu ośrodków łączą się w jednym miejscu. Pomaga nam to szybko i efektywnie usunąć właściwie każdą awarię lub przewieźć każdy samochód z gwarancją wysokiej jakości i niewygórowanej ceny.


Na dowolną usługę spoglądamy indywidualnie, a zatem dowolną rozdzielnie szacujemy. Kalkulując wycenę zatrzymujemy uwagę na: użycie części zamiennych, przekrój prac przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, miejsce zdarzenia zajścia i rodzaj pojazdu, który obsługujemy.


Jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, ewentualnie do zniszczenia doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi mogą być bezpłatne, bowiem straty pokryte zostaną z OC winnego kraksy lub ubezpieczeniowej pomocy.


Masz gwarancję!
Zdarzył się kłopot ściągaj Pomoc drogową PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Brno który absolutnie nie zawodzi.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: