LAWETA SOSNOWIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SOSNOWIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy w tej samej specjalizacji pracują podobnie, lecz… Ta inspirująca pomoc drogowa aby użyczyć Tobie ochrony podąży natychmiast jakby to był Twój najdroższy przyjaciel. I wyłącznie przyjaciel może być skłonny Ci ulżyć w jakichkolwiek okolicznościach, zatem możesz mu zaufać.


Gdyby przytrafiła się Tobie stłuczka lub awaria w pobliżu Sosnowca zadzwoń do przyjaciela, który jest niedaleko – dzwoń do Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Zjawimy się na miejscu ekspresowo. Z nami przyjedzie mobilny serwis oraz fachowa załoga.


Absolutnie nie istnieją widoczne trudności żeby sfinalizować na drodze kompletne drobne naprawy. Jasne, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na porzucony odłamek na drodze i w ten sposób uszkodzić oponę, przegapić profilaktykę wycieraczek, które psują się w obfity deszcz na autostradzie bądź nie podmienić w porę akumulatora i mieć duży problem z odpaleniem samochodu. Te wszelkie nieznaczne usterki usuniemy dla Ciebie ku obustronnej satysfakcji. Wciąż także jesteśmy gotowi na komunikat, że konieczna może być autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Masz gwarancję, że przestrzeni zdarzenia nie porzucimy niezabezpieczonej. Czy jesteś na ulicy gminnej, ekspresowej lub na autostradzie to oczywiście na nas nie robi żadnego wyrażania.. My po prostu wiemy gdzie jesteś oraz jak można Ci dopomóc. Bo na swoim obszarze znamy każdą dróżkę czy regionalną czy komunalną.


Telefon do przyjaciela w każdym przypadku trzymaj przy sobie. Gdziekolwiek się znajdziesz my w całym kraju czekamy na Twój telefon. Wybierz numer o każdej godzinie dnia oraz nocy. Zjawimy się na miejscu – możesz być pewien! I taka faktycznie jest pomoc drogowa Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Tacy winni być przyjaciele.


Potrafimy objąć Cię troską przez całą dobę:

  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na drogę albo ustawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo wlanego lub dolanie deficytu paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki oraz w zakresie usług Assistance

Jeśli możesz skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Sosnowca jest zdecydowany do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety, a opcjonalnie autolawety wkraczają w grę gdy zakładamy szybki oraz prosty system transportu zniszczonych pojazdów. Wielokrotnie obserwujemy na drogach półoficjalnie holowane pojazdy, lecz warto wiedzieć, że taki rodzaj samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie wzbroniony. W regionie Sosnowca dysponujemy znakomicie zaopatrzonymi specjalistycznymi pojazdami z biegłą kadrą. W skład floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Dzięki temu zawsze jesteśmy spokojni o zabezpieczenie przewozu samochodu, a także załadunku. Przywieziemy na określone miejsce bezpiecznie i całodobowo tak samo samochód jak również jego podróżnych.


Niewykluczoną modyfikację rodzaju pomocy na holowanie można podjąć w dowolnej chwili o ile pozwalają na to przepisy i stan techniczny samochodu. Zdecydowanie zawsze jesteśmy na taką ewentualność gotowi. Istotne jest jednakże aby zleceniodawca posiadał jasność co do zasad, a mianowicie, że ten zestaw zdecydowanie powinien przemieszczać się jedynie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest wielkim dylematem i my rozumiemy tą kwestię, niesprawność pojazdu ciężarowego na trasie. Nie każdy z samochodów tak bardzo efektywnie może pogmatwać ruch na drodze jak niesprawny TIR. W tej sytuacji znaczące okazuje się udrożnienie drogi więc zdarza się, iż pilnie trzeba decydować się na holowanie. Wielokrotnie nasza pomoc drogowa z powodzeniem prowadziła pokrewne czynności.


Profesjonalny sprzęt pozwala nam na holowanie każdego rodzaju samochodu. Pośród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i pełna gama sprofilowanego sprzętu dodatkowego. Czerpiąc z tego, solidnie oraz skutecznie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe i autobusy. Każdy pojazd umiemy umieścić na kołach wcześniej wyciągnąwszy go z rowu również TIR-a, choćby był w technicznie złym stanie i w niełatwo dostępnym stanowisku.


Niesprawny samochód może prawdopodobnie transportować ładunki, które nie podległy zniszczeniu, jednakże potrzebują dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zrealizowanie takiej pomocy. Jesteśmy na to przygotowani zarówno jeśli chodzi o transport jak również załogę, która towary przeładuje.


Waszego zabezpieczenia i wewnętrznego spokoju przez całą dobę strzeże doświadczona, wyspecjalizowana załoga. Bez względu na realia atmosferyczne w dowolnej godzinie dnia i nocy zawsze jesteśmy w gotowości urzeczywistnić obojętnie jakie wezwanie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


W grupie usterek są też te łatwe do usunięcia. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami nalanie do baku innego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą podróż, lecz nieskomplikowanych do wyeliminowania przypadków awarii. Wywołuj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który szybkie reperacje prowadzi w terenie przez całą dobę. Laweta będzie nie wskazana. Serwis dojedzie w rejon awarii najszybciej, a w palecie usług jest też pracujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Profesjonalizm mechaników jest zasadą usług jakie świadczy mobilny serwis. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych horyzont drobnych napraw prawdopodobnych do wykonania na trasie jest niesamowicie duży.


Dzwonisz wyłącznie raz. Rozmowę podejmujemy natychmiast. Uzgodnimy szczegóły awarii, a także markę samochodu, a już za kilkanaście chwil mechanik będzie w rejonie lokalizacji zajścia. Priorytetem naszych poczynań jest w pełni wesprzeć kierowcę zatem do potencjalnych przypadków przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Obszerna paleta usług jaką proponujemy naszym kontrahentom zawiera także przewóz maszyn budowlanych. Którąkolwiek ciężką maszynę drogową, walce czy powiedzmy koparki gąsienicowe możemy przewozić szybko i bezawaryjnie. Maszyny rolnicze, tym bardziej takie zmuszające do dodatkowej troski, również są w naszej ewidencji pojazdów, których przewóz przyjmujemy. Miejscowa załoga jest szczegółowo przeszkolona między innymi do transportu drobnych, ale ciężkich pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. Podczas przewozu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy z naszego profesjonalnego taboru. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i uciążliwy gruz.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze możesz oczekiwać z naszej strony na sprawne i odpowiedzialne przeprowadzenie tej usługi. Zabezpieczamy pełną dokumentacje i ubezpieczenie.Dlaczego my?


Albowiem specjalistyczna pomoc drogowa Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa jest otwarta nie tylko w pobliskim regionie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Otóż mnóstwo ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło własnym ekspertom skoncentrować tu doświadczenie, umiejętności i kwalifikację. Tworząc ten pomysł spodziewaliśmy się efektu w postaci pierwszorzędnej efektywności i jakości usług przy odpowiednim stosunku wyceny.


Na jakąkolwiek usługę spoglądamy odrębnie więc dowolną jednostkowo szacujemy. Na całkowitą cenę mają wpływ: czy została użyta autoautolawety lub holownik, charakter robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, typ pojazdu, który obsługujemy i lokalizacja zajścia.


Nasza usługa, jaką przeprowadzamy z powodu straty do której doszło w wyniku kolizji nie z Państwa winy, może być opłacona z OC winnego. Może być też bezpłatna w sytuacji gdy dysponują Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.Nie zgub!

W razie kłopotów Pomoc drogowa Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa – przyjaciel z Sosnowca zdeterminowany do pomocy w każdym przypadku odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: