LAWETA CZECHOWICE-DZIEDZICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CZECHOWICE-DZIEDZICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest jedynie inna firma. Ta pomoc drogowa jest jednak niby zaufany przyjaciel, który wyruszy natychmiast aby udzielić Ci porady. I wyłącznie przyjaciel jest zdecydowany Tobie ulżyć w każdej sytuacji, dlatego będziesz mógł mu zaufać.


Uczestniczyłeś w kolizji względnie miałeś problem z niesprawnością auta w niedalekiej odległości od Czechowic-Dziedzic? Prędko wystukaj numer do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Do przyjaciele który czuwa obok oraz doskonale wie jakie akcje powinno się wykonać aby poradzić sobie z defektami. Przyjedziemy błyskawicznie. Dojedziemy z fachową brygadą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na szosie to nie będzie przedmiot do dyskusji. Nasze brygady w żadnym wypadku się nie poddają. Wulkanizacja lub zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek i pozostałe w sumie niewielkie usterki z przyjemnością wyeliminujemy dla Ciebie na miejscu awarii. Stopień uszkodzenia pojazdu może wpłynąć na decyzję, że obowiązkowa okaże się autolawety lub autoautolawety, a w przypadku samochodów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy do tego nieustannie gotowi. Po przybyciu skutecznie wesprzemy zabezpieczyć strefę zdarzenia. Nie istotne czy Twój kłopot z autem ma miejsce na autostradzie, szosie ekspresowej lub na bocznej ścieżce dojazdowej. Dostarczymy pomoc w jakimkolwiek położeniu. Gdyż znajdujemy się u siebie dlatego znamy tutaj każdą ulicę.


Nigdy nie wypieraj z kontaktów kontaktu do przyjaciela. Obojętnie gdzie będziesz my w całej Polsce oczekujemy na telefon od Ciebie. Telefon jest dostępny 24 godziny na dobę. Pojawimy się – na bank! Gdyż pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h akuratnie tak pracuje. Tacy winni być przyjaciele.


Gwarantujemy pomoc o każdej godzinie dnia lub nocy:

  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki, a także w ramach Assistance

Jeśli możesz zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Czechowic-Dziedzic bezwzględnie jest zdecydowany do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Niesprawne samochody najprędzej oraz najprościej da się przewieźć gdy w grę wkracza autolawety bądź autoautolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna legalna forma gdyż holowanie jest w tym wypadku legislacyjnie zabronione. W rejonie Czechowic-Dziedzic administrujemy znakomicie zaopatrzonymi specjalistycznymi pojazdami z kompetentną ekipą. W garnitur floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W czasie załadunku oraz przewozu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym zadaniem. Niesprawny pojazd, a także wszystkich podróżnych całodobowo przywieziemy szybko oraz bezpiecznie na określone miejsce.


stan techniczny pojazdu zdecydowanie powinien być odpowiedni, a przepisy kodeksu drogowego muszą zezwalać na holowanie jeżeli byśmy chcieli zmienić na taką metodę transportu. Holowanie będzie na pewno wyraźnie wolniejsze. Ten skład samochodów zdecydowanie nie powinien jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający usterce na trasie to spory dylemat i my zdajemy sobie z tego sprawę. TIR jeżeli ulegnie kolizji zawsze jest pretekstem do dylematów na drodze. Niejednokrotnie dobrym środkiem udrożnienia drogi może być holowanie. W takim przypadku należałoby wezwać naszą pomoc drogową.


Holowanie dowolnego modelu samochodu dzięki branżowemu sprzętowi nie może być dla nas problemem. W chwili kiedy może być to potrzebne znakomitej klasy wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam bezpiecznie, a także sprawnie przetransportować samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Choćby TIR-a wydostaniemy z dołu, a następnie ustawimy na kołach bez względu na stopień uszkodzenia samochodu bądź uciążliwy dostęp.


Możemy ponadto dostarczyć stosowny samochód do transportu produktów transportowanych w niesprawnym aucie. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście przewieziemy zgodnie ze wskazaniem gestora ładunku.


Waszego zabezpieczenia i spokoju całodobowo strzeże profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Bez względu na warunki atmosferyczne w każdym momencie doby zawsze jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć dowolne zamówienie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie tak mało jest awarii łatwych w naprawie. Akurat nie jest kłopotem mała awaria nawet jeżeli udaremnia dalszą drogę. Zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona bądź niedobór paliwa czy oleju, ewentualnie wymiana źle wlanego do zbiornika innego rodzaju paliwa to incydenty z którymi potrafimy się rozprawić na miejscu. Tu kreuje się pole na którym pokazać się umie nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Jeśli mówić o lawecie może nie być tutaj dla niej miejsca. W całodobowej ofercie pomocy funkcjonuje też mobilny warsztat wulkanizacji, z którym nasz serwis przybędzie niezwłocznie.


Obsada, jaka obsługuje mobilny serwis wyróżnia się prawdziwym profesjonalizmem. Na trasie potrafią przeprowadzić różne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego bez względu na markę.


Pojedynczy telefon to jedyne co jest potrzebne. Po zdefiniowaniu elementów awarii, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy nieodzowny sprzęt na miejsce w kilkanaście chwil. Kierunkiem naszych działań jest w całości wesprzeć kierowcę zatem do wszystkich epizodów przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby kontrahentów budują różnorodną paletę naszych usług między innymi transport maszyn budowanych. Którąkolwiek poważną maszynę drogową, walce czy przypuśćmy koparki gąsienicowe potrafimy przewozić skutecznie i oczywiście bezawaryjnie. Bierzemy pod uwagę też transport wielkich maszyn rolniczych. Do transportu wózków widłowych używamy znacznie skromniejszych samochodów, jednak nasi kierowcy są stosownie przeszkoleni do przewozu małych, jednakże wagowo uciążliwych pojazdów. Posiadając optymalny tabor wdrażamy transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. To ma prawo być na przykład ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy jakikolwiek niekonwencjonalny towar.


Będziesz mógł kalkulować tą usługę tak samo na terenie kraju jak i zagranicą. Nasza firma rozporządza wyczerpującą dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego typu usług. Wszystkie przewożone towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Otóż doświadczona pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h jest otwarta nie jedynie w lokalnym terenie, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ponieważ wytyczne funkcjonowania w poszczególnych sytuacjach konstruujemy w oparciu o oceny i doświadczenie wyspecjalizowanych specjalistów z całego szeregu ośrodków. Dobra skuteczność w wydajnym kasowaniu niesprawności lub świetne rezultaty transportu samochodów są dokładnie tego wynikiem.


Na jakąkolwiek usługę spoglądamy odrębnie i każdą rozdzielnie wyceniamy. Na kompletną wycenę posiadają wpływ: czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, rozmiar robót wykonanych na miejscu zdarzenia, użycie części zamiennych, typ samochodu, który serwisujemy i rzecz jasna lokalizacja zdarzenia.


Jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, względnie do uszkodzenia doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być wolne od opłat, ponieważ szkody zapłacone zostaną z OC winnego stłuczki względnie ubezpieczeniowej ochrony.Przyjaciel nie zawiedzie!

Na frasunki Pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – twój przyjaciel z Czechowic-Dziedzic jest gotów do pomocy i czeka na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: