LAWETA WIŚLICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WIŚLICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący rozdział powinien nosić nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że ostatecznie zawsze jesteśmy gotowi i otwarci na dowolne działanie. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie my staramy się tak zrealizować usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najbliższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy zleceń na inne samochody niż ciężarówki. Nasze zespoły rozmieszczone są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnych samochodów oczywiście ze świadomym dostrojeniem na pojazdy ciężarowe.


Wszędzie może ci się przydarzyć awaria na drodze. Zawsze w podobnej chwili nie trać czasu na szukanie przysługi jedynie od początku dzwoń do MegaHol, w rejonie miasta Wiślica to jedna z najwłaściwszych pomocy drogowych. Nawiasem mówiąc może nie wystąpi przymus holowania. W naszych warsztatach operujemy mobilnymi serwisami, oraz wyśmienicie wyspecjalizowaną kadrą. Więc, może się zdarzyć, że rozwikłamy kłopot w miejscu zajścia.


I dodajmy, że poradzimy sobie z jakąkolwiek awarią. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, obecnie utwierdza nas w przeświadczeniu, iż wybieramy stosowne decyzje w czasie realizacji pozyskanych wezwań. Często zdarza się tak, iż banalna niesprawność wstrzymuje dalszą drogę, ale dla nas drobna reperacja bezpośrednio w terenie na szczęście nie wydaje się być kłopotem. Nasze ekipy zajmą się jakąkolwiek drobnostką zatem właściwie na szczęście nie potrzebujesz się martwić o paliwo, wycieraczki, opony ponieważ pod stałą opieką będziesz spokojny na trasie.


To ważne! My jesteśmy stąd, więc jeżeli nie umiesz wyjaśnić gdzie przebywasz nie musisz się niepokoić. Bądź pewien, że posiadasz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, dlatego nie denerwuj się, iż nie kojarzysz w którym miejscu jesteś my na sto procent cię odszukamy. Potrzebujesz interwencji to dzwonisz, co zrozumiałe nie istotne o której godzinie, twoi przyjaciele trwają na posterunku całą dobę. Przyjaciele są rozmaici, lepsi, tandetni oraz pomoc drogowa MegaHol, która nigdy nie zdradza. Z tego powodu, że tacy zawsze są przyjaciele.


Będziesz mógł rozważać naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji , a także w granicach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa bądź transport niezbędnych ilości paliwa

NASZA GALERIA


Nasza paleta możliwości jest tutaj rozpisana w drobiazgach czyli możesz rozproszyć obiekcje. Masz całkowitą rację, że niełatwo zawierzyć wyłącznie zapewnieniom, ale wiedz, że tu w mieście Wiślica masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie miała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie oznacza to jeszcze, że nasze lawety lub też autolawety nie są zaadaptowane do przewozu innych pojazdów. Niesprawny pojazd potrafimy oczywiście, w granicach samopomocy prowadzących, podholować na lince holowniczej, jednak hamujemy animusz kiedy pojawia się korzystanie z takiego ryzyka kiedy nie ma się doświadczenia.


Znajdą się powody by naszą radę rozpatrywać pryncypialnie. Kluczowe są praktyka oraz profesjonalizm ważne przy wykonaniu takiej usługi. Nadzwyczaj kluczowy jest sprzęt z którego w tej sytuacji korzystamy gdyż prosta lina holownicza nierzadko jest niesolidna. Zaś w przypadku gdy dalekie trasy coraz powszechniej odbywamy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, kierowca musi wiedzieć, że na tych magistralach holowanie bezwzględnie jest zabronione. Zatem doskonale zaopatrzone w stosowny sprzęt do lawetowania, profesjonalne oddziały pomocy drogowej MegaHol są najtrafniejszym wyborem.


Mamy lawety lub też autolawety dopasowane do przewozu każdego rodzaju aut, a zarazem pasażerów. Przerzut aut to nasza praca, dlatego o dowolnej godzinie można nas przywołać byśmy umiejętnie zrealizowali zleconą nam usługę włącznie z odwiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Oto bezwzględnie nasz jedyny żywioł. Każdy chce być najskuteczniejszym w bliskiej sobie domenie, a my w transporcie aut ciężarowych jak i ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się niedaleko tego ideału. W identycznym stopniu w jakości naszych usług jak też w różnorodnej palecie. Kierowcy dobrze rozumieją jaką skomplikowaną jest na drodze usterka TIR-a. Długie korki są w stanie się tworzyć choćby i na drodze dwupasmowej gdy wyłączymy z ruchy jeden pas. Nawiasem mówiąc rezultat jest w stanie być szkodliwszy kiedy na przykład do kolizji dojdzie na peryferyjnej, jednak uczęszczanej drodze. Dlatego naprawdę istotny okazuje się błyskawiczny , a także kompetentny przerzut tego auta, względnie jak najszybsza jego reperacja w rejonie lokalizacji zajścia.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a także sprzęt do wyciągania wielkich aut z kanału , a także pozwalający na umieszczenie ich na kołach. Trudno nie zauważyć, że mamy prawdziwe możliwości transportu dużego samochodu w miejsce, w którym bezpiecznie, wolno dopełnić koniecznych napraw. Kłopotliwe samochody każdego rodzaju takie jak naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, umiemy przez całą dobę przewieźć skutecznie i bezpiecznie.


Jednakże w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu czuwa profesjonalna załoga i to przede wszystkim oni zapewniają wysoką wartość wszystkich prac.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że akurat nie będą pożądane holownik no i niskopodwoziówka. W rejon awarii znacznie szybciej dojedzie mobilny serwis no i też na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy umiejętnie dokonają niezbędnej naprawy..


Od wulkanizacji opon po drobne naprawy silnika na to musi być przygotowany mobilny serwis. Próbujemy przed wyruszeniem ustalić przyczynę usterki i dlatego prowadzimy precyzyjny sondaż w czasie podejmowania zlecenia,  dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy odjeżdżają absolutnie gotowi do pracy. Rzecz zrozumiała, że zawsze może wyskoczyć coś zaskakującego i błyskawiczna reperacja akurat nie będzie możliwa, lecz w tej sytuacji bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka oczekująca jedynie na wezwanie.


Wiemy, że każdy przykład jest wyjątkowy więc podchodzimy do zleceń bardzo indywidualnie. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, przyjmujemy sugestie, bo przecież są naszymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Wolno nam to robić ponieważ posiadamy komfort poparcia doskonale wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rozbudowaliśmy firmową propozycję, jednak standardowe usługi na takim rozwiązaniu całkowicie nie tracą, ponieważ fracht maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych wynika z bogatej podstawy w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników znajdujących się w naszym taborze. To prawda, że w takiej domenie przewozu rzecz jasna nie specjalizujemy się, ale gdy pośród wysokiej klasy kierowców gromadzi się tylu z stosownym doświadczeniem nie wolno nie zagospodarować podobnego potencjału.


Skutecznie przywieziemy na określone miejsce przeznaczenia kombajny, pikapy i busy, koparki, walce drogowe, na terenie całego kraju i zagranicą. Dodatkowo frachty ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców oraz sprzętu jakim dysponują, nie mniej regularnie wszystkie przewozy są ubezpieczone. Każdy przewóz, tym bardziej niekonwencjonalnych ładunków wymaga pozwoleń, uprawnień czy też sprawdzonej specyfikacji, jednak absolutnie nie obciążamy klienta pozyskaniem tych procedur.Dlaczego my?

A czemuż tym razem nie? W tej sytuacji może być MegaHol. Każdy może powiedzieć, że jest najlepszy, jednakże my rzecz jasna nie potrzebujemy odejmować pozostałym predyspozycji. Jesteśmy przekonani, że wszystkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują wyraźnie profesjonalnie.


Sugerujemy przyjrzyj się temu cokolwiek z innej strony. Odosobniony warsztat nigdy nie będzie operował na tyle uniwersalnym taborem oraz sprzętem jak marka będąca elementem platformy budującej się z znacznej ilości partnerów. Podobnie sytuacja ma się z przeszkoloną załogą, oraz z kierowcami o właściwych kompetencjach i doświadczeniu.  Tworzymy doskonałe zestawienie nawzajem wspierających się małych zakładów, których mocą jest nieduża odległość od lokalizacji zderzenia oraz nieprawdopodobny dostęp do sprzętu oraz technologi.


Idea „Bądź przyjacielem klienta”, jaka tworzy kwintesencję dostarczania naszych usług sprawdza się właśnie dlatego. Do wezwania przybędą prawdziwi mechanicy, prawdopodobnie z niewielkiego rodzinnego zakładu, jednak będą posiadali na wysuniecie ręki dostęp do współpracy ogromnej firmowej pajęczyny.


Niezależna wycena prac skutkuje tym, że niejednokrotnie będziecie mieć mniejsze wydatki niż się spodziewacie. Bardzo wygodną formą rozliczenia za nasze prace wydaje się być bezpośrednie rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, jednak warunkiem jest zdolność wykonania usługi w zakresie OC ewentualnie Assistance.


I oto nasz MegaHol, nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Wyczekujący na Twój kontakt przyjaciel z miasta Wiślica.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: