LAWETA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIASTECZKO ŚLĄSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest wyłącznie następna instytucja. My możemy być jak wasz najprawdziwszy przyjaciel, wyjątkowa pomoc drogowa od początku dostępna żeby udzielić ochrony. I będziesz mógł mu zawierzyć bowiem przyjaciel jest gotowy Tobie pomóc w dowolnej sytuacji.


Przytrafiła Ci się awaria ewentualnie stłuczka w pobliżu Miasteczka Śląskiego, nie zwlekaj tylko wykonaj telefon do przyjaciela – zadzwoń do Pomoc Drogowa „PATYK”. Dojedziemy ekspresowo. W tej grupie są zawodowcy którzy dowiozą mobilny serwis.


Nie ma jakichkolwiek barier aby wykonać na szosie jakiekolwiek drobne naprawy. Oczywiste, że nie jest zagadką, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na porzucony śmieć na jezdni oraz zniszczyć oponę, przegapić profilaktykę wycieraczek, które akurat zużywają się w ulewny deszcz na autostradzie czy nie wymienić w odpowiedniej chwili akumulatora, a potem w zamian dostać znaczący problem z odpaleniem samochodu. Te wszystkie nieduże usterki wykluczymy dla Ciebie ku obustronnej przyjemności. Stan samochodu może wpłynąć na decyzję, że niezbędna okaże się autolawety bądź autoautolawety, a w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy do tego zawsze gotowi. Jeśli okaże się, że to będzie nieodzowne od początku zabezpieczamy rejon usterki albo stłuczki. Możesz mieć niesprawność gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada czy droga gminna – nie istotne. Wystarczy nam parę chwili po to by Cię znaleźć oraz użyczyć niezbednej pomocy. Gdyż na własnym obszarze rozpoznamy każdą trasę czy krajową czy gminną.


Kontakt do przyjaciela zawsze trzymaj przy sobie. Umie być konieczny w granicach całej Polski. Kontakt bezwzględnie jest sprawny 24 godziny na dobę. Stawimy się – to nie ulega kwestii! Pomoc Drogowa „PATYK” tak rzeczywiście działa. Zaufana pomoc drogowa! Przyjaciele zasadniczo tacy winni być.


Nasza pomoc drogowa wykonuje usługi 24 godziny na dobę:

  • Wydobycie pojazdu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji i w ramach Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis

Odnajdź fakty! Przyjaciel z Miasteczka Śląskiego czuwa chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz wadliwych pojazdów może być sprawny oraz łatwy kiedy do tej czynności użyta zostanie autolawety lub autoautolawety. Trzeba jednak mieć w pamięci, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie zakazane, więc to jedyny system, który jesteśmy w stanie tutaj wykorzystać. Specjaliści i świetnie wyposażona flotylla specjalnych pojazdów to siła jaką posiada pomoc drogowa w regionie Miasteczka Śląskiego. Dla pasażerów wykorzystamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Nie ma polemiki co do tego, że samochód i w przebiegu załadunku i transportu okaże się całkowicie bezpieczny. Potencjalni pasażerowie oraz jednocześnie samochód całodobowo będą przewiezieni na określone miejsce.


stan samochodu zdecydowanie powinien być odpowiedni i przepisy kodeksu drogowego mają akceptować holowanie jeżeli byśmy chcieli postulować tą procedurę przewozu. Z szybkością 60 km/h powinien przemieszczać się na drodze ten zespół, holowanie zatem będzie na pewno po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest prawdziwym problemem i my zdajemy sobie z tego sprawę, usterka pojazdu ciężarowego na trasie. Awaryjny TIR na wiele godzin zdoła pogmatwać ruch na drodze. Gdy taka kolizja przebiega za długo wielokrotnie pozostaje podejmować holowanie. Wiele razy nasza pomoc drogowa efektywnie wypełniała analogiczne czynności.


Holowanie jakiegokolwiek rodzaju pojazdu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie będzie na pewno dla nas kłopotem. Przewieziemy nawet skład ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy ewentualnie dostawczy. Wykonamy to profesjonalnie i pewnie dzięki doskonałej klasy wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej rodziny sprzętu dodatkowego. TIR w dole leżący do góry kołami, nawet kiedy dzieje się to w ciężko osiągalnym miejscu, zostanie przez nas wyciągnięty i postawiony do pionu.


Gdy zachodzi ostateczność transportu towarów z zepsutego pojazdu posiadamy perspektywę podstawienia adekwatnego samochodu do ich przerzutu. Jesteśmy gotowi na zaaranżowanie ich przewozu w zlecone miejsce.


Nad zagwarantowaniem Wam wewnętrznego spokoju i zabezpieczenia pracuje przez całą dobę wykwalifikowana, kompetentna kadra. Bez względu na pogodę w jakiejkolwiek fazie dnia i nocy zawsze jesteśmy w stanie urzeczywistnić obojętnie jakie zamówienie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Wśród awarii są także takie proste w naprawie. Przebita opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa czy też nalanie do baku złego paliwa, zniszczone wycieraczki jak również wiele innych wstrzymujących dalszą drogę, jednak takich które powinno się dać zlikwidować na poczekaniu. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście proponuje natychmiastowe naprawy przez całą dobę. Nie zasadna okaże się autolawety. 24 godziny na dobę, oprócz sprawnego serwisu jest również czynny mobilny warsztat wulkanizacji.


Profesjonalizm mechaników na sto procent jest zasadą usług jakie oferuje mobilny serwis. Znaczny próg drobnych napraw, oddzielnych od marki i typu pojazdów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, wynikiem odpowiedniego szkolenia.


Zatelefonować wystarczy zaledwie raz. Kilkanaście minut będzie nam niezbedne na dojazd, jednakże przez telefon potrzebujemy określić szczegóły niesprawności, markę pojazdu i oczywiście rejon zajścia. Celem naszych poczynań jest w pełni pomóc kierowcy więc do każdego z epizodów przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Różnorodna propozycja usług jaką świadczymy wszystkim odbiorcom mieści również przewóz maszyn budowlanych. Miejscowa baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na transport ciężkich maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezpieczny. Przewóz maszyn rolniczych, także tych dużych i specjalistycznych, podobnie istnieje w naszej palecie. Wózki widłowe przewozi się mniejszymi pojazdami, ale potrzebują szczególnej troski bowiem są to pojazdy co prawda małe, jakkolwiek ciężkie. Dlatego przeszkoliliśmy kierowców którzy wykonują tę usługę. Baza pojazdów jaką zarządzamy umożliwia nam przyjąć zlecenia z obszaru transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba duży gruz.


Nie jedynie w kraju, lecz również i zagranicą przeprowadzamy te usługi. Nasza grupa dysponuje kompletną dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego standardu usług. Wszelkie transportowane towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Gdyż naszą pracę postrzegamy jak powinność. Więc zabezpieczamy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Pomoc Drogowa „PATYK” to pomoc drogowa z kręgosłupem. Gdyż to całe długie doświadczenie współdziałających nawzajem ośrodków, a także fachowcy z biegłością w swojej profesji i rzecz jasna udowodnionymi kwalifikacjami. Pomaga nam to prędko i sprawnie wyeliminować faktycznie każdą niesprawność lub przewieźć jakikolwiek samochód z pewnością doskonałej jakości i umiarkowanej ceny.


Zlecenia podlegają osobnej kalkulacji. Kalkulując cenę zwracamy uwagę na: rodzaj pojazdu który obsługujemy, użycie części zamiennych, przekrój czynności wykonanych na miejscu, czy została użyta autoautolawety bądź holownik, a także lokalizacja zdarzenia.


Nasze zlecenia utrzymują dobre ceny, lecz mogą też być darmowe jeśli Państwo mają odpowiednie ubezpieczenie Assistance lub gdy nasza usługa jest podyktowana wcześniejszą kraksą do której doszło z nieuwagi osób trzecich i wydatki pokrywa się z OC sprawcy.Czuwamy w sąsiedztwie!

Przytrafił się problem ściągaj Pomoc drogową Pomoc Drogowa „PATYK” – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Miasteczka Śląskiego który przenigdy nie rozczarowuje.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: