LAWETA BUSKO-ZDRÓJ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BUSKO-ZDRÓJ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy być może nie bardziej trafnym tytułem dla obecnego akapitu nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” dlatego, że w zasadzie w takiej usłudze się specjalizujemy, niemniej absolutnie nie rezygnujemy z podobnej usługi przy innych działaniach. Jesteście naszymi dobrymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić jeśli chodzi o nas to staramy się tak zrealizować usługę jakbyśmy ją realizowali dla najdroższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy zleceń na inne samochody niż ciężarówki. Niezmiennie jesteśmy gotowi na holowanie aut ciężarowych w takim samym stopniu jak i innych samochodów i wszystkie nasze oddziały rozlokowane w całej Polsce muszą być właściwie zaopatrzone.


Nie znajdziesz stref bezpiecznych i na ogół stosunkowo łatwo jest mieć niedyspozycję pojazdu. Dobrym rozwiązaniem jest wtedy zatelefonować do MegaHol, a szczególnie jeśli przydarzy ci się to w bliskości Busko-Zdrój, gdyż to niezawodna pomoc drogowa. Nawiasem mówiąc może zdarzyć się, że nie wystąpi konieczność holowania. Zawsze potrafi się wyklarować, że jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu podparta wykwalifikowaną kadrą. Zatem w efekcie usterka będzie skasowana na miejscu.


Na szczęście nie stresujemy się, że coś nas zdziwi bo posiadamy dość umiejętności, aby ze wszystkim sobie dać radę. Zdobyte doświadczenie ukształtowało naszą pewność siebie, a dzisiaj to przekłada się na waszą satysfakcję z naszych usług. Często zdarza się tak, że pospolita awaria hamuje dalszą jazdę, natomiast dla nas niewielka naprawa bezpośrednio w rejonie zdarzenia nie jest kłopotem. Zawsze jesteśmy gotowi zainteresować się jakąkolwiek drobnostką czy wówczas, kiedy to będą wycieraczki bądź też nieodpalający silnik, pęknięta opona czy brak paliwa, jako pomoc drogowa błyskawicznie to zlikwidujemy.


Miej to stale w pamięci. Kiedy przebywasz z odległego miejsca, nie denerwuj się jak nam wyłuszczyć w którym miejscu zafundowałeś sobie usterkę, bowiem my przybędziemy z sąsiedztwa. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, zna tutaj wszystkie zakamarki i zlokalizuje cię nawet gdybyś sam nie kojarzył gdzie przebywasz. Wydzwaniaj gdy będziesz w kłopocie bez zwracania uwagi na porę dnia. Wiedz, iż pomoc drogowa MegaHol ma wielu przyjaciół i na pewno żadnego oczywiście nie zawiodła. To dobry system na życie.Jesteśmy gotowi do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Niepłatne usługi z OC sprawcy jak również w granicach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach czy wydostanie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku

NASZA GALERIA


Żeby rozproszyć wszystkie obiekcje na naszym portalu jesteś w stanie zaznajomić się z naszą całą paletą możliwości. Masz rację, iż ciężko zawierzyć jedynie zapewnieniom, jednak wiedz, iż tu w Busko-Zdrój liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny zespół lawet i autolawet jest dopasowany do przerzutu jakiegokolwiek rodzaju samochodu, mimo, że nigdy nie ukrywamy, iż szczególnie nastawieni zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Niesprawny pojazd stosunkowo łatwo na pewno, w ramach samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, jednak odradzamy podejmowanie podobnego zagrożenia bez doświadczenia.


Bezwzględnie jest to konieczne z wielu powodów. Podczas holowania szczególnie ważne są praktyka i fachowość. Nawet nie powinno się w stu procentach zaufać zwykłej linie holowniczej bowiem bywa ona niebezpieczna. Holując samochód należy omijać autostrady i drogi szybkiego ruchu co zasadniczo utrudni no i przeciągnie przewóz. Zatem powinno się wybrać pomoc drogową MegaHol, gdyż zarządzamy i optymalnym sprzętem i kompetentną ekipą.


Każdy typ samochodów potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce korzystając z własnych lawet, czy też autolawet. W miejscu wydarzenia pojawimy się prawie natychmiast dostarczając adekwatny sprzęt do pewnego przewiezienia waszych samochodów i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie jest to co kochamy. W przewozie aut ciężarowych, i w ciężarowej pomocy drogowej chcemy być zwykle pośród najsolidniejszych. Świetna propozycja oraz gwarancja doskonałej marki profesjonalnych prac jest sensownym krokiem w kierunku uzyskania podobnego finału. Niesprawność Tir-a na szosie, podobnego zdarzenia nigdy nie zazdrościmy nikomu, jednak ostatecznie jak rozumiemy, tak się zdarza. Nawet wówczas jeśli niesprawność ma usytuowanie na dwupasmowych magistralach każde zamknięcie jednego pasa ruchu na parę godzin jest zdolne stworzyć wielokilometrowe zatory. Bliźniacze, albo prawdopodobnie gorsze rezultaty jest zdolna taka kolizja spowodować na pobocznej, lecz ruchliwej drodze. Stąd rzeczywiście istotny powinien być szybki i profesjonalny przerzut tego samochodu, albo bardzo szybka jego naprawa najlepiej w rejonie lokalizacji zdarzenia.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a także sprzęt do wyciągania trudnych pojazdów z dołu oraz pozwalający na umieszczenie ich na kołach. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a potrafimy w tej sytuacji umiejętnie przewieźć w rejon gdzie będziemy potrafili go bezpiecznie zreperować. Skutecznie i bezpiecznie dostarczymy cały kalejdoskop ciężkich pojazdów w tym: busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy,


Poręką jakości naszych prac jest oczywiście zawodowa kadra osiągalna zawsze dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Rozwiązanie kłopotu potrafi również być absolutnie przeciwne i holownik , a także niskopodwoziówka na szczęście nie będą potrzebne. Na miejsce kolizji znacznie szybciej nadjedzie mobilny serwis no i chociażby na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy fachowo dokonają potrzebnej reperacji..


Tak samo czy to będzie usługa wulkanizacji opony czy też porady przy małych usterkach motoru, nieustannie jesteśmy na to przygotowani. Udaje się to w związku z tym, że przy odbieraniu zgłoszenia prowadzimy na tyle dokładny sondaż aby personel mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyjechać dokładnie przygotowany do akcji. Bywa że sondaż telefoniczny może być niezadowalający i zespół mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie wykonać krótkiej naprawy, tym razem nie jest to jednak problem ponieważ w odwodzie zawsze oczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Najczęściej udaje się nam do zleceń podchodzić wyjątkowo osobiście gdyż mamy świadomość, iż każdy dowolny epizod jest nowy. Kontrahent może nie mieć racji przynajmniej co do analizy okoliczności, jednak my możemy wsłuchać się w jego propozycje i podpowiedzi, a następnie wydobyć konieczne wnioski, bo w taki sposób działa się z przyjaciółmi. Jesteśmy wstanie tak postępować dzięki ogromnemu zapleczu technicznemu dającemu nam niezaprzeczalny komfort pracy.Transport niskopodwoziowy

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w naszym taborze posiadamy pod dostatkiem, w związku z tym pozwoliliśmy sobie na rozszerzenie naszej palety usług o fracht maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy też rolniczych. To prawda, że w takiej gałęzi frachtu rzecz jasna nie specjalizujemy się, lecz gdy pośród doskonałych kierowców otrzymuje się tylu z koniecznym doświadczeniem nie można nie wykorzystać tego potencjału.


Koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, aż do masywnych chociaż niedużych wózków widłowych, wszystkie samochody jesteśmy wstanie dostarczyć na wskazane miejsce na obszarze Polski lub zagranicę. Łatwo również powierzyć nam fracht ładunków ponadnormatywnych i dłużycowych.


Zawsze jesteśmy przekonani do firmowych kierowców oraz sprzętu jaki wykorzystują, na szczęście zawsze zlecone ładunki są całkowicie ubezpieczone. Całkowite formalności oraz certyfikaty niezbędne do specyfikacji związanej z prowadzoną przez nas pracą, regularnie przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Skoro akurat nie szukamy takiego czynnika, ażeby teraz nie. Kiedy tym razem nie ma tu przeciwwskazań to zapewne może być MegaHol. Nie zamierzamy ujmować umiejętności innym, jednakże również nikt tego nie robi mówiąc, że jest najlepszy. Niechybnie sprawdzają się w działaniu potencjalne pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe mimo że istnieje ich na rynku nadzwyczaj wiele.


Zerknij na to wszakże nie wprost. Prawdopodobieństwo zadysponowania stosownego sprzętu w naszym przykładzie powinno być znacząco większe niż w indywidualnym warsztacie chociażby ze względu na liczebność partnerów. To samo działa w sprawie zawodowych kierowców i wyspecjalizowanych mechaników.  Jednostkowy zakład niestety nie posiada wachlarza sprzętu, my dostosowujemy się do sprawy i wysyłamy właściwy sprzęt plus dobranych fachmanów, a umożliwia nam to firmowa sieć zespołów pracująca jak naczynia połączone.


Przede wszystkim w związku z tym sprawdza nam się znakomicie, jako podstawa dostarczania firmowych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Przypuszczalnie z pomocą dotrze niewielka, rodzinna drużyna profesjonalistów, ale wspierana siłą dużej firmowej pajęczyny.


Nie posiadamy cennika bo dowolne zlecenie wyceniamy jednostkowo, ale to posiada bezpośrednie odzwierciedlenie w często mniejszych stawkach niż zwykle się spodziewacie. Wyjątkowo optymalną procedurą rozliczenia za nasze usługi jest nieskomplikowane rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale oczywiście wymogiem jest szansa wykonania usługi w ramach OC ewentualnie Assistance.


Oto MegaHol – nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Przyjaciel z Busko-Zdrój, który wyczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: