LAWETA SZCZYRK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZCZYRK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza firma naprawdę jest zdecydowanie odmienna. Wśród nas odnajdziesz to co powinien mieć Twój najdroższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa w sposób naturalny podtrzyma cię zdecydowanym ramieniem. Przyjaciel wart kredytu zaufania i przygotowany na jakiekolwiek okoliczności.


Doszło do przypadkowej awarii ewentualnie kraksy? Gdy podróżujesz w sąsiedztwie Szczyrku o nic nie musisz się niepokoić spokojnie wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń po Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Dotrzemy błyskawicznie. W tej obsadzie są eksperci którzy przywiozą mobilny serwis.


Absolutnie nie będą dla naszej ekipy problemem drobne naprawy na trasie. Stanie się dla nas satysfakcją pomóc Ci w błyskawicznej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa albo w zmianie względnie naprawie koła. Autoautolawety ewentualnie autolawety zawsze będą nieprzerwanie zdolne do trasy. Gdy okażą się niezbędne nie będzie z tym żadnego kłopotu. Jesteśmy też zdecydowani na holowanie w dowolnym systemie od lin holowniczych po sztywny hol. Zabezpieczamy miejsce zdarzenia niezwłocznie po przybyciu. Nie rozmyślaj o rejonie w którym utknąłeś. Dróżka gminna bądź autostrada nam to nie sprawia różnicy My takie stanowisko zlokalizujemy żeby Tobie dopomóc. Gdyż mapa lokalnych dróg nie stanowi dla nas zagadek.


Obowiązkowo zapisz bądź zapamiętaj nasz kontakt do przyjaciela. W całym kraju może być bardzo pożyteczny. Nie ma za późnej pory ani nie ma niedobrego dnia na kontakt. Przyjedziemy – na bank! Albowiem Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h, gwarantowana pomoc drogowa, rzeczywiście taka jest. Tacy powinni być przyjaciele.


Ta pomoc drogowa przyjmuje zlecenia 24 godziny na dobę:

  • Pomoc w granicach Assistance oraz darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa źle zatankowanego

Jeśli masz czas zbadaj fakty! Przyjaciel z Szczyrku bezwzględnie jest gotowy do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to najszybszy i najprostszy model przetransportowania unieruchomionego samochodu. Często zauważamy na trasach półoficjalnie holowane samochody, tymczasem warto wiedzieć, że ten sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie wzbroniony. Specjalne pojazdy oraz rzetelna obsługa. Pomoc drogowa w rejonie Szczyrku nabyła podstawy żeby być pewną siebie. Do dyspozycji jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Nie ma polemiki co do tego, że samochód i w przebiegu załadunku oraz transportu będzie absolutnie bezpieczny. Na wskazane miejsce przez całą dobę przewieziemy pojazd i wszystkich pasażerów.


stan pojazdu musi być wystarczający i przepisy mają sankcjonować holowanie gdybyśmy zmierzali postulować taką strategię przewozu. Taki zestaw może przemieszczać się po drodze z szybkością do 60 km/h, lecz na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest dużym kłopotem, a my zdajemy sobie z tego sprawę, kolizja samochodu ciężarowego na drodze. Nie wiele pojazdów na tyle efektywnie może skomplikować ruch na drodze jak popsuty TIR. W tych okolicznościach znaczące staje się odkorkowanie trasy więc zdarza się, iż pilnie należy decydować się na holowanie. Nasza pomoc drogowa świetnie radzi sobie z takimi sprawami.


Holowanie samochodów nie jest dla nas tajemnicą bowiem zarządzamy specjalnym sprzętem. Znakomitej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pomagają nam solidnie oraz sprawnie przewieźć pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy czy autobus w przypadku kiedy może być to potrzebne. Bez względu na stan pojazdu czy nieprzyjemny dostęp nawet TIR-a wydostaniemy z kanału i ulokujemy go na kołach.


Możemy również dostarczyć optymalny samochód do transportu ładunków transportowanych w unieruchomionym aucie. Przygotujemy natychmiast przewóz zastępczy oraz załogę, która umiejętnie przepakuje towary.


Nad zapewnieniem Wam wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa czuwa 24 godziny na dobę wykwalifikowana, kompetentna kadra. W każdym momencie doby, nie bacząc na warunki pogodowe, rozwojowe zaplecze dozwala nam przeprowadzić dowolne zlecenie.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie brakuje niesprawności nieskomplikowanych do wyeliminowania. Owszem, zamknięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa bądź też wlanie do zbiornika złego paliwa, zepsute wycieraczki czy przebita opona przerywają dalszą drogę, lecz są wyraźnie proste do naprawienia od ręki. Tu kreuje się pole na którym pokazać się może pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta jak się okaże, nie ma tutaj pracy. Całodobowo, oprócz sprawnego serwisu jest jeszcze dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kompetencjami to klejnot jakim zarządza mobilny serwis. Zakres drobnych napraw jakich będą mogli się podjąć na ulicy, bez względu na markę i typ samochodu, jest szczerze mówiąc olbrzymi.


Oddzwonimy błyskawicznie gdyby się okazało, że ten telefon jest zajęty. Po rozpoznaniu szczegółów awarii, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy konieczny sprzęt na miejsce w kilkanaście minut. Aby w największym stopniu odciążyć kierowcę do każdego przypadku przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Naszym partnerom mamy do zaproponowania pełną propozycję usług, a wśród nich na przykład przewóz maszyn budowlanych. zgarniarka lub drogowy to zaledwie przykład jednych z wielu dużych maszyn drogowych, jakie jesteśmy w stanie bezpiecznie przewozić. Przewóz maszyn rolniczych, także takich wielkich i złożonych, też istnieje w naszej ofercie. Małe, ale wagowo kłopotliwe pojazdy sprawiają trochę mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, na przykład skromniejszy samochód. To niewątpliwie wygoda jednakże warto żeby za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do takiego standardu usługi i właśnie tych przygotowanych kierowców mamy w naszym oddziale. Mamy możliwość przewozu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, ponieważ mamy w posiadaniu wystarczający zespół pojazdów. To może być na przykład duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie przewieziemy dowolny specyficzny towar.


Takie usługi przewozowe prowadzimy na obszarze całego kraju, a także zagranicą. Podstawą świadczenia tego standardu usług jest kompletna dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne i kompetencje. Dodatkowo grupa nasza gwarantuje jednostkowe ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Z tego powodu, że doświadczona pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h jest otwarta nie tylko w miejscowym rejonie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ze względu na to, że nasza roztropność to całość doświadczeń oraz praktyki wyspecjalizowanych fachmanów z całego szeregu ośrodków. Umożliwia nam to prędko i sprawnie wyeliminować praktycznie każdą niesprawność lub przewieźć każdy pojazd z pewnością pierwszorzędnej jakości i umiarkowanej wyceny.


Jakakolwiek usługa jest oryginalna, zatem każdą wyceniamy osobno. Z pozoru podobne usługi zawsze się różnią, zatem każda wymaga odrębnej kalkulacji. Kalkulując wycenę zwracamy uwagę na: zastosowanie części zamiennych, rozmiar robót wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety bądź holownik, rejon zdarzenia i model samochodu, który obsługujemy.


Nasze zlecenia utrzymują dobre wyceny, ale mogą też być nieodpłatne jeśli Państwo mają odpowiednie ubezpieczenie Assistance bądź gdy nasza praca jest wywołana wcześniejszą kolizją do której doszło z przyczyny osób trzecich i rzecz jasna koszty rozlicza się z OC sprawcy.Czekamy tylko dla Ciebie!

Jedynie Pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – przyjaciel z Szczyrku zdecydowany do pomocy zawsze odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: