LAWETA RECZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RECZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, ma prawo następować w wyniku niemiłego zajścia jakie przytrafić może się w czasie jazdy, aczkolwiek jest nam przyjemnie, że zdecydowali się Państwo skorzystać z oferty MegaHol. Usterki, stłuczki czy wypadki mogą się nam wydarzyć chociażby w najmniejszej podróży. Niestety zazwyczaj bez wsparcia pomocy drogowej nie da się ruszyć w drogę. Przewóz unieruchomionego samochodu lawetą bądź przy zastosowaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, ale osiągalna jest także zmiana koła czy też wulkanizacja uszkodzonej opony, ewentualnie drobna naprawa przeprowadzona na miejscu zdarzenia nieskomplikowanej niesprawności, lecz uniemożliwiającej dalszą podróż. Te same działania wykonujemy dla dowolnego typu samochodu w tym zdecydowanie również dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Portal MegaHol.pl jest środowiskiem gdzie kierowca w biedzie zastanie fachowców. Są specjalistami, jacy na co dzień udzielają rzetelnej pomocy w bardzo różnych sytuacjach. Transport lekkich pojazdów i ogromnych zestawów ciężarowych, ale też maszyn nie stanowi dla naszej kadry jakiegokolwiek kłopotu bo otrzymują do dyspozycji całą paletę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Dotąd bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy traktują ich jak najbliższych przyjaciół.


Nasza firma naprawdę jest zdecydowanie inna. W nas znajdziesz to coś co ma Twój najdroższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa regularnie podtrzyma cię silnym ramieniem. I jesteś w stanie mu zaufać ponieważ przyjaciel jest gotów Ciebie wspierać w dowolnych okolicznościach.


Zdarzył się problem z pojazdem właśnie niedaleko Recz? Wybierz numer do MegaHol – do przyjaciela, który pomoże wyeliminować niesprawność oraz zaradzi rezultatom kraksy. Nadjedziemy najszybciej. Dodatkowo przygotowana obsada dowiezie i oczywiście obsłuży mobilny serwis.


Nie są dla naszej ekipy problemem drobne naprawy na trasie. Reperacja lub zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek, a także pozostałe w sumie niewielkie awarie z przyjemnością skasujemy dla Ciebie na miejscu awarii. A jeżeli będzie konieczna autolawety, autoautolawety czy holowanie to oczywiście jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. Ubezpieczamy przestrzeń zdarzenia zaraz po przybyciu. Na każdej szosie, w którymkolwiek miejscu, w którymkolwiek zaułku – to jest nie istotne gdzie utkwił Twój samochód. My to miejsce zlokalizujemy by Tobie pomóc. Bo jesteśmy u siebie dlatego rozpoznamy tu każdą dróżkę.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj ten numer do przyjaciela. Zapewne może być pomocny na terenie Całego kraju. Każda chwila musi być idealna. Wybierz numer skoro znalazłeś się w opresji. Zajedziemy – na sto procent! MegaHol w ten sposób rzeczywiście działa. Niezawodna pomoc drogowa! Przyjaciele stanowczo tacy są.W dzień i w nocy będziesz mógł na nas liczyć:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Postawienie pojazdu na kołach albo przeciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa źle wlanego lub dolanie ubytku paliwa w baku
  • Pomoc w ramach Assistance czy bezpłatne usługi z OC stłuczki
  • Holowanie, transportowanie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów

Ustal detale! Przyjaciel z Recz czuwa zdeklarowany do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Transport defektowych pojazdów jest sprawny oraz łatwy gdy do tej akcji wykorzystana zostanie autolawety bądź autoautolawety. Możemy także zadeklarować holowanie, lecz teraz na autostradzie wygląda to całkowicie inaczej bowiem tutaj ten sposób transportu pojazdów jest prawomocnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w regionie Recz zarządza wieloma profesjonalnymi, doskonale zaopatrzonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także specjalnie wykwalifikowaną załogą. W przebiegu załadunku i transportu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym zadaniem. Przez całą dobę zarówno uszkodzony pojazd jak też jego podróżnych przywieziemy bezpiecznie na wskazane miejsce.


Gdy stan samochodu na to pozwala i oczywiście przepisy w którejkolwiek chwili wolno Państwu podjąć decyzję o holowaniu. Jesteśmy na taką ewentualność gotowi, należy jednak pamiętać, iż taki zespół może się poruszać najwyżej z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Niesprawność samochodu ciężarowego na trasie, o czym doskonale wiemy, to wielki kłopot. Ograniczenia ruchu na drodze to zazwyczaj norma w wypadku usterki TIR-a. Wtedy holowanie pozostaje niejednokrotnie nieodzowne. W tych okolicznościach należałoby przywołać naszą pomoc drogową.


Możemy przyjąć holowanie dowolnego pojazdu bowiem administrujemy specjalnym sprzętem. Potrafimy bezpiecznie oraz sprawnie dostarczyć na wskazane miejsce nawet zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy i dostawczy, ponieważ gwarantuje nam to pierwszorzędnej jakości naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i sztywny hol. Bez względu na stopień uszkodzenia pojazdu czy wymagający dostęp choćby i TIR-a wydostaniemy z parowu i postawimy go na kołach.


Jeżeli okaże się użyteczny przewóz ładunków przewożonych przez uszkodzony samochód także się tym kłopotem zainteresujemy i przygotujemy ich transport. Zawsze jesteśmy na to przygotowani zarówno jeśli idzie o przewóz jak również załogę, która towary przeładuje.


Waszego bezpieczeństwa i spokoju 24 godziny na dobę pilnuje fachowa, wyspecjalizowana załoga. Obojętnie jakie zamówienie dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości wypełnić, bez względu na sytuację pogodową, w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo niesprawności jest prostych do wyeliminowania. Nie może być kłopotem drobna awaria nawet jeśli udaremnia dalszą drogę. Uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przebita opona bądź niedobór paliwa czy oleju, względnie wymiana źle zatankowanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to przypadki z którymi potrafimy się rozprawić na miejscu. Na szczęście lokalna pomoc drogowa przez całą dobę proponuje natychmiastowe reperacje zrealizowane przez mobilny serwis. Okaże się logiczne, że nie ma pretekstu do wykorzystania lawety. Przez całą dobę, prócz szybkiego serwisu jest też dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Ten mobilny serwis doglądają doskonale wykształceni mechanicy. Wysoki próg drobnych napraw, niezależnych od marki i typu pojazdów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, owocem doskonałego szkolenia.


Jeżeli telefon będzie zajęty natychmiast oddzwonimy. Po rozpoznaniu detali awarii, marki pojazdu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce w kilkanaście minut. By w pełni dopomóc kierowcy do każdego incydentu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Swoim partnerom mamy do zaproponowania pełną paletę usług, a wśród nich na przykład transport maszyn budowlanych. Bezpieczny transport jesteśmy w stanie zagwarantować dowolnej poważnej maszynie drogowej. Maszyny rolnicze, tym bardziej takie zmuszające do nie typowej uwagi, także są na tej liście pojazdów, o których przewozie decydujemy. Wózki widłowe przewozi się drobniejszymi samochodami, jednak potrzebują specjalnej opieki ponieważ są to pojazdy co prawda małe, ale wagowo kłopotliwe. Dlatego wyszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą tę usługę. Posiadając optymalny tabor wykonujemy transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenia czy… wielokrotnie więcej innych specyficznych towarów.


Nie jedynie w kraju, a również i zagranicą prowadzimy te usługi. Mamy w posiadaniu kompletną dokumentację potrzebną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone ładunki.Dlaczego my?


Bo MegaHol to doświadczona pomoc drogowa dostępna 24h na dobę oraz 365 dni w roku, nie wyłącznie w miejscowym obszarze, ale w całym kraju. Ze względu na to, że nasza roztropność to całość doświadczeń i oczywiście praktyki wykwalifikowanych fachowców z wielu ośrodków. To z tego powodu właściwie dowolną niesprawność usuwamy ewidentnie efektywnie. Jakikolwiek samochód przewozimy z gwarancją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej można określić jako właściwą.


Usługi podlegają osobnej kalkulacji. Wycena zależna jest od różnych składników: charakter robót przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, miejsce zdarzenia, typ samochodu, który obsługujemy i rzecz jasna zastosowanie części zamiennych.


Gdy zniszczenie nastąpi z przyczyny osoby trzeciej wówczas nasze usługi będzie można opłacić z OC winnego kolizji. Tak samo może być jeżeli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance.


Najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo!
Na kłopoty Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Recz który nigdy nie zawodzi.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: