LAWETA CHOSZCZNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHOSZCZNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu MegaHol poświęconego pomocy drogowej w szerokim znaczeniu udzielania takiego zlecenia. W każdej podróży musisz być gotowym na możliwość współuczestnictwa w wypadku bądź kolizji lub powstania usterki nawet w nowym samochodzie. W takiej sytuacji najczęściej dobrze jest otrzymać wsparcie pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu usterki paraliżującej podróż, wymiana koła lub naprawa opony, holowanie standardowe czy na sztywnym holu, transport lawetą… Bliźniacze zadania podejmujemy dla jakiegokolwiek rodzaju samochodu w tym oczywiście także dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Kierowcy i fachowcy są w stanie się spotkać akurat na portalu MegaHol.

Okoliczności są różne, jednak nasi mechanicy zawsze i profesjonalnie zdołają dostarczyć skutecznej pomocy. Dzięki krajowej platformie którą zarządzamy nasi mechanicy mają do dyspozycji dowolny rodzaj transportu, oraz mobilny serwis i wulkanizację. Aktualnie bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy patrzą na nich jak na najbliższych przyjaciół.To bynajmniej nie jest wyłącznie inna instytucja. To może być pomoc drogowa, która wyjmie do Ciebie pomocną dłoń jak prawdziwy przyjaciel. I wyłącznie przyjaciel może być gotowy Tobie pomóc w dowolnych okolicznościach, zatem możesz mu zawierzyć.


Przytrafiła Ci się awaria bądź kolizja w sąsiedztwie Choszczna, nie czekaj tylko wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń do MegaHol. Dotrzemy błyskawicznie. Dodatkowo przeszkolona załoga dowiezie i obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy to wcale nie będzie przeciwność, która na poboczu jezdni potrafiła by stać się dla nas problemem nie do usunięcia. Życzymy wam byście bez usterek przemierzali krajowe drogie, ale rozumiemy, że zdarzają się przebite koła, silniki które nie chcą zaskoczyć, zaskakujące niedostatki paliwa w baku czy zniszczony mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wtedy z przyjemnością dotrzemy ażeby naprawić awarię na miejscu. Jeżeli musi być wskazane holowanie względnie autoautolawety, bądź opcjonalnie autolawety również nie będziemy mieli z tym problemu. Jeżeli to tylko będzie nieodzowne od początku zabezpieczamy rejon usterki bądź kraksy. Utknąłeś na autostradzie, trasie ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – stale posiadasz komfort wiedząc, że dla nas nie stanowi to trudności. Dostarczymy pomoc w jakimkolwiek miejscu. Gdyż jesteśmy u siebie dlatego znamy tutaj każdą dróżkę.

NASZA GALERIA


Pamiętaj nasz numer. To oczywiście kontakt do przyjaciela! Gdziekolwiek się znajdziesz my w całej Polsce wyczekujemy na telefon od Ciebie. Wystukaj numer. Czas jest nie istotny kiedy jesteś w opresji. Pojawimy się – na bank! Albowiem pomoc drogowa MegaHol bezwzględnie taka jest. Przyjaciele stanowczo tacy winni być.


Ta pomoc drogowa wykonuje usługi 24 godziny na dobę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie pojazdu na kołach czy wyciągnięcie go na jezdnię
  • Transport niezbędnych ilości paliwa bądź usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji, a także w granicach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów

Przejrzyj niuanse! Przyjaciel z Choszczna bezwzględnie jest dyspozycyjny do wykonania usługi!

LawetaAutoautolawety 24h

Autoautolawety bądź autolawety wchodzą w grę jeżeli zakładamy szybki, a także praktyczny model transportu wadliwych pojazdów. Tam gdzie w grę wkracza autostrada należy pamiętać, że to jedyna możliwa strategia bowiem holowanie jest w tym wypadku prawomocnie wzbronione. Pewność dają nam doskonale wyekwipowane, profesjonalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu podróżnych), a także doświadczona kadra. Daje nam to pewność do gwarantowania pełnego bezpieczeństwa załadunku i przewozu samochodu. Samochody oraz ewentualni podróżni będą całodobowo przewiezieni na określone miejsce.


Wolno państwu w każdym przypadku zmienić decyzję i postanowić o holowaniu, lecz zdecydowanie powinien na to przyzwalać stan samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Oczywiście jesteśmy na to gotowi. Ważne jest jednakże by mocodawca posiadał świadomość, że ten skład zdecydowanie powinien poruszać się tylko z prędkością do 60 km/h.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Wszyscy wiemy jaki to dylemat gdy na trasie podlega kolizji pojazd ciężarowy. TIR gdy ulegnie kolizji zazwyczaj jest impulsem kłopotów na drodze. W tym wypadku niejednokrotnie holowanie wydaje się być jedynym środkiem odblokowania drogi. W tej sprawie powinno się przywołać naszą pomoc drogową.


Holowanie samochodów nie ma przed nami zagadek ponieważ dysponujemy specjalistycznym sprzętem. Dostarczymy choćby skład ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy względnie dostawczy. Zrobimy to sprawnie i bezpiecznie zawdzięczając to pierwszorzędnej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej rodziny sprzętu dodatkowego. TIR w parowie leżący do góry kołami, nawet kiedy zdarzy się to w mało osiągalnym stanowisku, będzie przez nas wystawiony i postawiony do pionu.


Nie ma potrzeby żeby gdzieś przechowywać ładunki przewożone przez unieruchomiony samochód, gdyż zawsze jesteśmy w stanie taki transport urządzić. Zaaranżujemy natychmiast transport zastępczy oraz ekipę, która skutecznie przepakuje ładunki.


Wykwalifikowana, doświadczona kadra przez całą dobę czuwa aby zagwarantować Wam wewnętrzny spokój i bezpieczeństwo. W każdym momencie doby, nie bacząc na realia pogodowe, okazałe zaplecze pozwala nam przeprowadzić obojętnie jakie zamówienie.


Mobilny serwis 24h

W wachlarzu usterek znajdują się też takie nietrudne w naprawie. To prawda, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa bądź też nalanie do baku złego paliwa, zepsute wycieraczki czy przebita opona utrudniają dalszą podróż, ale są wyraźnie łatwe do usunięcia na miejscu zdarzenia. Mobilny serwis miejscowej pomocy drogowej na szczęście oferuje doraźne naprawy przez całą dobę. Laweta będzie nie zasadna. Na miejsce awarii serwis dojedzie najszybciej, a w bogatym wachlarzu usług istnieje dodatkowo mobilny warsztat wulkanizacji działający przez całą dobę.


Ten mobilny serwis obsługują wyśmienicie wykształceni mechanicy. Czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, nie bacząc na markę będą mogli się podjąć na trasie drobnych napraw w wyjątkowo szerokim obszarze.


Dzwonisz jedynie raz. Odbieramy bezzwłocznie. Nie potrzeba nam wiele czasu na reakcje. Kilkanaście chwil na dojazd a także kilka minut na telefoniczne określenie detali usterki, marki samochodu i rzecz jasna rejonu zajścia. Bliźniacza niesprawność może mieć rozmaite oblicza z tego powodu, by w całości wesprzeć kierowcę do konkretnych zadań podchodzimy wszechstronnie.


Transport niskopodwoziowy

Potrzeby klientów budują różnorodną propozycję naszych usług wśród nich przewóz maszyn budowanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy też spychacze będą miały u nas zapewniony bezawaryjny transport. Również transport wielkich maszyn rolniczych nie jest problemem. Dobrze wyszkoleni do transportu małych, ale ciężkich pojazdów, kierowcy są gotowi na przewóz przypuśćmy wózków widłowych. Fracht towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy podobnie są istotną pozycją w tej ofercie. Jeśli Masz problem z specyficznym towarem, przypuśćmy ciężki gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu kieruj się do nas.


Czy w kraju czy zagranicą w każdym przypadku będziesz mógł kalkulować z naszej perspektywy na sprawne i rzetelne przygotowanie tej usługi. Dysponujemy kompletną dokumentacją potrzebną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone towary.


Dlaczego my?

Gdyż MegaHol to fachowa pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie tylko w naszym terenie, ale w całym kraju. Ponieważ doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje fachowców z całego szeregu ośrodków łączą się w jednym miejscu. Pozwala nam to prędko i efektywnie wyeliminować praktycznie każdą usterkę lub przetransportować jakikolwiek pojazd z pewnością doskonałej jakości i przystępnej ceny.


Dowolną usługę wyceniamy rozdzielnie. Na wartość usługi wpływają: typ pojazdu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, przekrój robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety bądź holownik i oczywiście rejon zajścia.


Należałoby zabezpieczyć się przez kupno odpowiedniego ubezpieczenia Assistance. Wówczas nasze usługi będą mogły być darmowe tak jak w momencie gdy są sfinansowane z OC sprawcy kraksy.

Przyjaciel nie nawali!
W każdym przypadku Pomoc drogowa MegaHol – na kontakt, gotowy do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Choszczna.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: