LAWETA DRAWNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DRAWNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na łamach portalu MegaHol poświęconego pomocy drogowej w szerokim znaczeniu udzielania takiego zlecenia. Usterki, stłuczki i wypadki potrafią się nam przytrafić nawet w najszybszej drodze. Niestety zazwyczaj bez wsparcia pomocy drogowej nic nie zdziałamy. Drobna naprawa na miejscu powstania usterki uniemożliwiającej jazdę, wymiana koła lub reperacja opony, holowanie standardowe czy na sztywnym holu, transport lawetą… Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zwykle może mu się przytrafić konieczność tych działań.

Kierowcy i specjaliści będą mogli się zejść akurat na portalu MegaHol.pl. Nasi specjaliści, systematycznie w wyraźnie różnych sytuacjach udzielają kompetentnej pomocy. Przewóz lekkich samochodów i ciężkich zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie przedstawia dla naszej ekipy jakiegokolwiek problemu bo otrzymują do dyspozycji całą gamę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Obdarzyło nas zaufaniem sporo kierowców natomiast nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim podejściem.


Nasza instytucja funkcjonuje jako diametralnie odmienna. To jest pomoc drogowa, jaka wyjmie do Ciebie pomocną rękę niby prawdziwy przyjaciel. Zatem będziesz mógł mu zawierzyć bowiem przyjaciel jest gotowy Ciebie wspomóc w jakiejkolwiek sytuacji.


Przebywając w pobliżu Drawna wziąłeś udział w kraksie względnie zdarzyła Ci się się niesprawność pojazdu? Wybierz numer do przyjaciele – do MegaHol. On czuwa w sąsiedztwie i na pewno wie jakie kroki trzeba podjąć Dotrzemy zaskakująco szybko. W naszej ekipie są eksperci którzy dowiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy to wcale nie jest trudność, która na poboczu jezdni potrafiła by zaistnieć dla nas dylematem nie do rozwiązania. Nie myśl, że nie przybędziemy do błahostki jaką wydaje się być zmiana koła. Wesprzemy nawet przy awaryjnej wymianie wycieraczek, przywieziemy paliwo i oczywiście odpalimy silnik gdy akumulator odmówi zdyscyplinowania. Jeśli może być potrzebne holowanie czy autoautolawety, bądź ewentualnie autolawety również nie będziemy mieli z tym problemu. Gdy okaże się, że to będzie konieczne od początku zabezpieczamy obszar awarii albo wypadku. Czy stoisz na ulicy gminnej, ekspresowej czy na autostradzie to w sumie dla nas nie stanowi problemu. My oczywiście wiemy gdzie się znajdujesz oraz jak Ci dopomóc. Bowiem jesteśmy u siebie dlatego rozpoznamy tu każdą ulicę.

NASZA GALERIA


Kontakt do przyjaciela dobrze zapamiętaj. Choćby w granicach całej Polski absolutnie Cię nie rozczaruje. Wybierz numer. Czas jest nie ważny kiedy znalazłeś się w opresji. Zajedziemy – na pewno! W taki sposób funkcjonuje wiarygodna pomoc drogowa. MegaHol tylko dla was. Przyjaciół poznaje się w biedzie.


Zabezpieczamy współpracę o każdej porze dnia lub nocy:

  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki, a także w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach względnie wydobycie go na jezdnię

Ustal detale! Przyjaciel z Drawna jest zdeklarowany do wykonania usługi!

LawetaAutoautolawety 24h

Laweta bądź autoautolawety to jeden z szybszych, a także najprostszy model przetransportowania niesprawnego samochodu. Często widzimy na drogach półprywatnie holowane samochody, jednak warto wiedzieć, że ten system wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie wzbroniony. Nasza pomoc drogowa w rejonie Drawna zarządza wieloma specjalistycznymi, kompletnie zaopatrzonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także wyjątkowo wykwalifikowaną ekipą. Zapewnia nam to pewność solidnego kredytu zaufania w sprawie całkowitego bezpieczeństwa załadunku oraz przewozu samochodu. Przewieziemy na wyznaczone miejsce bezpiecznie oraz całodobowo zarówno samochód jak i jego pasażerów.


stan techniczny samochodu zdecydowanie powinien być wystarczający i przepisy kodeksu drogowego mają sankcjonować holowanie jeżeli byśmy chcieli postulować taką metodę transportu. Jednoznacznie jesteśmy na taką ewentualność przygotowani. Ważne jest jednakże aby mocodawca posiadał jasność co do zasad, a mianowicie, że ten zestaw może przemieszczać się jedynie z szybkością do 60 km/h.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Wszyscy doświadczyliśmy jaki to problem gdy na drodze podlega usterce samochód ciężarowy. Zazwyczaj niesprawność TIR-a wywołuje korki na drogach. W takim przypadku często holowanie jest optymalnym ratunkiem odblokowania drogi. Często nasza pomoc drogowa efektywnie wykonywała pokrewne czynności.


Profesjonalny sprzęt będący w naszej dyspozycji przyzwala na holowanie każdego pojazdu. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna rodzina sprofilowanego sprzętu posiłkowego. Korzystając z tego, pewnie i skutecznie przewozimy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe czy autobusy. Ani trudny dostęp, ani stan pojazdu nie utrudni nam wydobycia TIR-a z jaru, a potem ustawienia go na kołach.


Jeśli będzie konieczny transport produktów transportowanych przez zepsuty samochód także się takim kłopotem zajmiemy. Jesteśmy przygotowani na zorganizowanie ich transportu w określone miejsce.


Wykwalifikowana, profesjonalna załoga całodobowo nadzoruje aby zagwarantować Wam stabilizację i bezpieczeństwo. Okazałe zaplecze umożliwia nam zrealizować którekolwiek zadanie w każdej porze dnia i nocy nie bacząc na warunki atmosferyczne.


Mobilny serwis 24h

Bynajmniej nie tak mało jest awarii nieskomplikowanych w naprawie. Przebita opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa bądź też zatankowanie do zbiornika niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki i wiele innych paraliżujących dalszą jazdę, ale tych które powinno się dać naprawić na miejscu zdarzenia. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa całodobowo oferuje bezpośrednie reperacje zrealizowane przez mobilny serwis. Stanie się oczywiste, że nie ma powodu do wykorzystania lawety. Sprawny dojazd to cecha naszego serwisu zwłaszcza kiedy potrzebny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który przez całą dobę funkcjonuje w ofercie.


Mobilny serwis wykorzystuje wykwalifikowanych fachmanów. Rozległy limit drobnych napraw, niezależnych od marki i rodzaju samochodów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, skutkiem odpowiedniego wyszkolenia.


Zadzwonić starczy jedynie raz. Nie potrzeba nam wiele czasu na reakcje. Kilkanaście chwil na dojazd i kilka minut na telefoniczne stwierdzenie niuansów niesprawności, marki samochodu i oczywiście rejonu zajścia. Każdy epizod rozpatrujemy kompleksowo w taki sposób żeby w największym stopniu pomóc kierowcy.


Transport niskopodwoziowy

Też transport maszyn budowlanych jest ważną pozycją w szerokiej propozycji naszych usług. Dostarczymy dowolną wielką maszynę drogową bezawaryjnie oraz szybko czy też to będzie spychacz czy też zgarniarka. Transport maszyn rolniczych, także takich wielkich i rzecz jasna specjalistycznych, też istnieje w naszym wachlarzu usług. Drobne, lecz wagowo dokuczliwe pojazdy powodują nieco mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, uznajmy skromniejszy samochód. To rzeczywiście wygoda jednak ważne jest aby prowadził go kierowca wyszkolony do takiego typu usługi i właśnie takich przeszkolonych kierowców mamy w lokalnym oddziale. Mając na stanie właściwy tabor organizujemy przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Uzyskaliśmy doświadczenia z przewozem niekonwencjonalnych ładunków i teraz czuwamy zdeterminowani do transportu chociażby kłopotliwego gruzu czy też wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie wyłącznie w kraju, jednak także i zagranicą przeprowadzamy takie usługi. Ładunki każdorazowo indywidualnie ubezpieczamy i oczywiście legitymujemy się dokumentacją, która uprawnia nas do oferowania takich usług.


Dlaczego my?

Gdyż nie jest łatwo faktycznie dać porękę na udzielenie Ci profesjonalnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i 365 dni w roku, natomiast Piotr Pietruszko Pietrucha Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut ją gwarantuje. Gdyż wielu zawodowców z poświadczonymi kompetencjami, działających w naszym kraju, podzieliło się z nami osobistym doświadczeniem i mądrością byśmy mogli zrealizować strategie przynoszące efekt. Organizując ten program spodziewaliśmy się efektu w postaci znakomitej efektywności i jakości usług przy dobrym stosunku ceny.


Jakakolwiek usługa jest szczególna, więc każdą wyceniamy osobno. Z pozoru identyczne usługi jednak się różnią, więc każda musi podlegać odrębnej wycenie. Wartość zależna jest od następujących czynników: typ pojazdu który serwisujemy, użycie części zamiennych, przekrój robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik i rzecz jasna miejsce zdarzenia.


Nasza pomoc, którą przeprowadzamy ze względu na szkody zaistniałej w wyniku kolizji nie z Państwa winy, może być zapłacona z OC sprawcy. Może być też nieodpłatna w przypadku gdy dysponują Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.


Czuwamy w pobliżu!
Usterka? Kolizja? Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Drawna który przenigdy nie rozczarowuje.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: