LAWETA LAWETA BĘDZIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LAWETA BĘDZIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNaokoło mamy zwyczajne firmy my chcemy być inni. Ta pomoc drogowa jest jednak jak najdroższy przyjaciel, który podąży natychmiast żeby udzielić Tobie porady. Ten przyjaciel, jaki jest gotowy na każdą możliwość więc wolno mu w zupełności zawierzyć.


Kiedy przebywając w regionie Będzina spotka Cię w podróży niefortunne wydarzenie natychmiast wybierz numer do MegaHol. Wybierz numer do przyjaciela , który będzie na pewno potrafił odpowiednio reagować w przypadku kolizji lub awarii. Dotrzemy najszybciej. W razie konieczności przywieziemy mobilny serwis oraz obsadę specjalistów.


Drobne naprawy to wcale nie jest bariera, która na drodze mogła by stać się dla nas trudnością nie do pokonania. Życzymy wam byście sprawnie przejeżdżali nasze autostrady, jednak rozumiemy, że bywają przekłute koła, silniki które nie potrafią zaskoczyć, niespodziewane niedostatki paliwa w baku czy uszkodzony mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wówczas z satysfakcją przyjedziemy ażeby naprawić usterkę na miejscu. A jeśli będzie wskazana autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to zdecydowanie pilnujemy by nic nam nie utrudniło jej przyjazdu. Chronimy miejsce zdarzenia natychmiast po przybyciu. Możesz mieć niesprawność gdziekolwiek. Czy to będzie autostrada czy ścieżka wiejska – to jest nie istotne. Potrzebujemy kilku chwili po to by Cię usytuować oraz dostarczyć skutecznej pomocy. Ulica komunalna czy wojewódzka – na tutejszym terenie zlokalizujemy wszystkie spośród nich.


Koniecznie zanotuj ewentualnie zapamiętaj niniejszy telefon do przyjaciela. W całej Polsce czasem może być rzeczywiście przydatny. Wystukaj numer o każdej godzinie dnia czy nocy. Pojawimy się – masz na to gwarancje! Gdyż pomoc drogowa MegaHol akuratnie tak działa. Przyjaciele właściwie tacy są.


Będziesz mógł liczyć na naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Pomoc w granicach Assistance oraz niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię albo stawianie go na kołach

Sprawdź detale! Przyjaciel z Będzina jest chętny do roboty!

NASZA GALERIA

SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: