LAWETA BRATYSŁAWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BRATYSŁAWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu MegaHol.pl poświęconego pomocy drogowej w szerokim znaczeniu dostarczania takiego zlecenia. Nawet najbliższa podróż potrafi zakończyć się wypadkiem, kolizją lub choćby usterką. W większości takich incydentów potrzebne może być wówczas wsparcie profesjonalnej pomocy drogowej. Przerzut unieruchomionego pojazdu lawetą czy przy użyciu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, lecz niewykluczona jest także wymiana koła lub wulkanizacja naruszonej opony, albo drobna naprawa wykonana na miejscu zdarzenia nieskomplikowanej awarii, lecz paraliżującej dalszą podróż. Takie defekty odczuwają różne samochody od osobówki do ciężkich TIR-ów. Kierowcy i specjaliści mogą się zejść akurat na portalu MegaHol.pl. Nasi specjaliści, systematycznie w bardzo różnorodnych okolicznościach udzielają kompetentnej pomocy. Zarządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, wszelkim transportem tak samo lekkich samochodów jak i ciężkich zestawów ciężarowych lub maszyn. Obdarowało nas zaufaniem niemało kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim nastawieniem.


To bynajmniej nie jest jedynie kolejna instytucja. Nasza pomoc drogowa by udzielić Ci ochrony wyjedzie bezzwłocznie jakby to był Twój najbliższy przyjaciel. Taki przyjaciel, jaki jest gotowy na każdą okoliczność dlatego wolno mu w zupełności zawierzyć.


W rejonie Bratysławy przytrafiło się zajście w rezultacie którego brałeś udział w kolizji ewentualnie doszło do niesprawność auta? Nie trać czasu na szukanie pomocy bo wystarczy, że wybierzesz numer do przyjaciela, do MegaHol. Przybędziemy najszybciej. Dowieziemy mobilny serwis oraz przeszkolonych ekspertów.


Defekty to nasza profesja toteż podejmujemy na trasie wszelkie drobne naprawy. Naprawa ewentualnie wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek oraz pozostałe w sumie nieduże awarie z radością wyeliminujemy dla Ciebie na miejscu awarii. W którejkolwiek chwili zadania możemy uzgodnić, że wskazana musi być autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Gdy to będzie pożądane od początku ubezpieczamy rejon awarii albo kolizji. Możesz mieć kolizję gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada czy ścieżka komunalna – to jest nie istotne. Potrzebujemy kilku chwili aby Cię usytuować oraz udzielić niezbednej pomocy. Gdyż na naszym terenie znamy każdą ścieżkę czy regionalną czy wiejską.

NASZA GALERIA


Pamiętaj ten telefon do przyjaciela. Zadziała każdorazowo gdy okaże się potrzebny choćby w całym kraju. Możesz wydzwaniać o każdej godzinie. Zjawimy się na miejscu – na pewno! W taki sposób pracuje prawdziwa pomoc drogowa. MegaHol zawsze dla was. Przyjaciół poznaje się w biedzie.Możesz polegać na naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie błędnie zatankowanego paliwa lub dowóz paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance oraz darmowe usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Jeśli to nie kłopot spójrz w niuanse! Przyjaciel z Bratysławy na sto procent jest chętny do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta czy autoautolawety to najszybszy, a także najprostszy model przewiezienia zniszczonego samochodu. Wielokrotnie obserwujemy na trasach półprywatnie holowane samochody, lecz warto wiedzieć, że ten system wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zabroniony. Fachmani, a także kompletnie wyposażona flota profesjonalnych pojazdów to energia jaką dysponuje pomoc drogowa w obszarze Bratysławy. Dla podróżnych zadysponujemy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. W momencie załadunku i transportu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym celem. Samochody i prawdopodobni podróżni będą całodobowo przewiezieni na określone miejsce.


Gdy stan samochodu to umożliwia i jednoznacznie również przepisy w każdej chwili można podjąć decyzję o holowaniu. Taki skład może przemieszczać się po trasie z szybkością do 60 km/h, ale na holowanie jesteśmy w którejkolwiek chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Usterka samochodu ciężarowego na trasie, co przecież nie jest tajemnicą, to duży problem. Powikłania ruchu na drodze to najczęściej reguła w przypadku kolizji TIR-a. Jeżeli taka awaria utrzymuje się zbyt długo niejednokrotnie trzeba planować holowanie. Pomoc drogowa z Bratysławy poradzi sobie doskonale z takim kłopotem.


Możemy przyjąć holowanie jakiegokolwiek samochodu ponieważ administrujemy branżowym sprzętem. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu są specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna rodzina sprofilowanego sprzętu posiłkowego. Korzystając z tego, pewnie i sprawnie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe czy autobusy. Choćby TIR-a wydostaniemy z rowu i ulokujemy na kołach bez względu na stan techniczny samochodu czy uciążliwy dojazd.


Awaryjny samochód może zapewne transportować ładunki, które nie podległy zniszczeniu, jednak potrzebują przewiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy gotowi na zorganizowanie takiej usługi. Zawsze jesteśmy gotowi na zorganizowanie ich transportu w określone miejsce.


Wykwalifikowana, rzetelna załoga 24 godziny na dobę pilnuje aby zagwarantować Wam spokój i zabezpieczenie. Rozwojowe zaplecze pozwala nam bez względu na realia atmosferyczne dowolne wezwanie wypełnić przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Usunąć niesprawność zdarza się czasami nadzwyczaj łatwo. Absolutnie nie jest kłopotem drobna awaria nawet jeżeli udaremnia dalszą drogę. Uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przekuta opona albo ubytek paliwa czy oleju, ewentualnie wymiana źle wlanego do baku innego rodzaju paliwa to takie przypadki z którymi potrafimy się rozprawić na miejscu zdarzenia. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w takich epizodach może się przez całą dobę wykazać swobodą. Nie będzie pretekstu używać lawety. W całodobowej ofercie usług istnieje też mobilny warsztat wulkanizacji, z którym nasz serwis dotrze bezzwłocznie.


Mobilny serwis angażuje wykwalifikowanych fachowców. Świadomość detali całego szeregu różnorodnych pojazdów bez względu na markę umożliwia im podjąć drobne naprawy bezpośrednio na trasie w każdej sytuacji.


Jeżeli telefon okaże się zajęty natychmiast oddzwonimy. Kilkunastu chwil będziemy potrzebować na dojazd, jednak przez telefon potrzebujemy ustalić niuanse awarii, markę samochodu i oczywiście lokalizację zdarzenia. Nie ma bliźniaczych niesprawności więc do każdego incydentu przystępujemy kompleksowo aby w całości dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim kontrahentom mamy do zaproponowania różnorodną paletę usług, a wśród nich na przykład transport maszyn budowlanych. koparka gąsienicowa czy też spychacz to tylko przykład jednych z wielu wielkich maszyn drogowych, jakie możemy bezawaryjnie transportować. Również transport wielkich maszyn rolniczych nie będzie problemem. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi samochodami, jednak potrzebują szczególnej troski ponieważ są to pojazdy istotnie drobne, natomiast wagowo dokuczliwe. Dlatego przeszkoliliśmy kierowców którzy realizują taką usługę. Przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy także są istotną pozycją w naszej palecie usług. To potrafi być kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy dowolny specyficzny ładunek.


Nie tylko w kraju, jednak też i zagranicą realizujemy takie usługi. Przewożone towary indywidualnie ubezpieczamy. Rozporządzamy też właściwą dokumentacją uprawniającą nas do oferowania takiego rodzaju usług.Dlaczego my?


Albowiem nie jest łatwo faktycznie dać porękę na udzielenie Ci profesjonalnej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, natomiast MegaHol ją gwarantuje. Ze względu na to że cały szereg specjalistów z potwierdzonymi kwalifikacjami, pracujących w całym kraju, podzieliło się z nami swoim doświadczeniem i kompetencją byśmy umieli ułożyć procedury przynoszące efekt. Pomaga nam to prędko i precyzyjnie usunąć właściwie każdą niesprawność i przetransportować jakikolwiek pojazd z gwarancją wysokiej jakości i umiarkowanej ceny.


Pojedynczej wycenie podlega dowolna usługa. Szacując wycenę zwracamy uwagę na: rejon zajścia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, przekrój prac przeprowadzonych na miejscu i oczywiście czy została zastosowana autoautolawety lub holownik.


Kompletne nasze usługi będą mogły być darmowe gdy Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, bądź do awarii doszło z winy osoby trzeciej i naszą usługę będzie na pewno można opłacić z OC sprawcy kolizji.


Najważniejsze jest Twoje zaufanie!
Tylko Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Bratysławy jest zdeterminowany do pomocy i oczywiście liczy na telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: