LAWETA NOWY KORCZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWY KORCZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWolno się zastanawiać czy przypadkiem nie wysoce bardziej trafnym tytułem dla tego działu nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” ponieważ dokładnie w takiej usłudze się specjalizujemy, mimo, że na pewno nie odmawiamy podobnej usługi przy pozostałych wezwaniach. Naszych kontrahentów traktujemy tak jak przyjaciół, a to kluczowy krok do zapewnienia pomocy również tym którzy przemieszczają się znacznie mniejszymi wozami. Zaznaczamy to, iż naszą specjalizacją bezwzględnie jest holowanie pojazdów ciężarowych, jednak wszystkie nasze oddziały rozlokowane w całej Polsce są w taki sposób wyekwipowane żeby sprostać jakiemukolwiek zleceniu w należyty sposób.


Oczywiście nie można liczyć na fart, że w podróży przegapią nas awarie auta. Jeżeli stanie się to w bliskości naszego miasta Nowy Korczyn wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to absolutnie dobre rozwiązanie. Holowanie jednakże nie w każdym przypadku wydaje się być niezbędne. Zawsze na początku  powinno się wykorzystać mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wyspecjalizowane kadry mogą sobie poradzić z naprawą. Nasze poczynania na miejscu zdarzenia zawiodą do ekspresowego naprawienia niesprawności.


Jesteśmy pewni, iż rozwiążemy dowolny defekt. Do tej chwili obojętnie jakie zlecenie rozwiązywaliśmy skutecznie i nie znamy takiego argumentu by to się odmieniło. Wiele awarii które utrudniają klientom dalszą jazdę dla wykwalifikowanych drużyn okazuje się nietrudnymi do naprawy. Nasz profesjonalne załogi zajmą się każdą drobnostką w tej sytuacji właściwie nigdy nie potrzebujesz się niepokoić o opony, paliwo, wycieraczki ponieważ pod stałą kontrolą będziesz spokojny na drodze.


Nie myśl o tym, niemniej miej to na uwadze. Ty, całkiem możliwe, że dotarłeś tutaj z dalekiego krańca Polski, ale my jesteśmy u siebie. Znamy w okolicy miasta każdy zakątek więc nie jest znaczące, gdzie stanąłeś ze swoją usterką bez problemów za chwilę cię wyszukamy. Nigdy nie rozważaj nad chwilą dnia ściągaj nas niezwłocznie kiedy potrafimy być tobie konieczni. Przyjemnie jest posiadać przyjaciół na których zwyczajnie potrafimy się oprzeć tak zaufanych jak pomoc drogowa MegaHol. Z tego powodu, że tacy zawsze są przyjaciele.Gwarantujemy współpracę o dowolnej godzinie dnia i nocy:

  • Darmowe usługi z OC sprawcy , a także w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach czy wyciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie źle wlanego paliwa lub dowóz paliwa

NASZA GALERIA


Nasza paleta możliwości jest tu rozpisana w detalach zatem masz czas rozproszyć obiekcje. Lecz na pewno jesteś w stanie w mieście Nowy Korczyn polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie posiadała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie zakłada to przecież, że nasze lawety czy autolawety nie mogą być dostosowane do przewozu pozostałych samochodów. Mamy świadomość, że popularną procedurą pomocy jest holowanie, zwłaszcza gdy mowa o pojazdach osobowych. Przy użyciu liny holowniczej potrafi się tej pomocy podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to właściwie zalecalibyśmy skorzystanie z usługi fachowców.


Nie omijajcie tej uwagi. Podczas holowania niezwykle znaczące są doświadczenie i fachowość. Linka holownicza, którą powszechnie użytkujemy do takiego rodzaju holowania jest często zawodna. Kierowca musi również mieć w pamięci, że holowanie tego typu na autostradzie oraz trasie szybkiego ruchu bezwzględnie jest wzbronione. Stąd doskonale zaopatrzone w optymalny sprzęt do lawetowania, profesjonalne zespoły pomocy drogowej MegaHol muszą być najtrafniejszym wyborem.


Jakikolwiek model pojazdów jesteśmy wstanie dostarczyć na wskazane miejsce używając naszych lawet, czy też autolawet. Transport pojazdów to nasza praca, zatem o dowolnej godzinie wolno państwu nas przywołać byśmy profesjonalnie przeprowadzili przypisaną nam usługę włącznie z odwiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Oto rzeczywiście nasz jedyny żywioł. Każdy planuje być najskuteczniejszym w bliskiej sobie dziedzinie, a my w transporcie samochodów ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się blisko tego ideału. Zaręczamy mocną ofertę i oczywiście kompetentne zrealizowanie prac. Usterka Tir-a na szosie, podobnego zdarzenia rzecz jasna nie życzymy nikomu, jednak ostatecznie jak rozumiemy, tak się może zdarzyć. Niesprawność na drodze dwupasmowej potrafi wyłączyć z ruchu jeden pas i zostać inspiracją tasiemcowych zatorów. Kiedy usterka zajdzie na ruchliwej szosie jednopasmowej to skutek jest w stanie być jeszcze gorszy. Stąd tak istotny jest błyskawiczny , a także fachowy przerzut tego pojazdu, albo jak najszybsza jego naprawa w rejonie lokalizacji zdarzenia.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz optymalnym sprzętem posiłkowym na przykład takim, jaki gwarantuje wydobycie masywnego TIR-a z parowu oraz umieszczenie go na kołach. Awaryjnie zablokowanego TIR-a umiemy więc właściwie przewieźć w rejon gdzie będziemy mogli go bezpiecznie zreperować. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, duży wachlarz uciążliwych samochodów przywieziemy prędko i solidnie przez całą dobę.


Poręką marki naszych usług jest również specjalistyczna załoga osiągalna dla was przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może absolutnie u nas nie będą wskazane holownik oraz niskopodwoziówka. W okolicę usterki stosunkowo skuteczniej przyjedzie mobilny serwis no i choćby na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy profesjonalnie dokonają koniecznej naprawy..


Od małych reperacji silnika po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu są gotowi na rożne rodzaje zdarzenia. Mechanik mobilnego serwisu wyrusza doskonale zorganizowany , a zawdzięcza to konkretnemu wywiadowi, który realizujemy w trakcie przyjęcia zlecenia. Ma się rozumieć zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na hasło czeka autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu bywa, że lubi się się wyklarować, iż krótka reperacja jest nie realna.


Obojętnie jakie zlecenie to dla nas inny przypadek gdyż każda usterka jest wyjątkowa. Kontrahent może akurat nie mieć racji przynajmniej co do diagnozy okoliczności, ale my potrafimy wsłuchać się w jego prośby i sugestie, a potem wydobyć konieczne wnioski, bowiem tak działa się z przyjaciółmi. Przyjęte postępowanie wyłącznie pomaga nam w luksusie funkcjonowania bo pewność gwarantuje nam profesjonalnie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w sprawności faktycznie istotną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników zdrowym było dla nas wyjście z ofertą przerzutu ciężkich maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. To absolutnie rozsądna decyzja, bowiem wykorzystuje potencjał własnych doświadczonych kierowców i taboru, a tym samy minimalizuje koszty funkcjonowania pośrednio wpływając na ograniczenie cen wyjściowych prac.


Dowozimy w granicach Polski i zagranicę wszystkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich chociaż niedużych wózków widłowych. Także wyroby w postaci towarów ponadnormatywnych bądź przewozów dłużycowych będą mogły być obiektem naszej usługi.


Będąc pod naszą opieką są one całkiem bezpieczne, a i tak w każdym przypadku ubezpieczamy ładunek. To normalne, że dysponujemy całkowitą dokumentacją niezbędną, by dostarczać nasze usługi i z tego powodu ubezpieczamy się biorąc na siebie wszystkie formalności związane z frachtem.Dlaczego my?

A czemu tym razem nie? Zatem może być MegaHol. Każdy umie powiedzieć, iż jest najlepszy, ale my nie potrzebujemy minimalizować pozostałym kwalifikacji. Niewątpliwie sprawdzają się w efektach pracy potencjalne pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek funkcjonuje ich w branży bardzo dużo.


Powinno się wszakże przemyśleć to szerzej. Nasza firmowa pajęczyna zespołów to formacja skupiająca cały szereg wspólników, co zabezpiecza nam uprawnienie by proponować w ofercie zdecydowanie bardziej rozległy tabor niż możliwość jednostkowego warsztatu. Podobnie sytuacja ma się z wykwalifikowaną załogą, oraz z kierowcami o optymalnych kompetencjach czy doświadczeniu.  Indywidualny zakład niestety nie ma wachlarza sprzętu, my dostosowujemy się konkretnie do okoliczności i wysyłamy optymalny sprzęt i wytypowanych specjalistów, a umożliwia nam to firmowa sieć oddziałów pracująca jak naczynia połączone.


Reguła „Bądź przyjacielem klienta”, jaka tworzy podwalinę oferowania naszych usług legitymizuje się przede wszystkim z tego powodu. Do wezwania przybędą odpowiedni mechanicy, pewnie z lokalnego zaprzyjaźnionego oddziału jednak będą mieli na wysuniecie ręki dostęp do zaplecza ogromnej firmowej sieci.


Niezależna kalkulacja usług skutkuje tym, że często ponosicie niższe koszty niż oczekujecie. W sytuacji usług prowadzonych z OC lub Assistance nie musi się pokrywać opłat, gdyż rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


To MegaHol – absolutnie nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Przyjaciel z miasta Nowy Korczyn, który zawsze dojedzie  w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: