LAWETA BIELSKO-BIAŁA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIELSKO-BIAŁA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa surowe instytucje możesz wpaść wszędzie. My możemy być jak wasz zaufany przyjaciel, wspaniała pomoc drogowa w sposób naturalny dostępna by służyć ochroną. Przyjaciel jakiemu będziesz mógł zawierzyć bo jest gotowy na każdą sytuacje.


Przytrafiła Ci się usterka ewentualnie kraksa w sąsiedztwie Bielsko-Białej, nie czekaj , ale wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Dojedziemy natychmiast. Za nami nadjedzie mobilny serwis i profesjonalna załoga.


Drobne naprawy na ulicy to nie będzie problem. Nasze brygady w żadnym wypadku się nie poddają. Zmiana lub regeneracja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie i mnóstwo innych detali wyremontujemy dla Ciebie na miejscu z satysfakcją. Natomiast jeżeli będzie niezbędna autolawety, autoautolawety bądź holowanie to oczywiście stale czuwamy by nic nam nie utrudniło jej przyjazdu. Jeśli okaże się, że to jest nieodzowne każdorazowo zabezpieczamy rejon awarii albo kolizji. Czy jesteś na drodze gminnej, ekspresowej lub na autostradzie ostatecznie na nas nie robi żadnego wyrażania.. Wystarczy nam parę chwili żeby Cię znaleźć , a przede wszystkim dostarczyć szybkiej pomocy. Ulica wiejska lub krajowa – na naszym terenie znamy wszystkie spośród nich.


Utrwal w kontaktach telefon do przyjaciela. Choćby na terenie całego kraju absolutnie Cię nie rozczaruje. Kontakt na pewno jest aktywny 24 godziny na dobę. Zameldujemy się – masz na to gwarancje! Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h w ten sposób faktycznie postępuje. Pewna pomoc drogowa! Bo w kłopocie powierz swoje kłopoty przyjaciołom.


Będziesz mógł liczyć na naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach albo wydobycie go na jezdnię
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego
  • Usługi w zakresie Assistance , a także nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów

Jeżeli to nie kłopot przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Bielsko-Białej jest dyspozycyjny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety bądź autolawety dochodzą do głosu gdy zamierzamy zastosować szybki i oczywiście łatwy klucz transportu zepsutych samochodów. Na autostradzie jedynie z tej techniki przewozu możemy skorzystać bowiem holowanie jest tu prawomocnie zakazane. Pewność zapewniają nam kompletnie zaopatrzone, profesjonalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) i zawodowa brygada. Dzięki temu możemy być spokojni o bezpieczeństwo przewozu pojazdu , a także załadunku. Na wskazane miejsce całodobowo przewieziemy pojazd i wszystkich podróżnych.


stan samochodu musi być właściwy i oczywiście przepisy mają akceptować holowanie gdybyśmy planowali zdecydować się na tą metodę transportu. Holowanie będzie na pewno niestety wolniejsze. Taki zestaw samochodów zdecydowanie nie powinien przekroczyć na drodze 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest dużym dylematem , a my zdajemy sobie z tego sprawę, kolizja samochodu ciężarowego na jezdni. Awaryjny TIR na mnóstwo godzin zdoła pogmatwać ruch na drodze. W tej sytuacji podstawowym zadaniem staje się odblokowanie trasy dlatego może sie zdażyć, że pilnie należy planować holowanie. Z takim problemem właściwie wiele razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sytuację prędko i efektywnie.


Holowanie każdego rodzaju samochodu dzięki specjalnemu sprzętowi nie będzie dla nas kłopotem. Pierwszorzędnej próby profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pomagają nam solidnie oraz sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w okolicznościach kiedy jest to konieczne. Bez względu na stopień uszkodzenia pojazdu bądź nieprzyjemny dostęp choćby i TIR-a wydobędziemy z dołu i postawimy go na kołach.


Kiedy występuje ostateczność przewozu materiałów z uszkodzonego pojazdu mamy perspektywę podstawienia adekwatnego samochodu do ich transportu. Przepakujemy je i przywieziemy na określone miejsce.


Całodobowo profesjonalna, wykwalifikowana kadra pilnuje aby zagwarantować Wam zabezpieczenie i wewnętrzny spokój. Bez względu na warunki pogodowe przez całą dobę jesteśmy w gotowości wykonać każde zlecenie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Istnieją również łatwe do rozwiązania awarie. Przebita opona, zamknięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź też nalanie do baku innego paliwa, zepsute wycieraczki i rzecz jasna ogrom innych uniemożliwiających dalszą podróż, jednakże takich które powinno się dać naprawić na miejscu zdarzenia. Wywołuj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który szybkie reperacje przeprowadza w terenie całodobowo. Laweta okaże się nie zasadna. Szeroka paleta usług serwisu mieści także całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem niezwłocznie.


Nasz mobilny serwis hołubią gruntownie wykształceni mechanicy. Nie bacząc na markę i typ pojazdu są w stanie skutecznie podjąć na ulicy różnorodne drobne naprawy.


Jeśliby telefon był zajęty bezzwłocznie oddzwonimy. Kilkunastu chwil potrzebujemy na przyjazd na miejsce jednakże przez telefon musimy sprecyzować niuanse awarii, markę samochodu i oczywiście lokalizację zdarzenia. Aby w pełni dopomóc kierowcy do każdego przypadku przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Też transport maszyn budowlanych jest znaczącą pozycją w pełnej propozycji naszych usług. Bezpieczny przewóz możemy zagwarantować którejkolwiek dużej maszynie drogowej. Również transport dużych maszyn rolniczych nie będzie problemem. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi samochodami, jednak potrzebują specjalnej uwagi gdyż są to pojazdy istotnie drobne, natomiast wagowo uciążliwe. Z tego powodu wyszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą taką usługę. Mając na stanie optymalny tabor wdrażamy fracht ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, duży gruz i mnóstwo innych.


Takie usługi transportowe przeprowadzamy na obszarze całego kraju oraz zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na oferowane usługi posiadamy kompletną, konieczną dokumentację.Dlaczego my?


Albowiem Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h to kompetentna pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie zaledwie w tym rejonie, a w całym kraju. Ponieważ to całe długoletnie doświadczenie wzmacniających się nawzajem ośrodków oraz fachmani z rutyną i oczywiście potwierdzonymi kwalifikacjami. Pomaga nam to szybko i profesjonalnie naprawić praktycznie każdą awarię czy przewieźć jakikolwiek pojazd z gwarancją pierwszorzędnej jakości i niewygórowanej wyceny.


Indywidualnej wycenie podlega każda usługa. Na wartość usługi wpływają: czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, charakter prac wykonanych na miejscu, użycie części zamiennych, rodzaj pojazdu, który obsługujemy i oczywiście rejon zajścia.


Jeżeli zniszczenie wyniknie z nieuwagi osoby trzeciej wówczas nasze usługi będzie można zapłacić z OC winnego kraksy. Podobnie może być gdy Państwo mają ubezpieczenie Assistance.Niezmiennie o nas pamiętaj!

Na kłopoty Pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Bielsko-Białej gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: