LAWETA WILAMOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WILAMOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa surowe instytucje będziesz mógł trafić gdziekolwiek. Nasza pomoc drogowa jest jak najdroższy przyjaciel, który wyjedzie niezwłocznie żeby udzielić Ci pomocy. Przyjaciel wart zaufania oraz gotów na wszystkie rozwiązania.


Gdyby zdarzyła się Tobie stłuczka bądź usterka w strefie naszego miasta Wilamowice dzwoń do przyjaciela, który jest blisko – dzwoń do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Przyjedziemy najszybciej. Dowieziemy mobilny serwis oraz wykwalifikowanych profesjonalistów.


Defekty to nasza profesja stąd robimy na szosie wszystkie drobne naprawy. Zmiana ewentualnie regeneracja koła, regeneracja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te, a także wiele innych detali wyremontujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z satysfakcją. Autoautolawety lub autolawety zawsze będą stale dostępne do jazdy. Gdy okażą się nieodzowne nie będzie z tym żadnego problemu. Jesteśmy podobnie zdecydowani na holowanie w dowolnym schemacie czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Będziesz mógł też oczekiwać na pomoc w kwestii ubezpieczenia miejsca zdarzenia. Masz awarię na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – w każdym przypadku jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie znaczy to bariery. My niezwłocznie wiemy gdzie Cię znaleźć i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Ponieważ na tutejszym terenie znamy każdą ścieżkę czy wojewódzką czy komunalną.


Absolutnie nie wyrzucaj z kontaktów telefonu do przyjaciela. Nawet w granicach całego kraju nigdy Cię nie zawiedzie. Kontakt bezwzględnie jest czynny 24 godziny na dobę. Przybędziemy z pomocą – na pewno! Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h tak rzeczywiście działa. Niezawodna pomoc drogowa! Tacy powinni być przyjaciele.


Zabezpieczamy usługę o każdej godzinie dnia lub nocy:

  • Ulokowanie pojazdu na kołach czy wyciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie mylnie zatankowanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w ramach Assistance czy darmowe usługi z OC sprawcy
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Jeśli to nie kłopot zajrzyj w niuanse! Przyjaciel z Wilamowic na sto procent jest zdeklarowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych jak również najprostszy model przetransportowania zniszczonego pojazdu to autoautolawety bądź autolawety. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada należy pamiętać, że to jedyna poprawna strategia gdyż holowanie jest w tym wypadku oficjalnie wzbronione. Pewność gwarantują nam świetnie zaopatrzone, specjalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) i zawodowa kadra. Dzięki temu jesteśmy pewni o zabezpieczenie przewozu samochodu i oczywiście załadunku. Na określone miejsce przez całą dobę dowieziemy samochód i potencjalnych podróżnych.


Wolno państwu zawsze zmienić decyzję oraz zdecydować się na holowanie, ale zdecydowanie powinien na to zezwalać stan techniczny pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Z maksymalną prędkością 60 km/h może przemieszczać się na drodze taki skład, holowanie w tej sytuacji będzie na pewno po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki mamy kłopot jeśli na ulicy usterki nie zdoła uniknąć samochód ciężarowy. Duży TIR może utrudnić ruch na mnóstwo godzin. Częstokroć wyłącznym sposobem udrożnienia drogi wydaje się być holowanie. Pomoc drogowa z Wilamowic poradzi sobie doskonale z takim problemem.


Zarządzamy fachowym sprzętem, który umożliwia nam holowanie dowolnego samochodu. Potrafimy pewnie oraz sprawnie przewieźć choćby zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy lub dostawczy, bo umożliwia nam to znakomitej próby naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy i sztywny hol. Każdy pojazd umiemy ulokować na kołach przedtem wyciągnąwszy go z jaru nawet TIR-a, nawet gdyby znajdował się w technicznie złym stanie oraz w trudno przystępnym położeniu.


Jeżeli okaże się konieczny transport towarów przewożonych przez awaryjny samochód również się tym kłopotem zainteresujemy i zaaranżujemy ich transport. Zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli chodzi o transport jak też brygadę, która materiały przepakuje.


Przez całą dobę profesjonalna, wykwalifikowana kadra czuwa by zagwarantować Wam zabezpieczenie i wewnętrzny spokój. Bez względu na pogodę w dowolnej fazie dnia i nocy zawsze jesteśmy w stanie przeprowadzić każde wezwanie dzięki rozwojowemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Nietrudne w naprawie niesprawności bywają dość regularnie. Przedziurawiona opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy czasami nalanie do baku innego paliwa, uszkodzone wycieraczki jak również ogrom innych wstrzymujących dalszą drogę, ale tych które powinno się dać rozwiązać na miejscu. Lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis rzeczywiście w takich epizodach może się całodobowo wykazać skutecznością. Zadań dla lawety nie można w tym wypadku oczekiwać. 24 godziny na dobę, obok szybkiego serwisu jest także czynny mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kwalifikacjami to skarb jakim zarządza mobilny serwis. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych horyzont drobnych napraw możliwych do wykonania na drodze jest niesamowicie pojemny.


Oddzwonimy bezzwłocznie jeśliby się okazało, że ten numer jest w tym momencie nie dostępny. Czasu na odpowiedzi nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce oraz kilka minut na telefoniczne uzgodnienie szczegółów usterki, marki samochodu i lokalizacji zajścia. Celem naszych przedsięwzięć jest w pełni pomóc kierowcy dlatego do każdego z epizodów przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest odgadywanie oczekiwań klientów z tego powodu też w ofercie usług odkryjecie Państwo również transport maszyn budowlanych. Przewieziemy każdą ciężką maszynę drogową bezawaryjnie i skutecznie czy też to będzie walec czy też koparka gąsienicowa. Decydujemy się przewozu wszelkich maszyn rolniczych. Nasza załoga jest gruntownie przeszkolona też do przewozu drobnych, lecz ciężkich pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. Oferta naszych usług mieści dodatkowo transport ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. To może być na przykład kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę dostarczymy każdy niekonwencjonalny ładunek.


Usługi takie przeprowadzamy na obszarze naszego kraju oraz zagranicą. Ubezpieczamy towary, a na dostarczane usługi przedstawiamy kompletną, konieczną dokumentację.Dlaczego my?


Ponieważ Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h w całym kraju przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku poleca Ci profesjonalną pomoc drogową. Otóż mnóstwo ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło swoim specjalistom zgromadzić tu doświadczenie, umiejętności i oczywiście kompetencję. To dlatego właściwie każdą niesprawność usuwamy tak efektywnie. Jakikolwiek pojazd transportujemy z deklaracją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej trzeba zdefiniować jako właściwą.


Niezależnej wycenie podlega dowolna usługa. Na ostateczną cenę odciskają wpływ: rejon zdarzenia, model pojazdu, który serwisujemy, użycie części zamiennych, rozmiar czynności zrealizowanych na miejscu zdarzenia i oczywiście czy została użyta autoautolawety bądź holownik.


Wszelkie nasze usługi mogą być darmowe jeśli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, ewentualnie do zniszczenia doszło z winy osoby trzeciej i naszą pracę będzie można opłacić z OC sprawcy kolizji.Dostajesz gwarancję!

Zdarzył się problem wzywaj Pomoc drogową Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Wilamowic który nigdy nie nawala.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: