LAWETA KALETY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KALETY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNie uważaj nas za jednostkę jedną z całego szeregu. Oto jest pomoc drogowa, która wyciągnie do Ciebie uczynną rękę jak prawdziwy przyjaciel. Przyjaciel któremu będziesz mógł zawierzyć bo jest przygotowany na dowolną sytuacje.


Przytrafił się problem z samochodem dokładnie w pobliżu Kalety? Wybierz numer do Pomoc Drogowa „PATYK” – do przyjaciela, który zadziała tak by wyeliminować awarię, a także sprosta skutkom kraksy. Nadjedziemy ekspresowo. Z nami nadjedzie mobilny serwis, a także profesjonalna kadra.


Drobne naprawy na trasie nie będą dla nas kłopotem. Zmiana bądź wulkanizacja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie oraz wiele kolejnych szczegółów naprawimy dla Ciebie na miejscu z przyjemnością. Autoautolawety lub autolawety zawsze będą planowo gotowe do trasy. Gdy okażą się nieodzowne nie może być z tym żadnego kłopotu. Jesteśmy także zdecydowani na holowanie w każdym zespole na linach holowniczych lub na sztywnym holu. Jeśli to tylko będzie wskazane od początku chronimy obszar usterki czy kolizji. Na każdej drodze, w każdym miejscu, w którymkolwiek zakamarku – nie jest ważne gdzie utknął Twój pojazd. My natychmiast wiemy gdzie Cię zlokalizować i wiemy jaki wybrać model pomocy. Tylko stąd, że rozpoznamy dowolną trasę na tutejszym terenie.


Telefon do przyjaciela wciąż musisz mieć przy sobie. Możesz się przekonać w całym kraju jak jest wartościowy. Każda pora musi być dobra. Wybierz numer gdy jesteś w potrzebie. Dotrzemy – to pewne! Naprawdę tak funkcjonuje prawdziwa pomoc drogowa. Pomoc Drogowa „PATYK” tylko dla was. Przyjaciół znajduje się w biedzie.


Zabezpieczamy współpracę o każdej porze dnia lub nocy:

  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach względnie wydobycie go na jezdnię
  • Usunięcie błędnie wlanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy, a także w ramach Assistance
  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów

Jeśli możesz zaglądnij w detale! Przyjaciel z Kalety jest zdeklarowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych jak również najpopularniejszy model przetransportowania uszkodzonego samochodu to autoautolawety albo autolawety. Na autostradzie wyłącznie z tej metody przewozu jesteśmy w stanie skorzystać gdyż holowanie jest tutaj prawomocnie zabronione. W rejonie Kalety dysponujemy świetnie wyposażonymi specjalistycznymi pojazdami z doświadczoną załogą. W skład floty wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zabezpieczenie załadunku, a także transportu pojazdu jest stuprocentowe dzięki przyjętemu zabezpieczeniu.. Przywieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie i całodobowo tak samo samochód jak też jego podróżnych.


Każdorazowo wolno Państwu postanowić o holowaniu, oczywiście jeśli umożliwia to stan techniczny samochodu i paragrafy. Zawsze jesteśmy na taką ewentualność gotowi, pozostaje jednak pamiętać, iż ten skład powinien się poruszać maksymalnie z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to problem kiedy na drodze podlega awarii samochód ciężarowy. Ograniczenia ruchu na drodze to niestety zasada w sytuacji usterki TIR-a. Wtenczas holowanie staje się wielokrotnie konieczne. Z takim dylematem już wiele razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy kwestię szybko i profesjonalnie.


Holowanie dowolnego rodzaju pojazdu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie jest dla nas problemem. W chwili gdy jest to niezbędne pierwszorzędnej jakości wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam pewnie oraz skutecznie przetransportować samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Ani trudny dostęp, ani stopień uszkodzenia samochodu nie utrudni nam wydobycia TIR-a z dołu, a także ustawienia go na kołach.


Jeśli istnieje ostateczność transportu towarów z zepsutego pojazdu posiadamy zdolność podstawienia odpowiedniego samochodu do ich przewozu. Przepakujemy je i przewieziemy na wskazane miejsce.


Nad zagwarantowaniem Wam wewnętrznego spokoju i zabezpieczenia czuwa przez całą dobę wykwalifikowana, kompetentna kadra. W jakiejkolwiek fazie dnia i nocy, nie zważając na warunki atmosferyczne, rozwojowe zaplecze pomaga nam wypełnić obojętnie jakie wezwanie.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować awarię zdarza się momentami nadzwyczaj szybko. Ubytek oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do zbiornika innego paliwa, zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów wstrzymujących dalszą podróż, ale prostych do wyeliminowania przypadków awarii. Wywołuj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który natychmiastowe reperacje realizuje w terenie 24 godziny na dobę. Jeśli mówić o lawecie jak się okaże, nie ma w tym wypadku dla niej miejsca. Na miejsce usterki serwis dotrze najszybciej, a w dużym repertuarze usług istnieje dodatkowo mobilny punkt wulkanizacji działający przez całą dobę.


Mobilny serwis angażuje najlepszych fachmanów. Pełny horyzont drobnych napraw, oddzielnych od marki i typu samochodów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, rezultatem doskonałego wyszkolenia.


Gdyby telefon okazał się zajęty natychmiast oddzwonimy. Kilka minut omówienia to czas, który jest nam potrzebny do określenia elementów awarii, marki samochodu i lokalizacji zajścia i w kilkanaście minut zjawimy się na miejscu. Żeby w pełni wesprzeć kierowcę do każdego przypadku podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim klientom mamy do zaproponowania szeroką paletę usług, a w niej na przykład przewóz maszyn budowlanych. zgarniarka ewentualnie drogowy to wyłącznie przykład jednych z wielu wielkich maszyn drogowych, które możemy bezawaryjnie transportować. Także przewóz dużych maszyn rolniczych nie stanowi problemu. Znacznie mniejszych samochodów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy drobne, lecz ciężkie mamy jednak adekwatnie przeszkolonych kierowców. Podczas przewozu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego profesjonalnego zespołu pojazdów. To ma prawo być trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie dostarczymy dowolny niekonwencjonalny towar.


Takie usługi przewozowe prowadzimy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Rozporządzamy całkowitą dokumentacją niezbędną do ich świadczenia i ubezpieczamy transportowane ładunki.Dlaczego my?


Bowiem Pomoc Drogowa „PATYK” to profesjonalna pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę oraz 365 dni w roku, nie wyłącznie w pobliskim regionie, a w całym kraju. Ze względu na to, że to długoletnie doświadczenie wspierających się obopólnie ośrodków, a także fachmani z praktyką i udokumentowanymi kwalifikacjami. Dobra skuteczność w umiejętnym naprawianiu usterki czy doskonałe wyniki frachtu pojazdów są dokładnie tego skutkiem.


Każda usługa jest szczególna, więc każdą wyceniamy jednostkowo. Na pozór pokrewne usługi choć trochę się różnią, zatem każda musi podlegać osobnej wycenie. Pod obserwację przy kalkulacji bierze się: model pojazdu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, zakres prac wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik i miejsce zdarzenia.


Warto zabezpieczyć się przez zakup odpowiedniego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi będą mogły być bezpłatne tak jak w momencie kiedy są opłacone z OC winnego kraksy.Masz niezawodność!

Zdarzył się kłopot przywołuj Pomoc drogową Pomoc Drogowa „PATYK” – twój przyjaciel z Kalety jest zdeterminowany do pomocy i liczy na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: