LAWETA JAROCIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JAROCIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien brzmieć tytuł tego rozdziału, mimo, że z drugiej strony zdecydowani zawsze jesteśmy na jakiekolwiek zadania. W tej sytuacji tak naprawdę nie zwracamy uwagi na gabaryt auta bo nasi kontrahenci zawsze są naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, żeby nasze czyny wzmacniały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół poznaje się w opresji. Niezmiennie jesteśmy przygotowani na holowanie samochodów ciężarowych w takim samym zakresie jak i innych pojazdów i wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce muszą być właściwie zaopatrzone.


Nie znajdziesz stref gwarantujących spokój i wszędzie stosunkowo łatwo jest mieć awarię pojazdu. Awaria może wam się przytrafić w bliskości Jarocina, jednak to nic ponieważ i tu mamy swój oddział, zatem przezornie dzwoń do MegaHol będziemy na miejscu zdarzenia bardzo prędko. Holowanie wcale nie w każdym przypadku wydaje się być konieczne. Mobilny serwis to w chwili obecnej bezwzględnie jest już typowa usługa, tymczasem gdy do serwisu dołączymy wyspecjalizowaną kadrę to przyjedziemy do was z profesjonalnym warsztatem. Więc, prawdopodobne jest, że pokonamy problem w miejscu zdarzenia.


Nie stresujemy się, iż coś nas zdziwi bowiem posiadamy dosyć fantazji, żeby nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie poradzić. Nabyte doświadczenie ukształtowało własną ufność w siebie, a dzisiaj to przekłada się na waszą satysfakcję z naszej pracy. Wiele niesprawności które wstrzymują kierowcom dalszą jazdę dla przeszkolonych ekip okazuje się być trywialnymi do usunięcia. Niech ci się nie wydaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, ponieważ na trasie nawet mała niesprawność potrafi okazać się trudna do samodzielnej naprawy, zatem wycieraczki oraz opony, brak paliwa , a może nieodpalający motor też czasami oczekują naszej pomocy.


Miej to wciąż z tyłu głowy. Ty, całkiem możliwe, że dojechałeś do nas z dalekiego krańca kraju, ale jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie. Pamiętaj, że posiadasz w nas przyjaciół, więc nie martw się, iż nie wiesz gdzie przebywasz my na pewno cię odszukamy. Wybierz numer jeśli jesteś w opresji bez względu na porę dnia. Wspaniale jest mieć przyjaciół na jakich w każdym przypadku wolno liczyć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Naturalnie tak właśnie mamy.Zapewniamy współpracę o dowolnej godzinie dnia lub nocy:

  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance lub niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

NASZA GALERIA


By jakoś rozwiać jakiekolwiek obiekcje na naszym portalu będziesz mógł zapoznać się z naszą pełną ofertą. Na przyjaciół jesteś w stanie liczyć zawsze i gdziekolwiek, tymczasem przede wszystkim w tym Jarocinie.LawetaAutoautolawety 24h

Treścią naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, jednak nasza infrastruktura lawet lub autolawet na sto procent jest skomponowana do przerzutu każdego pojazdu. Mamy świadomość, że standardową strategią pomocy jest holowanie, przede wszystkim jeśli mowa o autach osobowych. Przy użyciu liny holowniczej potrafi się podobnej usługi podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to jednak sugerujemy sięgnięcie po usługi zawodowców.


Tę poradę powinno się przyjąć na serio. Kluczowe są praktyka i profesjonalizm ważne przy realizacji tej usługi. Oczywiście nie można w stu procentach zawierzyć zwykłej lince holowniczej gdyż jest ona niepewna. Zaś w chwili kiedy długie wyjazdy coraz częściej realizujemy autostradą względnie drogą szybkiego ruchu, powinno się wiedzieć, że na takich odcinkach dróg holowanie na sto procent jest zakazane. Zatem powinno się wybrać pomoc drogową MegaHol, gdyż rozporządzamy i dobrym sprzętem i kompetentną obsługą.


Oczekujące w pobliskim taborze lawety lub autolawety zezwolą nam na przewiezienie jakiegokolwiek rodzaju pojazdu. Przewóz samochodów to nasza specjalność, dlatego o każdej porze wolno nas wezwać byśmy sprawnie wykonali zamówioną u nas usługę włącznie z odwiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest nasz jedyny żywioł. Każdy chce być najefektywniejszym w swojej przestrzeni, tymczasem my w przewozie samochodów ciężarowych jak i ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy blisko tego ideału. W podobnym stopniu w wartości wszystkich usług jak i w zróżnicowanej propozycji. Awaria Tir-a na trasie, tej sytuacji oczywiście nie zazdrościmy nikomu, ale ostatecznie jak rozumiemy, tak się może zdarzyć. Jeśli w sytuacji kolizji na trasie dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to realny jest korek, być może na kilka kilometrów. Jest też pewne, iż wynik potrafi być zwyczajnie gorszy na ruchliwej, peryferyjnej drodze. Toteż cenni zawsze są fachowcy od krótkich napraw w miejscu zdarzenia, oraz bezpiecznego transportu samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dodatkowo sprzęt do podnoszenia masywnych aut z parowu oraz pozwalający na umieszczenie ich na kołach. Wykorzystujemy, więc konieczne akcesoria, by wykonać zabieg bezpiecznej reperacji po poprzednim oczyszczeniu trasy z awaryjnie unieruchomionego, trudnego pojazdu. Szybko i bezawaryjnie dostarczymy busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, zatem krótko mówiąc kompletny kalejdoskop,asortyment ciężkich pojazdów.


Tymczasem w naszych brygadach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa specjalistyczna załoga i to właśnie oni gwarantują wysoką kondycję wszystkich usług.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka akurat nie będą konieczne. Niesprawność są w stanie usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, który w odpowiedni rejon przyjedzie zdecydowanie prędzej.


Od wulkanizacji opon po minimalne naprawy napędu na takie zdarzenia musi być gotów mobilny serwis. Oczywiście to rola gruntownego sondażu zrealizowanego w czasie otrzymania zlecenia. Rzecz oczywista, że w sposób naturalny potrafi wypaść coś przypadkowego i tak sprawna reperacja tym razem nie stanie się możliwa, lecz w tej sytuacji niezwłocznie podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka czekająca wyłącznie na polecenie.


Staramy się do zamówień podchodzić wyjątkowo jednostkowo ponieważ mamy wiedzę, iż każdy dowolny przykład musi być inny. Wszyscy klienci maja prawo do błędnej diagnozy, to my jesteśmy ekspertami i możemy przebaczyć przyjaciołom oceniając każde zamówienie jednostkowo. Nasi mechanicy, nabywając wzmocnienie doskonale wyposażonego zaplecza technicznego, wydobywają z takich polemik jedynie odpowiednie podpowiedzi.Transport niskopodwoziowy

Firmową propozycję usług rozszerzyliśmy o przewóz ciężkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych jak również drogowych gdyż obszerna baza lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników umożliwiła nam takie rozstrzygnięcie bez uszczerbku dla standardowych usług. Pomimo, iż nie specjalizujemy się w tej dziedzinie przewozu to pomimo tego faktu wśród drużyny zawsze są specjaliści, kierowcy z dużym doświadczeniem w takich transportach, dlatego wykorzystujemy ich potencjał.


Transporty przeprowadzamy w kraju i zagranicą skutecznie dowożąc na wybrane położenie maszyny począwszy od trudnych mimo, że małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy czy też busy. Przedmiotem takiej usługi mogą być oczywiście towary ponadnormatywne oraz przewozy dłużycowe.


Jako, że zabezpieczenie ładunku jest tutaj na pierwszym miejscu to przy zapewnieniu wszystkich środków bezpieczeństwa, natomiast i tak zawsze ubezpieczamy ładunki. Przyjmujemy na siebie jakiekolwiek procedury powiązane z frachtem w tym możliwe, potrzebne zezwolenia okazując się w ten sposób całkowitą dokumentacją potrzebną do udzielania tej pracy.Dlaczego my?

Tylko czemu nie? Czemu nie MegaHol? Zapewne zamierzamy być najlepsi, jednakże ostatecznie rzecz jasna nie pragniemy aby inni czuli się gorsi. Jesteśmy pewni, iż potencjalne pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe działają dość korzystnie.


Ważne jest jednak odmiennie na ten problem zerknąć. Indywidualny zakład na pewno nie będzie kierował naprawdę tak wielofunkcyjnym taborem oraz sprzętem jak marka funkcjonująca jako część platformy budującej się z wielu partnerów. Identycznie sytuacja ma się z przeszkoloną załogą, oraz z kierowcami o idealnych kwalifikacjach i doświadczeniu. Stanowimy optymalne połączenie równocześnie wspomagających się małych zakładów, których siłą jest niewielka odległość od usytuowania zajścia a także niewiarygodny wybór sprzętu i technologi.


Maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, jaka stanowi bazę oferowania naszych usług sprawdza się dokładnie dlatego. Przypuszczalnie z usługą przyjedzie lokalna, zaprzyjaźniona drużyna specjalistów, jednak wspierana siłą dużej firmowej pajęczyny.


Dowolne zamówienie ma swoją wycenę , a skutek jest taki, że często u nas ceny za pracę bywają niższe niż się oczekuje. Wezwania z OC oraz Assistance prowadzimy w granicach ubezpieczenia.


I to jest faktycznie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Oczekujący na Twój telefon przyjaciel z Jarocina.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: