LAWETA TARNOWSKIE GÓRY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TARNOWSKIE GÓRY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza instytucja jest zdecydowanie inna. W nas odkryjesz to coś co posiada Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa regularnie wspomoże cię silnym ramieniem. Przyjaciel godny kredytu zaufania, a przede wszystkim gotowy na jakiekolwiek rozstrzygnięcie.


Przebywając nieopodal Tarnowskich Gór uczestniczyłeś w stłuczce ewentualnie dotknęła Cię się usterka samochodu? Zadzwoń do przyjaciele – do Pomoc Drogowa „PATYK”. On czuwa w sąsiedztwie oraz na pewno wie jakie kroki trzeba podjąć Przyjedziemy najszybciej. Specjalnie wykształcona załoga przywiezie i będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na poboczu jezdni nie będą dla nas niedogodnością Zmiana lub naprawa koła, regeneracja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie, a także wiele innych drobiazgów naprawimy dla Ciebie na miejscu z przyjemnością. Stan pojazdu może spowodować, że pożądana okaże się autolawety ewentualnie autoautolawety, zaś w przypadku pojazdów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy na to stale gotowi. Ubezpieczamy miejsce zdarzenia zaraz po przybyciu. Możesz mieć kolizję gdziekolwiek. Czy to będzie autostrada lub może ścieżka gminna – to jest nie ważne. Odnajdziemy każde miejsce i oczywiście zapewnimy pomoc. Bowiem mapa naszych ścieżek nie jest dla nas niewiadomą.


Zatrzymaj w pamięci numer do przyjaciela. Dodzwonisz się zawsze kiedy okaże się konieczny nawet w całej Polsce. Nigdy nie ma złej pory ani nie ma niefortunnego dnia na telefon. Trafimy na miejsce – na sto procent! I to dokładnie jest pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK”. Tacy powinni być przyjaciele.


24 godziny na dobę zawsze możesz na nas oczekiwać:

  • Wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji, a także w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na jezdnię

Sprawdź detale! Przyjaciel z Tarnowskich Gór na sto procent jest zdeklarowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety względnie autolawety wkraczają w grę jeżeli rozważamy szybki jak również praktyczny model transportu zepsutych samochodów. Na autostradzie tylko z takiej procedury transportu możemy skorzystać bowiem holowanie jest w tym wypadku prawnie zakazane. Branżowe pojazdy oraz kompetentna obsługa. Pomoc drogowa w rejonie Tarnowskich Gór posiada podstawy żeby być przekonaną o własnej sile. Do dyspozycji jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W czasie załadunku oraz transportu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Na wyznaczone miejsce 24 godziny na dobę przywieziemy pojazd i potencjalnych podróżnych.


Można każdorazowo zmienić dyspozycję i postanowić o holowaniu, jednak musi na to zezwalać stan pojazdu i przepisy. Holowanie bezwzględnie jest wyraźnie wolniejsze. Ten skład samochodów nie może przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to kłopot kiedy na ulicy podlega kolizji pojazd ciężarowy. TIR jeśli ulegnie kolizji zawsze jest początkiem kłopotów na drodze. Holowanie takiego samochodu jest nierzadko nader odpowiednią strategią na odblokowanie trasy. Doskonale jesteśmy gotowi na takie rozwiązanie.


Holowanie dowolnego modelu pojazdu dzięki branżowemu sprzętowi nie jest dla nas problemem. Dostarczymy choćby zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna pojazd ciężarowy względnie dostawczy. Zrealizujemy to umiejętnie i pewnie dzięki pierwszorzędnej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej gamy sprzętu pomocniczego. TIR w wykopie leżący do góry kołami, i w sytuacji kiedy wydarzy się to w mało osiągalnym położeniu, zostanie przez nas wystawiony oraz postawiony do pionu.


Zepsuty pojazd może zapewne transportować materiały, które nie podległy uszkodzeniu, jednakże potrzebują dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy gotowi na zorganizowanie takiej pomocy. Przeładujemy je i dowieziemy na zlecone miejsce.


Nad zapewnieniem Wam stabilizacji i zabezpieczenia czuwa całodobowo wykwalifikowana, profesjonalna kadra. Rozwojowe zaplecze dozwala nam przeprowadzić którekolwiek zlecenie w każdym momencie doby nie zważając na sytuację pogodową.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo usterek może być nieskomplikowanych do usunięcia. Przebita opona, zamknięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy czasami wlanie do baku innego paliwa, uszkodzone wycieraczki i ogrom innych wstrzymujących dalszą jazdę, jednak takich które dało by się rozwiązać od ręki. Na szczęście nasza pomoc drogowa 24 godziny na dobę proponuje bezpośrednie naprawy zrealizowane przez mobilny serwis. Nie konieczna staje się autolawety. Szybki dojazd to wartość tego serwisu szczególnie kiedy konieczny jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo jest w ofercie.


Mobilny serwis wykorzystuje wykwalifikowanych fachmanów. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, niezależnie od marki mogą się podjąć na poboczu drobnych napraw w wyjątkowo bogatym przekroju.


Jeden telefon to jedyne co jest potrzebne. Nie potrzeba nam wiele czasu na odpowiedzi. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce oraz kilka minut na telefoniczne stwierdzenie elementów usterki, marki pojazdu i rzecz jasna rejonu zdarzenia. Na każdy incydent reagujemy kompleksowo na tyle by w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Też przewóz maszyn budowlanych jest ważną pozycją w szerokiej ofercie naszych usług. Bezpieczny transport możemy umożliwić którejkolwiek ciężkiej maszynie drogowej. Nie przedstawia dla nas kłopotu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Małe, jednak wagowo dokuczliwe pojazdy powodują trochę mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, przyjmijmy mniejszy samochód. To rzeczywiście wygoda jednakże istotne jest żeby za kierownicą siedział kierowca wyszkolony do tego standardu usługi i dokładnie takich wyszkolonych kierowców mamy w miejscowym zespole. Transport ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy podobnie znajdują się w tej ofercie. Kiedy Masz dylemat z niecodziennym ładunkiem, powiedzmy trudny gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu zapisuj się do nas.


Usługi te realizujemy na obszarze całego kraju, a także zagranicą. Transportowane towary indywidualnie ubezpieczamy. Rozporządzamy też odpowiednią dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia takiego standardu usług.Dlaczego my?


Otóż możesz na nas polegać w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ze względu na to że wiele ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło własnym specjalistom zebrać tutaj doświadczenie, umiejętności i oczywiście kompetencję. Duża efektywność w umiejętnym usuwaniu awarii czy świetne rezultaty transportu samochodów są właśnie tego wynikiem.


Każda usługa jest wyjątkowa, więc każdą wyceniamy osobno. Na pozór analogiczne usługi choć trochę się różnią, dlatego każda wymaga indywidualnej kalkulacji. Pod rozwagę przy wycenie bierze się: przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została użyta autoautolawety lub holownik, rejon zdarzenia, typ samochodu, który obsługujemy i rzecz jasna wykorzystanie części zamiennych.


Nasza usługa, którą przeprowadzamy z powodu straty do której doszło w wyniku stłuczki nie z Państwa przyczyny, może być zapłacona z OC winnego. Może być także bezpłatna w sytuacji gdy zarządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.Liczy się Twoje zaufanie!

Usterka? Kolizja? Pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” – przyjaciel z Tarnowskich Gór zdecydowany do pomocy w każdym przypadku odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: