LAWETA PEŁCZYCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PEŁCZYCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu MegaHol.pl poświęconego pomocy drogowej w obszernym znaczeniu udzielania takiego zlecenia. Nawet najbliższa droga może skończyć się wypadkiem, kolizją względnie chociażby awarią. W większości takich epizodów niezbędne jest wówczas wsparcie profesjonalnej pomocy drogowej. Zmiana koła czy wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu zajścia rozmaitych pospolitych usterek, a w ostateczności usługa lawetowania czy holowania – tradycyjnie ewentualnie na sztywnym holu. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zawsze może mu się przytrafić zasadność tych działań. Portal MegaHol.pl skierowany jest do kierowców wszystkich pojazdów bo mogą się tu odszukać z specjalistami od typu i rodzaju pojazdu którym podróżują. Nasi fachowcy, regularnie w nadzwyczaj różnorodnych sytuacjach dostarczają profesjonalnej pomocy. Dysponują wystarczającym transportem dostosowanym do lekkich samochodów czy ciężarowych zestawów, i w każdym przypadku mają pod ręką mobilny serwis oraz mobilną wulkanizację. Obdarowało nas zaufaniem wielu kierowców natomiast nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim podejściem.


Wszędzie mamy zwyczajne instytucje my zamierzamy być szczególni. To jest pomoc drogowa, która wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń niby prawdziwy przyjaciel. Taki przyjaciel, który jest gotów na każdą okoliczność zatem powinno się mu w pełni zaufać.


Przytrafiła Ci się awaria bądź stłuczka w pobliżu Pełczyc, nie zwlekaj tylko wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do MegaHol. Nadjedziemy błyskawicznie. W naszej grupie są fachmani którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy to nigdy nie jest komplikacja, która na szosie mogła by zostać dla nas kłopotem nie do pokonania. Nie myśl, że nie przybędziemy do drobnostki jaką zdaje się być zmiana koła. Wesprzemy choćby przy awaryjnej zmianie wycieraczek, dowieziemy paliwo i odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi posłuszeństwa. Status pojazdu może spowodować, że potrzebna okaże się autolawety bądź autoautolawety, natomiast w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie na przykład na sztywnym holu. Jesteśmy na to nieustannie przygotowani. Ubezpieczamy rejon zajścia niezwłocznie po przyjeździe. Czy stoisz na ulicy gminnej, ekspresowej bądź na autostradzie to oczywiście na nas nie robi żadnego wyrażania.. My niezwłocznie potrafimy Cię znaleźć i wiemy w jaki sposób Ci pomóc. Bo na własnym terenie rozpoznamy dowolną ulicę czy regionalną czy komunalną.

NASZA GALERIA


Zachowaj w pamięci kontakt do przyjaciela. Czasem może być konieczny w granicach całej Polski. Telefon na pewno jest dostępny 24 godziny na dobę. Stawimy się – na pewno! Tak pracuje prawdziwa pomoc drogowa. MegaHol zawsze dla was. Przyjaciele stanowczo tacy mają być.24 godziny na dobę zawsze możesz zaplanować naszą pomoc:

  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie błędnie zatankowanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w granicach Assistance

Odnajdź fakty! Przyjaciel z Pełczyc bezwzględnie jest gotowy do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Jest oczywiście kilka rozwiązań na transport zepsutych samochodów, jednak najlżejszy i najszybszy to w sumie autoautolawety ewentualnie autolawety. Możemy jeszcze postawić na holowanie, jednak teraz na autostradzie wygląda to kompletnie inaczej gdyż tu taki typ transportu pojazdów jest prawomocnie wzbroniony. Stabilność gwarantują nam znakomicie wyposażone, specjalistyczne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów), a także fachowa ekipa. Zapewnia nam to pewność do gwarantowania pełnego bezpieczeństwa załadunku i transportu pojazdu. Defektowy pojazd, a także wszystkich podróżnych całodobowo przywieziemy prędko i bezpiecznie na określone miejsce.


stan pojazdu musi być odpowiedni i przepisy mają dopuszczać holowanie jeżeli byśmy planowali postulować taką procedurę transportu. Holowanie jest niestety wolniejsze. Ten zespół pojazdów zdecydowanie nie powinien jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria pojazdu ciężarowego na ulicy, z czego zdajemy sobie sprawę, to ogromny kłopot. Duży TIR zdoła pogmatwać ruch na wiele godzin. W tej sytuacji podstawowym zadaniem staje się udrożnienie trasy więc bywa, iż szybko należy planować holowanie. Z takim kłopotem właściwie wiele razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sprawę szybko i efektywnie.


Holowanie samochodów nie jest dla nas niespodzianką ponieważ administrujemy branżowym sprzętem. Przywieziemy choćby zespół ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i na pewno pojazd ciężarowy lub dostawczy. Wykonamy to skutecznie i bezpiecznie dzięki wysokiej próby wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej rodziny sprzętu dodatkowego. Nie ma dla nas mało osiągalnych położeń, ani samochodów w takim stanie, że są nie do wydobycia. Choćby TIR-a po incydencie drogowym wyciągniemy z dołu, a nastepnie umieścimy na kołach.


Uszkodzony samochód może prawdopodobnie przewozić materiały, które nie podległy uszkodzeniu, ale potrzebują dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy gotowi na powołanie takiej pomocy. Przywieziemy zgodnie z instrukcją, uprzednio organizując ewentualne sprzątanie i przepakowanie materiałów.


Waszego bezpieczeństwa i spokoju przez całą dobę pilnuje doświadczona, wykwalifikowana kadra. Przez całą dobę, nie zerkając na realia atmosferyczne, szerokie zaplecze dozwala nam wypełnić którekolwiek zlecenie.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo niesprawności może być prostych do wyeliminowania. To takie usterki wstrzymujące dalszą podróż, lecz łatwe do wyeliminowania od ręki. Choćby uszkodzone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przekuta opona albo ubytek oleju, paliwa czy też dolanie do zbiornika złego paliwa. Tutaj kształtuje się furtka w której pokazać się potrafi nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Wykorzystywanie lawety może być nie wskazane. 24 godziny na dobę, oprócz sprawnego serwisu jest też dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Ten mobilny serwis obsługują świetnie przygotowani mechanicy. Znaczny zakres drobnych napraw, wolnych od marki i typu pojazdów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, wynikiem dobrego przygotowania.


Oddzwonimy błyskawicznie gdyby się okazało, że ten telefon jest zajęty. Kilkanaście minut będzie nam niezbedne na przyjazd na miejsce ale przez telefon musimy ustalić niuanse awarii, markę samochodu i jednocześnie miejsce zdarzenia. Zbieżna usterka ma prawa mieć różne skutki z tego powodu, by w największym stopniu wesprzeć kierowcę do konkretnych wezwań podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest odgadywanie życzeń klientów z tego powodu też w propozycji usług odnajdziecie Państwo również przewóz maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, zgarniarki czy spychacze będą mieć u nas umożliwiony dogodny transport. Na porządku dziennym jest także przewóz wielkich maszyn rolniczych. Wyraźnie skromniejszych samochodów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy drobne, jednak wagowo uciążliwe mamy jednakże odpowiednio przeszkolonych kierowców. Fracht towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy także są istotną pozycją w tej palecie usług. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba uciążliwy gruz.


Takiego standardu usługę można u nas zapotrzebować na obszarze naszego kraju. Transportu podejmujemy się też zagranicą. Przesłanką do świadczenia tego typu usług jest kompleksowa dokumentacja stwierdzająca nasze możliwości oraz kwalifikacje. Poza tym firma nasza zapewnia indywidualne ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Bo naszą działalność traktujemy jak służbę. W tej sytuacji zabezpieczamy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. MegaHol to pomoc drogowa z charakterem. Dlatego że wiele ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło własnym rzeczoznawcom skumulować tu doświadczenie, umiejętności oraz Otóż tak się poukładało, iż zawodowcy z wielu ośrodków zjednoczyli własne siły i podzielili się doświadczeniem, obserwacjami oraz wiedzą. A nasza pomoc drogowa rozpoczęła działalność na tej podstawie. Otóż z takiego powodu w dobrej wycenie uzyskujecie usługi na wysokim, zawodowym szczeblu.


Każda usługa jest indywidualna, więc każdą wyceniamy osobno. Na pozór podobne usługi jednak się różnią, dlatego każda musi podlegać osobnej wycenie. W wycenie brane są pod uwagę: lokalizacja zdarzenia, model samochodu, który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych, przekrój czynności zrealizowanych na miejscu zdarzenia i czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik.


Nasza usługa, jaką realizujemy z powodu straty zaistniałej w wyniku kolizji nie z Państwa przyczyny, może być opłacona z OC winnego. Może być również bezpłatna w sytuacji jeśli dysponują Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.


Licz na przyjaciół!
Na smutki Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Pełczyc który przenigdy nie zawodzi.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: